IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 27th March 2010, 16:20
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Пия ги от 2 години,с една почивка от 3 месеца(която май даже не трябвало и да правя,поне така четох след това,че не е полезно както си мислех). Доволна съм,преди имах акне,а вече кожата на лицето ми е толкова чиста и свежа,не ми е излизала и една пъпчица,освен това ми регулира цикъла и така. Една приятелка ги пиеше около 2-3 години редовно,понеже имаше нередовен цикъл и то бяха препоръчани от майка й-акушер-гинеколог,понеже Ясмин били нискодозирани...Това знам аз за тях,не съм отслабнала от тях,но не съм и напълнявала.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27th March 2010, 21:37
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Живея в чужбина , тук често се говори за белодробна емболия от Ясмин. След различен период на приемане .
Белодробна емболия може да е следствие не само от Ясмин, а всеки др контрацептив, както и от други предпоставки и случайности, образуващи тромби. На всички контрацептиви е написано, че могат да причинят тромбоза, а белодробната емболия е запушване на белодробната артерия от кръвен съсирек - тромб. Обикновено в случаите на белодробна емболия и изобщо при смъртни случаи, предизвикани от тромб, причината не е само една, а е комплексна. Контрацептивите само увеличават риска от образуване на тромби, а не са основната причина за смърт при наличие на тромб. Преди това има развит примерно диабет, атеросклероза, високо кръвно, автоимунни заболявания и т.н. Само от Ясмин не се умира.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 31st March 2010, 08:25
sweetyde sweetyde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Пия Ясмин от 3 или повече години и нямам никакви оплаквания. Преди съм пробвала други, но от тях напълнях и не се чувствах добре. Доволна съм от Ясмин...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th November 2010, 20:26
Poccka Poccka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: Svishtov
Мнения: 1
По подразбиране

pieh qsmina godina i polovina...bqha mi izpisani ot lekar,za6toto imah polikistozni qichnici.Deistvaha mi mnogo dobre,na kosata,na kojata,ne sum napulnqvala.Doide moment,v koito trqbvashe da gi spra...i rqzko otslabnah s 6,7kg.2,3 meseca puk ne mi idva6e...no tova beshe vremenno.Sega mi idva normalo,no sum po slaba!Spored men nqma po frapirashti stranichni deistviq,no nqkoi kazvat,4e tezi stranichni deisviq se pokazvat sled nqkolko godini.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th November 2010, 20:55
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Живея в чужбина , тук често се говори за белодробна емболия от Ясмин. След различен период на приемане .
Белодробна емболия може да е следствие не само от Ясмин, а всеки др контрацептив, както и от други предпоставки и случайности, образуващи тромби. На всички контрацептиви е написано, че могат да причинят тромбоза, а белодробната емболия е запушване на белодробната артерия от кръвен съсирек - тромб. Обикновено в случаите на белодробна емболия и изобщо при смъртни случаи, предизвикани от тромб, причината не е само една, а е комплексна. Контрацептивите само увеличават риска от образуване на тромби, а не са основната причина за смърт при наличие на тромб. Преди това има развит примерно диабет, атеросклероза, високо кръвно, автоимунни заболявания и т.н. Само от Ясмин не се умира.
Щях да си умра от Дяне-35, постоянно сърцебиене и задушаване без да имам нито високо кръвно, нито диабет, а и по това време бях редовна във фитнеса, не е да кажа застоял начин на живот. Не пуша, гледам да се храня здравословно... така че не виждам друг проблем

Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th November 2010, 20:56
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Щях да си умра от Diane-35, постоянно сърцебиене и задушаване без да имам нито високо кръвно, нито диабет, а и по това време бях редовна във фитнеса, не е да кажа застоял начин на живот. Не пуша, гледам да се храня здравословно... така че не виждам друг проблем
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th November 2010, 07:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Щях да си умра от Diane-35, постоянно сърцебиене и задушаване без да имам нито високо кръвно, нито диабет, а и по това време бях редовна във фитнеса, не е да кажа застоял начин на живот. Не пуша, гледам да се храня здравословно... така че не виждам друг проблем

ужасни са,да
Ясмин съм пила за кратко преди достаааа време и помня,че изобщо не ми действаха добре.напълнях зверски,депресии,нежелание за живот,нервност.Изобщо противозачатъчни от години не ползвам,защото са адски вредни,което си проличава не веднага като се спрат.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th November 2010, 10:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossi_spi
Само от Ясмин не се умира.
Със сигурност. И напълняването не е задължително; жив пример съм за това
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th November 2010, 14:08
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

На всеки действат различно. На мен ми изписаха противозачатъцхни за лечение на поликистозни яйчници обаче издържах точно 1 месец да ги пия. Изобщо не ми понесоха. Други си ги пият с години без странични ефекти.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th November 2010, 16:04
Аватара на vanilla.
vanilla. vanilla. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
На всеки действат различно. На мен ми изписаха противозачатъцхни за лечение на поликистозни яйчници обаче издържах точно 1 месец да ги пия. Изобщо не ми понесоха. Други си ги пият с години без странични ефекти.
А какво лечение предприе за поликистозните яйчници? На мен ми откриха СПКЯ преди около 3 години, започнах с Ясмин, всичко беше наред, кожата ми стана перфектна, кистите се изчистиха... Миналата година септември спрях противозачатъчните, в резултат на което цикълът ми така и не дойде, кожата ми започна да става много зле, на ехографа се видя, че пак са се образували кистички. Започнах хормонално лечение при д-р Коларов, което така и не проведох дo край и сега отново съм на Ясмин. За съжаление противозачатъчните са само до време, в момента, в който ги спреш, нещата се връщат в начална фаза
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ясмин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:52.