IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd May 2006, 07:27
Lil_Iv Lil_Iv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране Въпрос за бирената мая

Здравейте на всички, решили да помогнат!
От няколко месеца косата, кожата и ноктите ми нямат особено добър вид, а ми предстои бал . Препоръчаха да пия хапчета с бирена мая (Dermabion) по две на ден след хранене. Въпросът ми е: ще ми се отрази ли на килограмите? Храня се предимно с плодове, зеленчуци и пилешко месо, във фитнеса съм през ден, не си позволявам "калорични бомби" и вредни храни. Висока съм 177см и тежа 57 кг. и съм доволна, но не искам да стане така, че да почна да дебелея заради хапчетата.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd May 2006, 07:33
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

доколкото съм чувала наистина се дебелее от бирената мая, но аз лично не съм пила, тъй че немога да кажа на 100 процента.
а и ми казаха за тия дражета Мерц, че били много ефикасни за проблем като твоя, може да ги пробваш, не съм чула да се дебелее от тях
Отговори с цитат
  #3  
Стар 3rd May 2006, 11:08
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
доколкото съм чувала наистина се дебелее от бирената мая...
А аз доколкото съм чувал ако видиш гарга ще оплешивееш...

Бимби - как може точно ти да кажеш такова нещо???!!! Това е все едно да кажеш, че от витамините се дебелее...

Чудя се дали да не ти направя услуга като изтрия поста... ти какво ще кажеш?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 3rd May 2006, 11:34
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
доколкото съм чувала наистина се дебелее от бирената мая, но аз лично не съм пила, тъй че немога да кажа на 100 процента.
Цитирай:
Първоначално написано от liophy
Бимби - как може точно ти да кажеш такова нещо???!!!
кво чудно има, да не съм няква компетенция тука, че всичко което казвам да е вярно. то ясно че ще е вярно от моя гледна точка, ама никой не карам да ми вярва /макар че усещам и някаква подигравка в тона ти, дано да греша/

п.п. за мен е без значение дали ще ми изтриеш поста или ще го оставиш, както Ти решиш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd May 2006, 11:50
Guiness Guiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 21
Изпратете съобщение чрез ICQ до Guiness
По подразбиране

Спокойно, няма да напълнееш. Важното е, че спортуваш и явно се хрананиш правилно.

Аз лично съм пила Дермабион и останах доволна. Но до бала май не остана много време, а светкавичен ефект от витамините не очаквай. В края на краищата, по-важно е здравето а не точно как ще изглеждаш на бала. Живота след него също е важен и не по-малко интересен...

Успех!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd May 2006, 13:42
Аватара на Klio
Klio Klio не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 95
По подразбиране Re: Въпрос за бирената мая

Цитирай:
Първоначално написано от Lil_Iv
От няколко месеца косата, кожата и ноктите ми нямат особено добър вид, а ми предстои бал .
До балът има малко време. Ще отнеме време на бирената мая да подейства. Има също специални витамини комбинирани за коса и нокти, както и отделно за коса и нокти, но и при тях няма светкавични резултати.Опитай да "подраниш" кожата и косата с някакви маски. Ноктите пробвай да ги мажеш с бадемово масло.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd May 2006, 14:23
Lil_Iv Lil_Iv не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

Благодаря ви за бързите отговори!
Имам и още един въпрос-случайно Дермабион да има някакви "странични ефекти"? Примерно апетит или нещо друго. Знам, че много момчета пият по 15 хапчета на ден с цел постигане на маса при усилени тренировки...
Съжалявам за глупавите въпроси, но не съм наясно с тези неща, а наистина не ми се иска да рискувам.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 7th May 2006, 19:37
Guiness Guiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 21
Изпратете съобщение чрез ICQ до Guiness
По подразбиране

Това с 15-те таблетки на ден са глупости, изобщо не се занимавай. Почни да ги вземаш, но така както се препоръчва в упътването. Страничен ефект нямаше при мен. Но аз ги взимах както ми бяха предписали. Това с цялата шепа хапчета не ми звучи добре, нормално е да има страничен ефект... дори и с витамините шега не бива.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 8th May 2006, 06:52
Brown`Sugar Brown`Sugar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: някъде из нета
Мнения: 84
По подразбиране

не искам да те стряскам,но аз пих 2 седмици бирена мая и качих 2 кг.не съм се отпускала да се тъпча със сладко и хляб.ядах си съвсем нормално даже се ограничавах,но....
поне така беше при мен.но да знаеш при всеки е различно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 8th May 2006, 07:57
Аватара на _root
_root _root не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2005
Град: София
Мнения: 477
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brown`Sugar
не искам да те стряскам,но аз пих 2 седмици бирена мая и качих 2 кг.не съм се отпускала да се тъпча със сладко и хляб.ядах си съвсем нормално даже се ограничавах,но....
поне така беше при мен.но да знаеш при всеки е различно
невъзможно да е от бирената мая
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзабиренатамая
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:22.