IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 18th May 2018, 10:25
automatic_bubz automatic_bubz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Геринка Виж мнението
Здравей teodorina, моята операция беше на 03.07.2017 при доктор Калчев извършена в София.
Аз съм доволна, прочетох добри коментари за доктора и се свързах с него, смятам че е професионалист. Ако ти е необходима допълнителна информация нямам против да ти я дам.


Здравейте!
Видях, че сте си правили лабиопластика. Реших да Ви пиша. Напоследък чувам все по-лоши отзиви за силна болка и какво ли още не, а въпреки всичкото това, не мога да се откажа Жените като си наумим нещо, положението става страшно
Таааа... мен не ме тревожи толкова, че е грозно (което е така), приятелят ми също няма проблеми, но изпитвам болка вероятно заради тесните дрехи и не рядко ми се образуват рани и кървя. Предпочитам да си причиня болката и раната еднократно и да забравя за това, отколкото постоянно нещо да ме тревожи.
Дали ще може малко повече информация за гинеколога, клиниката, цените, интервенцията, тъй като много съм чела, но от първо лице е съвсем различно.
Благодаря Ви предварително
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лабиопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:50.