IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd November 2011, 15:55
sianadimitrova sianadimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 17
По подразбиране Как да постигна цвета на Златка Райкова ??

Много искам да постигна цвета на Златка Райкова , той е специфично русо-червеникав. В момента съм черна , но началото на седмицата започвам с remover да свалям цвета и искам да ви попитам кой цвят да си нанеса , за да е най близък до нейния ?? Благодаря ви много
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd November 2011, 18:23
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Ти виждала ли си я Златка на живо и правиш ли си сметка през колко фотошопа минават снимкит и преди да ги качат в нета или в някое списание ?Така че това което виждаш на снимките едва ли е това което виждаш в действителност След това мислиш ли че точно на теб ще ти отива този цвят и няма да изглеждаш като изрусен румънски футболист по време на световното ??
Пък за ''самоизрусяването''няма да кажа нищо , само очаквам в най скоро време да пишеш в темата маски за коси и как да си оправя косата
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd November 2011, 19:43
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

и на мен ми харесва,има едно момиче с ник ангелче,питай нея,тя ми беше писала къде ходи Златка да се боядисва,успех

Последно редактирано от JEIDI : 3rd November 2011 на 19:46
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th November 2011, 02:49
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз го исках същия цвят преди няколко години, намерих че се казва "Ягодово русо" или "Strawberry blond"




много красив цвят, с няколко основни минуса - не на всеки тен на кожата отива и се поддържа изключително трудно. Когато тръгне да пада става една много грозна картинка между светло ръждиво и жълто.
Най-добре при фризьор , който след това да ти забърка мат за вкъщи за мазане през едно миене . На практика това си е червен цвят, така че
ще те измъчи със сигурност!

А, да - и си подбери фризьора, защото аз като казах на моя, че искам "Ягодово русо" си тръгнах с този цвят:


След една седмица го сваляхме...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th November 2011, 08:58
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Нелс, това ти ли си на снимката (втората)?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 4th November 2011, 09:49
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Питай Златка Райкова във фейсбук и отиди при нейния фризьор, това е моя съвет Такива домашни експерименти изобщо не са за препоръчване, най-много да станеш рижава като циганка
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th November 2011, 14:09
sianadimitrova sianadimitrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 17
По подразбиране

Виждала съм го цвета на живо - да. Аз по принцип съм със светла коса и ще ми отива (не знам с кой акъл се направих черна) , но мисълта ми е сега да почна лека полека да свалям цвета и като дойде момента за боядисване в този цвят да отида на фризьор ? Май така ще е най добре .. Но много исках бърза промяна
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th November 2011, 15:26
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sianadimitrova Виж мнението
, но мисълта ми е сега да почна лека полека да свалям цвета и като дойде момента за боядисване в този цвят да отида на фризьор ?
Абе ти на колко години си и имаш ли няква представа от това как се маха цвят ? И като го махаш постепенно как мислиш ще ходиш по улилиците или смяташ да носиш забрадка ?
Я си отиди на фризьор и не се занимавай с неща които не разбираш .
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 4th November 2011, 16:50
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Аз съм със същия цвят и бих дала съвет на девойката да остави косата да порасне малко, като въобще не я третира, после да се подстриже на пластове, за да отстрани черните остатъци възможно най-добре и чак тогава да мисли за новия цвят. Най-малко 6 месеца търпение да има. И задължително всичко това да става при фризьор, домашните експерименти водят до смехотворни резултати.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 4th November 2011, 16:55
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Вярно, че ти си с такъв цвят и ти се е получил много добре Тя каза, че е със светла коса, представяш ли си като израстнат светлите корени и черните краища на какво ще прилича....Сиана, отиди на фризьор както за махане на черното, така и за боядисването след това, не си прави глупави експерименти с косата....
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 4th November 2011 на 16:59
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КакдапостигнацветанаЗлаткаРайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.