IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #4361  
Стар 18th October 2012, 13:00
georgi.d georgi.d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 2
По подразбиране Страхотен професионалист

Здравейте на всички
Преди 3 години направих първата си ринопластика при доц. Джамбазов и съм изключително доволен. Мога да сложа и снимки да видите ОГРОМНАТА разлика....мина време и сега реших отново да се подложа, не защото не си харесвам носа, а защото искам да стане още по хубав....Дано това не е някаква мания при мен и да съжалявам после, но мисля корекцията да бъде само областа на върха на носа. Искам да го напавя още по остър
На всички които им предстоят операцийки успех !
Във страхотни ръце сте !
  #4362  
Стар 18th October 2012, 14:14
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Аз бях със силно изкривена преграда. През лявата ноздра почти не преминаваше въздух... Веднага след ОП започнах да дишам просто чудесно. Вече спя със затворена уста Сега обаче малко по-запушена ми се струва другата ноздра - дясната. Но според мен повторно изкривяване нямам /въпреки, че ме предупредиха за такава вероятност/. Още не съм била на консултация след ОП, смятам да е малко по-нататък.
А колко време е минало от операцията ти и на какво се дължи изкривяването на преградата след като вече е изправяна?

Георги, ще качиш ли снимки да видим?
  #4363  
Стар 18th October 2012, 17:28
georgi.d georgi.d не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
А колко време е минало от операцията ти и на какво се дължи изкривяването на преградата след като вече е изправяна?

Георги, ще качиш ли снимки да видим?
Да разбира се ще кача
  #4364  
Стар 18th October 2012, 18:53
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Абе не е точно така.. Мани моя случай - знам за още недоволни с първа оп при доцента, последвала и втора пак при него и пак... Сори, въпрос на шанс...
Мога да се оплача, разбира се. Не съм крила никога, че при доц ми е трета оп, и не съм отказа никога снимки на никой. Всеки сам да си преценя. И на мен преди оп ми пращаха снимки недоволни и те ми казваха сама да си преценям и сега само на себе си мога да се сърдя, че не прецених правилно.

Ще си повторя тезата, за да няма неразбиране:
Доцентът е перфектен за носове с гърбица и фин връх! Не става за месести носове и повдигане на връх/прибиране на колумнела!

Ако някой може да ме обори със снимков материал, ще се извиня публично, че съм сгрешила!
Напълно подкрепям Nells, неговият почерк е изпъкналата колумела. Не знам защо не смее да я пипа.
  #4365  
Стар 18th October 2012, 19:41
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

На кое се казва колумнела?
  #4366  
Стар 18th October 2012, 20:11
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Като дете паднах лошо и си счупих носа. Лекарите тогава ме посъветваха да се оперирам, след като навърша поне 16. Е, направих го доста по-късно, но си заслужаваше. Години наред съм живяла със силно изкривен септум, затова и док ми обясни, че често се случва дори след ОП, изправената преграда да се опита да се върне в изходно положение. За мой късмет към момента всичко е наред.
  #4367  
Стар 18th October 2012, 22:36
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

[QUOTE=tanydj;778731]Като дете паднах лошо и си счупих носа. Лекарите тогава ме посъветваха да се оперирам, след като навърша поне 16. Е, направих го доста по-късно, но си заслужаваше. Години наред съм живяла със силно изкривен септум, затова и док ми обясни, че често се случва дори след ОП, изправената преграда да се опита да се върне в изходно положение. За мой късмет към момента всичко е наред.[/


Браво,дано всичко да е все така ок,при мен обаче стана обратното.Нямах никакви проблеми с дишането преди оп,но след това се почна...вечно запушен нос,все отлагам,но така или иначе ще има 2ра оп.Другото което забелязвам е дали защото все дишам през устата ,но като че ли по често започнах да настивам и все ми се възпалява гърлото
  #4368  
Стар 19th October 2012, 10:12
Аватара на marrinella
marrinella marrinella не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 58
По подразбиране

[QUOTE=JEIDI;778734]
Цитирай:
Първоначално написано от tanydj Виж мнението
Като дете паднах лошо и си счупих носа. Лекарите тогава ме посъветваха да се оперирам, след като навърша поне 16. Е, направих го доста по-късно, но си заслужаваше. Години наред съм живяла със силно изкривен септум, затова и док ми обясни, че често се случва дори след ОП, изправената преграда да се опита да се върне в изходно положение. За мой късмет към момента всичко е наред.[/


Браво,дано всичко да е все така ок,при мен обаче стана обратното.Нямах никакви проблеми с дишането преди оп,но след това се почна...вечно запушен нос,все отлагам,но така или иначе ще има 2ра оп.Другото което забелязвам е дали защото все дишам през устата ,но като че ли по често започнах да настивам и все ми се възпалява гърлото
Хм...при мен също се получи нещо такова, може би повече от 10 год не съм пила антибиотик и не съм се разболявала сериозно, след ринопластиката се разболях 3 пъти, и то не леко и ми се наложи да пия антибиотици...в едната ноздра отвътре имам силно удебеляване и нещо като кора, но не точно а минаха близо 10 мес от операцията...как ви е носа от вътре на оперираните преди година?
  #4369  
Стар 19th October 2012, 16:43
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

[QUOTE=marrinella;778745]
Цитирай:
Първоначално написано от JEIDI Виж мнението
Хм...при мен също се получи нещо такова, може би повече от 10 год не съм пила антибиотик и не съм се разболявала сериозно, след ринопластиката се разболях 3 пъти, и то не леко и ми се наложи да пия антибиотици...в едната ноздра отвътре имам силно удебеляване и нещо като кора, но не точно а минаха близо 10 мес от операцията...как ви е носа от вътре на оперираните преди година?
Да не би това да ти е носната преграда. Няма какви корички да имаш на 10м
  #4370  
Стар 19th October 2012, 17:35
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

[QUOTE=keery;778776]
Цитирай:
Първоначално написано от marrinella Виж мнението

Да не би това да ти е носната преграда. Няма какви корички да имаш на 10м
Аз мисля, че знам за какво говори колежката. И аз имам същото - едни удебеления, като ръбове. Според мен е кожа, нямам друго обяснение. И си мисля, че няма да изчезнат, колкото и време да мине.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:54.