IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 16th September 2010, 09:07
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте всички! Аз съм съвсем нова тук и се надявам съобщението ми да излезе там където мисля както и да е
Имам един въпрос към момичетата с ринопластика. Моята беше преди два дни. Операцията мина леко и нямам нито синини нито отоци..доста странно..дори не повярвах че са ме оперирали,докато не видях махнатите кости и хрущяли Имах гърбица на носа и беше увиснал надолу. Идеята на операцията е да се махне гърбицата и връхчето да се повдигне и прибере. Дори докторът ме снима преди да ми сложи шината...обаче тук се ражда проблемът..още на снимката ми се стори че носът ми е леко вирнат нагоре.. но докторът каза че е много подут все още и тази снимка не е показателна. Но като се гледам сега в огледалото пак ми се струва че върхът е вдигнат. Искам да ви попитам,след като се махне шината,върха на носа запазва ли се така както го виждам в момента или пада лееекичко надолу?
Много ви благодаря предварително за отговорите
Отговори с цитат
  #242  
Стар 16th September 2010, 12:31
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ще падне надолу, спокойно.
Отговори с цитат
  #243  
Стар 16th September 2010, 12:56
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Много ти благодаря Сиби, направо ме спасяваш!
Отговори с цитат
  #244  
Стар 16th September 2010, 15:39
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Хехе, няма нищо, не се притеснявай. По принцип от отока върховете изглеждат като зурли веднага след операцията, а после доооста падат надолу. При кого се оперира?
Отговори с цитат
  #245  
Стар 16th September 2010, 21:43
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Надявам се да падне,защото сега,въпреки че съм с шина ми се вижда вирнат. А не съм свикнала да си виждам ноздрите и ме тресе страх Оперирах се при доц. Бояджиев,клиника Тривиа. Доволна съм. Не смея да използвам суперлативи за да не урочасам операцията,но като си тръгвах вчера от болницата екипът ми липсваше...Много внимателни и сладки хора!
Отговори с цитат
  #246  
Стар 16th September 2010, 23:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Много е относително дали ще падне или не ! Имам две операции и при двете върха не ми е падал дори милиметър.
Не знам как си се спряла на Бояджиев но за мен той няма грам чуство за естетика и симетрия .На мен ми предпожи такова нелепо решение на проблема ми че направо си тръгнах от кабинета му .
Отговори с цитат
  #247  
Стар 17th September 2010, 07:54
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Ами спрях се на Бояджиев заради няколко фактора: 1. Няколко мои познати са се оперирали там- и носове,и гърди и уши, и всички са доволни...(не съм имала контакт с недоволните) 2. Допадна ми като човек- съвестен,не много комерсиялен,изглежда много отговорен. Цялата му стена е с дипломи. А и не знам дали има друг човек на света който да има нерви да отговори на моите безброй много и безумно тъпи въпроси. 3. Възрастта му вдъхва респект и оперира и с друг специалист в екип.
Просто го усетих че е моят доктор. А относно моят проблем- при мен е по скоро рутинна операция,не се изисква много фантазия
want, ти за каква интервенция си го посещавала?
относно върха на носа (извинявам се ако се повтарям) не мислиш ли че като се махне шината ще падне с поне 1милиметър?
Отговори с цитат
  #248  
Стар 17th September 2010, 08:25
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Ходих на консултация при него но определено не ми вдъхна никакво доверие.Носа ми беше тотално скъсен от емил георгиев и Бояджиев ми предложи за да го оправи на скъси носа от към основата хахахахах
това му предложение направо ме отказа за по нататъшни разговори с него.
Както ти казах имам 2 операции и при нито едната носа ми не се е удължавал но всичко е относително , някои казват 4е носовете са им се удължили но при мен тцъ ...
Отговори с цитат
  #249  
Стар 17th September 2010, 08:50
VaninaH VaninaH не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 10
По подразбиране

О не не,не ме разбраи погрешно! Моят нос беше тоооолкова дълъг,че никак не искам пак така да става! Сега ми се вижда чип и се надявам върха ми да падне леко надолу,когато ми махнат шината.
А все пак др. Бояджиев си е дядо..много сладък но си е дядо А при теб се е наложило нещо по "модерно" като техника... Според мен за това не сте се "договорили".
Доколкото рзбрах не живееш в БГ,най добре направи интервенцията навън(според мен). Да ти е спокойно на душата.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 17th September 2010, 08:57
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Днес май никой не чете
Маце с втората операция проблема ми е решен тотално, просто ти казах че след махането на гипса носа ми не е виснал дори и милиметър.
Колкото за Бояджиев нямаше какво да се договарям с него тъй като при къс нос няма как да го оправи с още едно скъсяване така че за мен той не беше моя доктор.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:46.