IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #931  
Стар 8th May 2012, 14:02
galausa galausa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 22
По подразбиране

Привет от мен отново

Темата с моите сенки е приключила, виждам, че други я коментират. Даааа Проблем си е.... Моите се пооправиха. Общо взето, пак имам, но тези, които имам сега, са си "моите", генетичните. Не съм както бях преди.
Но не за това ще пиша сега, а за да ви попитам нещо друго.

Моята ринопластика беше при Цветков (ВМА). Доволна съм. Струваше ми 3000лв.
Сега синът ми е наред, защото при него проблемът е ОГРОМЕН - той има идеалното носле, но като беше на 1 г. майка ми го изпусна и той падна на носа си. Хрущялът се измести на една страна и НЕ заради това искам да го оперираме (разбира се, естетическия вид на детето също ми е важен), но защото през едната ноздра няма никаква проводимост. Вечер не искам да влизам в детската стая, защото като го слушам колко трудно диша и как със сила засмуква въздух (то цялата стая се озвучава от свиренето на носа) ми се стяга сърцето, получавам задушаване, аритмия и ако щете вярвайте, в момента също ми е трудно с дишането. Придуши ме отново.
Водих го при Цветков, той го прегледа и каза, че е желателно да се оперира (детето е на 8 год), защото с израстването този проблем ще му пречи - някои черти на лицето ще се изкривят, но най-важното - ще получи сърдечни проблеми заради трудното дишане.
Искам, обаче, да получа и второ мнение, а не зная къде да отида.

Нека пишат тук тези от вас, които са доволни от техните операции. Просто ми напишете името на доктора - коя болница - колко пари ви е излязла ринопластиката. Това с парите също не ми е маловажно, защото сме в отпускарски сезон, и ще ходим на море. А искам сега да го оперираме, след училище, за да може възможно най-дълго време да си е вкъщи след операцията (демек, периода на ваканцията).
Пишете , моля ви.
Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #932  
Стар 8th May 2012, 15:20
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от galausa Виж мнението
Нека пишат тук тези от вас, които са доволни от техните операции. Просто ми напишете името на доктора - коя болница - колко пари ви е излязла ринопластиката.
Галауза, все още нямам дечица, но мога да предположа колко е тежко детенце да страда. Добре е, че си решила да потърсиш второ мнение.
Може би и други ще ме подкрепят, съветвам те да го заведеш при Джамбазов - гр. Пловдив. Той е не само добър пластичен хирург, а и добър УНГ. Предоволна съм от моята ринопластика и възстановяването ми беше бързо. Джамбазов е реалист и няма да те подведе, за да ти вземе парите. Щом има функионален проблем, операцията ще струва предполагам 950лв. А тъй като детенцето е малко, може и ЗК да поема по-голяма част от сумата и да излезе по-малко от 950, надявам се. И то изобщо ако Джамбазов препоръча операция. Има огромна тема за ринопластика при него и можеш да намериш координати в началото.
УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
  #933  
Стар 8th May 2012, 19:23
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

И аз препоръчвам проф. Джамбазов! За мен направи чудо направо! Много съм му благодарна и на целия му екип. Страхотни професионалисти са!
При него малко са вдигнати цените и няма да ти излезе 950, а 1100 лв., и ще минете по здравна каса, предполагам, иначе е по-скъпо. Ако искате да оправите само преградата е по-евтино, мисля около 400 лв. Тези пари са си нищо, за резултатати, които виждаме след това!
Отговори с цитат
  #934  
Стар 8th May 2012, 19:49
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Здравей galausa,
И аз съм от оперираните при проф.Джамбазов, и мога само да дам своята препоръка за него и изкажа благодарността си.
Може също да опитате и при Доц. Дойков - шеф на Каспела, чула съм много добри отзиви за него в друг форум от майки на деца с подобни проблеми. Също така моя леля е съученичка и негова бивша колежка (и на Джамбазов също, но сега тя работи в чужбина), която горещо го препоръча. В този форум обаче не намирам инфо за него, а попитах на няколко пъти...
Късмет ви желая, дано всичко в крайна сметка мине успешно и скоро да забравите за тези мъки
Отговори с цитат
  #935  
Стар 8th May 2012, 21:49
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Момичета някоя ползвала ли е това http://apteka.framar.bg/30012995/%D0...5%D0%BC%D0%BB-
Дайте отзиви
Отговори с цитат
  #936  
Стар 13th May 2012, 15:28
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Mомичета имам гранулом в едната ноздра,с какво да го мажа някои знаели ?
Отговори с цитат
  #937  
Стар 13th May 2012, 18:31
Аватара на Qgodka
Qgodka Qgodka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aleina84 Виж мнението
Mомичета имам гранулом в едната ноздра,с какво да го мажа някои знаели ?
Д-р Димитров ми каза, ако забележа грануломче да си купя Тобрадекс-капки за очи. Беше малко странно за мен, но д-ра каза, че именно защото е много финно мясото вътре в носа така, както е окото и за това изписва това лекарство. Купи си! Кой ден си от операцията?

aleina84 ти сигурна ли си, че е гранулом. Обясни как излглежда?

Последно редактирано от Qgodka : 13th May 2012 на 18:51
Отговори с цитат
  #938  
Стар 13th May 2012, 19:00
Аватара на aleina84
aleina84 aleina84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 54
По подразбиране

Qagodka незнам дали ще го опиша правилно,изглежда като малка подутинка,аз съм вече три месеца след рино благодаря за отговора
Отговори с цитат
  #939  
Стар 15th May 2012, 22:11
kristiann kristiann не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 4
По подразбиране Счупен нос

Здравейте. На 18 години съм и имам счупен нос от падане като малък. Започна да ми пречи да дишам а и не се харесвам. Искам да попитам боли ли много след операцията. Каква е цената на една такава операция горе-долу. А и ако може да ми препоръчате някой хирург в гр.София.
Отговори с цитат
  #940  
Стар 15th May 2012, 23:53
jesiart jesiart не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: ruse
Мнения: 10
По подразбиране

ЧЕРВЕНОТО ПОЛЕ ,,ГЛАСУВАЙ ЗА МЕН,, натиснете го след като отворите снимката ,Благодарим ви : http://konkurs.muskuli.com/competiti...SCyfE.facebook
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:11.