IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 22nd March 2010, 21:05
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Внимавай да не прекалиш с отпускането, че аз в последно време все Риплей купувам и да знаеш много се отпускат от самосебе си (таА дума така ли се пише ). Даже тези дето са от плат с голите пръсти, гледам, че 4та година ги пускат, изобщо не мога да ги нося, щото станаха огромни.
Ако са ти кожени е най- добре с мокър чорап 2-3 пъти да ги обуеш в къщи
Супер, значи ще мина направо на мокри чорапи. Иначе обувките вътре са от естествена кожа, а отвън - черен сатен.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #42  
Стар 22nd March 2010, 21:46
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota

Супер, значи ще мина направо на мокри чорапи. Иначе обувките вътре са от естествена кожа, а отвън - черен сатен.
Е, точно тези са моите, само, че отвън не е сатен, а един друг плат.
Знам ги много добре.... тях не мога да нося щот ми падат, в никакъв случай не ге пръскай с нищо
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #43  
Стар 22nd March 2010, 21:48
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

с тия чалъми относно мокрите чорапи напрао ми напълнихте главата с гръмотевици =)))))
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #44  
Стар 23rd March 2010, 09:33
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
с тия чалъми относно мокрите чорапи напрао ми напълнихте главата с гръмотевици =)))))
Друго си е да си проводник, нали!?
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 30th April 2010, 16:47
tromba tromba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
Момичета, има ли някоя от вас идея къде могат да се намерят спрейовете за отпускане на обувки и на каква цена са?! Благодаря на всички, които ще се включат да ми отговорят. Не знам дали беше удачно тук да пиша по тази тема, но се извинявам предварително на модераторите, ако съм сбъркала мястото.
Има супер спрей на Саламадър, казва се СТРЕЧ и струва 11лв. Аз си го купих и ефекта е уникален. Нямам вече обувки които ми стягат.
Успех
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26th July 2013, 16:26
manima manima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Освен пещерските марки, производители са и варненските Габина (ФБ) и пловдивските Говал (ФБ).
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd September 2013, 22:29
iv4eto-3 iv4eto-3 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Освен изброените до тук приятелите ми и аз си купуваме добри обувки от този шоп и сме доволни http://topobuvki.com/ , но има моменти когато липсват номера, и това много ме изнервя. Явно зареждат по малко от обувките и бързо се изчерпват, а ние докато се усетим и вече няма размери. Това не го удобрявам, да си оправят зареждането, иначе като цяло има за всички, но каква е ползата от това. Ето и за мадамите има интересни модели http://topobuvki.com/8-damski-obuvki но ако се вгледате ще разберете че всичко е с разбита номерация и трябва да играеш на тото. Ако има за тебе, печелиш, ако няма, търси си други обувки, което също не удобрявам, мисля че това им е недостатъка
Отговори с цитат
  #48  
Стар 11th October 2017, 09:56
gorar gorar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 1
Thumbs up Маркови обувки

https://www.obuvki.bg - магазин с маркови обувки и аксесоари. Повече от 400 марки и 25 000 модели на обувки и чанти
Отговори с цитат
  #49  
Стар 7th November 2017, 01:13
rachle rachle не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Това някаква директна реклама на онлайн магазина ли е.... Аз пък обикновено си избирам от онлайн магазините за обувки във firmsinfo Определено ми дават широк избор от модели обувки.
Пробвани са "Кралица Мода" и "Koketna" и са доста коректни и двата сайта, за другите още не знам
Хубавото при онлайн магазините е, че можеш да си разглеждаш на воля, без продавачите да ти висят и питат дали искаш да премериш. Е, това с меренето пък е негатива на онлайн търговията.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 18th April 2018, 15:14
Аватара на ginche
ginche ginche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Град: Sofia
Мнения: 51
По подразбиране

Някакви актуални предложения?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КачествениБГобувки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:59.