IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #961  
Стар 12th July 2012, 01:18
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mila_m Виж мнението
Здравейте момичета, днес ми е пети ден след операцията и си виждам носа доста вирнат така както е опакован и си виждам ноздрите в анфас. След сваляне на лонгетата и лепенките отдолу, дали ще се отпусне малко надолу? Ужасявам се от мисълта за чип нос и му го казах, но сега го виждам точно такъв.
Отпуска се- това е едно от най-коментираните неща...Всички се оплакват колко им е вирнат носа с лонгетата и после като им я свалят и почват да се оплакват,че не е вирнат
Отговори с цитат
  #962  
Стар 13th July 2012, 16:09
neizvestna neizvestna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шушулка Виж мнението
А аз имам едно въпросче.. След като са спаднали отоци и др. такива, физически размера на носа намален ли е. Гледах и снимки, но някои ми изглеждат даже увеличени в основата (в профил) дали е от отока, споделете как е след време, как го усещате.. виждате?!
Копирам си тука поста понеже го зададох в грешната тема.
Попадна ми една статия и се вкарах в разни филми, за това питам как са нещата след време.. след като спаднат подутините. Почти не видях снимки след по-дълъг период, а и на живо си е друго. Дали при някои не се процедира по този начин http://woman.hotnews.bg/n/korektsiya...tsiya.825.html
Може да е нелеп въпрос, но искам да разсея тези си съмнения

Последно редактирано от neizvestna : 13th July 2012 на 16:18
Отговори с цитат
  #963  
Стар 13th July 2012, 16:57
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Нищо иновативно не виждам в статията, попълването с филъри за заличаване на вдлъбнатини, неравности и бръчки е отдавна известно. Ако имаш гърбица и решиш да я поприкриеш факта, че ще си напълниш носа с филър няма да го направи по-малък, а по нерелефен, нова добре но филърите са временно решение и като се абсорбират се връща на изсходна позиция! Освен това мисля, че от подобни третирания по кожата на носа са тя ще се разтегне, отлепи и може да увисне Това е като ония машинки с вакум за уголемяване на бюста - нещо като нищо!
Отговори с цитат
  #964  
Стар 18th July 2012, 20:36
newbie_ newbie_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета,

Оперирана съм преди месец и половина, от двете страни при основата на носа имам едни хлътвания, все едно съм носила дълго очила, но са малко по големи. Дали някой е имал такъв проблем и дали се оправя с времето Първоначално ги нямаше, но се появиха на около 3тата седмица след операцията.

Извинявам се, ако се е коментирал този въпрос, аз нищо не успях да намеря.
Отговори с цитат
  #965  
Стар 18th July 2012, 21:19
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Здравей, newbie_! Аз имам същите хлътвания. При мен се получиха от ръбовете на лонгетата, която беше много пристегната. Моята операция беше преди три месеца. Сега се виждат по-малко и мисля че с времето ще се заличат напълно. Много личаха в началото и много им се шашках, но сега си викам те да ми бяха проблемът!
Отговори с цитат
  #966  
Стар 18th July 2012, 21:26
newbie_ newbie_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Здравей, newbie_! Аз имам същите хлътвания. При мен се получиха от ръбовете на лонгетата, която беше много пристегната. Моята операция беше преди три месеца. Сега се виждат по-малко и мисля че с времето ще се заличат напълно. Много личаха в началото и много им се шашках, но сега си викам те да ми бяха проблемът!
Здравей Хана,

Мерси много за отговора. На мен Димитров ми каза, че това били хрущяли там и били меки и сами после щели да се оправят, но минаха 2-3 седмици и си е все същото и сериозно се притеснявам. При теб какво още не е наред При мен май само това, още не са ми спаднали от ляво отоците и не знам дали и нещо друго няма да се появи.
Отговори с цитат
  #967  
Стар 18th July 2012, 21:37
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

За отоците от ляво сме писали вече: от там минават инструментите и е нормално да е по-подуто. За хрущяла, обаче, сега ми стана интересно. На мен Димитров ми обясни, че там били носни кости и трябвало да зараснат добре заедно, затова толкова ме натиска и пристяга. Както и да е. При мен нещо не се получи като цяло. Профилите ми са различни. Имам една гърбичка между очите, която се вижда в ляв полупрофил. Просто една костица си има собствено мнение и стърчи. Говорихме да се доизпили евентуално, но нищо окончателно не съм планирала. Има и друго, но бих го споделила първо с док и тогава тук, че малко страшно звучи. И така.
Отговори с цитат
  #968  
Стар 27th July 2012, 08:39
gery_1309 gery_1309 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: sofia
Мнения: 19
Smile

Момичетааа,имам няколко въпроса относно лонгетата.Надавам се някой да ми каже... сега спя с нея вечер поне докато стане месец от операцията,нали?Трябва ли да слагам лепенки под лонгетата или само върху нея?Аз слагах и под нея и отгоре, но доста ми пада..вчера пробвах без да слагам лепенки под лонгетата и не ми се отлепи цяла нощ,но да питам как трябва да е?Също така доктора на седмия и на 14-тия ден като ми почисти носа и ми сложи лонгетата доста я стискаше при слагането...аз трябва ли да я притискам сега като спя с нея,защото сме е страх нещо да не разместя костите и съм я поразширила,просто седи колкото да пази отгоре,но без да пристяга носа... и последно...лонгетата да я слагам по към върха на носа или по-нагоре към веждите е по добре да стои? ))
Отговори с цитат
  #969  
Стар 27th July 2012, 17:00
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gery_1309 Виж мнението
Момичетааа,имам няколко въпроса относно лонгетата.Надавам се някой да ми каже... сега спя с нея вечер поне докато стане месец от операцията,нали?Трябва ли да слагам лепенки под лонгетата или само върху нея?Аз слагах и под нея и отгоре, но доста ми пада..вчера пробвах без да слагам лепенки под лонгетата и не ми се отлепи цяла нощ,но да питам как трябва да е?Също така доктора на седмия и на 14-тия ден като ми почисти носа и ми сложи лонгетата доста я стискаше при слагането...аз трябва ли да я притискам сега като спя с нея,защото сме е страх нещо да не разместя костите и съм я поразширила,просто седи колкото да пази отгоре,но без да пристяга носа... и последно...лонгетата да я слагам по към върха на носа или по-нагоре към веждите е по добре да стои? ))
Да, салагат се лепенки и под лонгетата и над нея /на всички пада,аз спрях да я слагам на втората сутрин когато я намерих в краката си, Димитров ми обясни,че по-важни са лепенките,не толкова тя,за да придържали кожата да не увисне.../ , Да,пристяга се-нищо няма да разместиш,"костите зарастват до 12 ден" /Димитров.../ и я слагаш както си е стояла през времето,преди да ти я махнат
Отговори с цитат
  #970  
Стар 27th July 2012, 17:17
gery_1309 gery_1309 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: sofia
Мнения: 19
По подразбиране

Много благодаря, Krisstin4enceto )
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:52.