IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #331  
Стар 20th May 2010, 13:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
ЗДРАВЕЙТЕ момичета,да ви се похваля и аз имплантите ПИП за мен вече са минало.
Вчера ми беше операцията в клиниката на Н.Г всичко мина много добре.АРИОН 425СС КРЪГЛИ отново подмускулно с разрез през ареолата.Чуствам се отлично и честно казано няма голяма разлика в големината.
След няколко дни ще ви кача и снимки.

честито и от мен,да им се радваш и да не ти омръзват
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #332  
Стар 20th May 2010, 13:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nevron
Преди месец отива да си ги смени с капковидни без да подозира, че имплантите в тялото й са се разпаднали.

как така разпаднали,а неможело да се установи с рутинни иследвания за целта????????????????
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #333  
Стар 20th May 2010, 17:24
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nevron
Здравейте!
Първо искам да кажа, че не говоря на изуст, а имам конкретен случай по който работя. Става дума за една жена, която преди 5 години си слага силиконови импланти от марката "Евросиликон", кръгла форма. Преди месец отива да си ги смени с капковидни без да подозира, че имплантите в тялото й са се разпаднали...
Невронче, изкуших се да ти пиша на лични, но прецених, че и тук става Въпрос: Пишеш в темата за скандала с PIP, а даваш пример с Евросиликон. В предният ти пост говориш за некачествени френски импланти...та за какво ще е темата: за некачествени импланти по принцип, за некачествени ФРЕНСКИ импланти или за PIP само - не ми е ясно. От отговора ти зависят и другите ми въпроси. Ще се радвам да отговориш тук.
и едно уточнение - разкъсването на имплант СЕ констатира почти винаги с ехо или мамограф и е съпроводено също и е определено усещане за дисконфорт или откровена болка - зависи от организма. Ако не са я хванали тази жена, може би проблема е И в специалиста, който я е гледал на ехото, но това е само моя хипотеза. Ще чакам отговора ти, защото определено се заинтригувах. Благодаря
Отговори с цитат
  #334  
Стар 20th May 2010, 22:44
Аватара на kaka lara
kaka lara kaka lara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 49
Изпратете съобщение чрез ICQ до kaka lara
По подразбиране

Здравейте и от мен. Едва ли някой ме помни, защото бях активна преди 2 години, а от тогава просто чета постовете. И аз съм с PIP, нямам проблеми и мисля, че цялата истерия просто подкрепи позаглъхналата покрай кризата практика на пластичните хирурзи. Супер ясно е казано навсякъде, че няма по-чести случаи на руптори при PIP в сравнение с другите импланти. Но европейските здравни комисии за разлика от нашите реагират на всяко несъответствие с одобрените при регистрацията норми. И вместо нашите служби да се поучат и да изследват, аджеба (нали имаме БАН, здравно министерство...), журналистите като едни добре платени PR-и (както знаем) раздухаха скандала и понапълниха опразнените клиники.
Така че, споко. Много интересно се изказа един д-р, не помня вече кой, че той той от 1 година работи с н'ам кои си и няма проблеми. Странно, при положение че PIP от 2001 г. чак сега имат проблеми, как може да гарантира за рекламираните от него.
Много дълго стана, сори, но съм бясна
Отговори с цитат
  #335  
Стар 21st May 2010, 08:18
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Здравейте и от мен! Аз също се оперирах на 18,05 и смених най на края този грозен ПИП с нови МакГан. Както знаете все се оплаквах от ужасния риплинг, който имах. Оказа се , че имам и птоза...Така,че старите 390сс - висок профил вече са сменени с нови 525сс ултра висок профил. За сега е рано да се хваля, но трябва да ви кажа , че тези изглеждат точно както трябва да бъдат...Много съм щастлива!
Отговори с цитат
  #336  
Стар 21st May 2010, 09:25
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Браво на теб а аз бях на 19 може би сме се засякли?или си си тръгнала веднага ?как се чустваш
Отговори с цитат
  #337  
Стар 21st May 2010, 15:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Здравейте и от мен! Аз също се оперирах на 18,05 и смених най на края този грозен ПИП с нови МакГан. Както знаете все се оплаквах от ужасния риплинг, който имах. Оказа се , че имам и птоза...Така,че старите 390сс - висок профил вече са сменени с нови 525сс ултра висок профил. За сега е рано да се хваля, но трябва да ви кажа , че тези изглеждат точно както трябва да бъдат...Много съм щастлива!

Пети много се радвам за теб,и хвърли бомбата с тези кубици :P
woww
Поздрави и да си ги пазиш,радваш и дано вече не се налага реоперации.
Браво за избора на импланти
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #338  
Стар 22nd May 2010, 11:36
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Марисабела, благодаря ти за хубавите пожелания!! Надявам се всичко да е на ред!! Пак ще пиша. Диана,не сме се засякли ,защото ме оперираха в 14ч. и в 17,30ч. вече пътувах...Но живот и здраве да се засечем...
Отговори с цитат
  #339  
Стар 22nd May 2010, 18:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Марисабела, благодаря ти за хубавите пожелания!! Надявам се всичко да е на ред!! Пак ще пиша. Диана,не сме се засякли ,защото ме оперираха в 14ч. и в 17,30ч. вече пътувах...Но живот и здраве да се засечем...

И искам снимки да видя :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #340  
Стар 23rd May 2010, 22:32
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

петя, диди ! Поздрави, момичета !!! Изненадахте ме определено ! Радвам се искренно за вас и с нетърпение ще чакам резултатите ви !!!

петя, кой бе мило те пусна от клиниката час след операцията ????
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:43.