IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4611  
Стар 31st March 2012, 17:48
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Митю, що не те хване липсата тебе от тази тема?

Стига си я психясвал допълнително, на кого правиш услуга?
Ох, сори, Нелс.. Увлякох се. Просто автоматично се изтървах за нещата, от които лично ме е било шубе преди операционния блок. Нали все пак сме тук да си споделяме тревогите и да се окуражаваме взаимно. Но със сигурност при Бижуто всичко ще мине ок. Не може да си Бижу и да не ти върви. Няма страшно, успех
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 31st March 2012 на 17:51
  #4612  
Стар 31st March 2012, 19:48
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Хихи, Нелс, де да можех да плажувам някъде сИга, ама нейсе...
Аре да минава всичко, че чакането е най-кофти частта.
  #4613  
Стар 31st March 2012, 20:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Кога е твоята дата Бижу?
  #4614  
Стар 31st March 2012, 20:55
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Кога е твоята дата Бижу?
След седмица Ще се похваля.
  #4615  
Стар 31st March 2012, 20:57
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Само с упойките всичко да мине добре и да не лепне някоя нозокомиална инфекция. Всичко зависи от сръчността на ръцете, на които ще се повери.
Преди операцията няма ли скрийнинг за МРСА ? тук се прави на всички пациенти и има списък на тези които са МРСА позитивни. Такива пациенти се изолират в отделни стаи с специален инфекциозен контрол.
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #4616  
Стар 31st March 2012, 21:27
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Моят ден наближава и съм тотален сдух
Постоянно чета за КК, за големи следоперативни болки, за усложнения...ще се бъгна направо
Как бяха болките при вас? Пиехте ли обезболяващи след изписването?
Да, знам, че прагът на болка е нещо строго индивидуално, но все пак..
Вместо да си се представям вече на плажа, с мохитце в ръка, аз се притеснявам само.
Нормално е да си притеснена,и аз четях и се параноясвах..А преди операцията бях близо до припадък По принцип колкото повече съм се притеснявала,толкова по-добре са ми се развивали нещата в последствиеСкоро ще го минеш,няма толкова кой знае какво,ама все си ги вкарваме в главичките едни
Колкото до болката,при мен беше умерена,а аз съм малко лигава и никак не държа на болка,дори обезболяващи отказах и не съм приемала..По скоро неприятно напрежение в мускулите
ПС:Наистина не си мажете белезите преди да е минал 1 месец !!! Аз започнах още на 12 ден и от омекотяването с крем на не съвсем заздравелият разрез,на места леко ми се разтвори белегаПлюс това махнах една малка коричка,която ме дразнеше-грешка,НЕ ПИПАЙТЕ КОРИЧКИТЕ

Последно редактирано от Елисавета : 31st March 2012 на 21:38
  #4617  
Стар 1st April 2012, 01:51
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мис, чакай, докато си тук да те питам нещо..

Някой в някоя тема (не помня подробности) спомена, че Стоянов бил казал, че поради специфичната си обвивка имплантите Макган не се били намествали след поставянето си, т.е. така сраствали с тъканта, че както и където ги постявиш, там си оставали..
И понеже ти каза, че твоите не са мръднали, а и като гледам моите също няма да мръднат, се замислих за всичките ми приятелки с импланти, и май статистиката при мен показва същото - няма много общо с док, при който са поставени, а всичките, които много са се променили с времето, не са Макган... Ти забелязваш ли някаква такава закономерност? Защото в този форум май само моите и твоите не се наместват с времето.
Nells,
Аз не съм някакъв капацитет по този въпрос, но моите импланти са Ментор и също си останаха там, където бяха поставени. Не се оплаквам, харесвам си ги много, но просто се "включих", като притежател на различни от Макган импланти да споделя моето наблюдение. Все си мисля, че за два месеца и половина от слагането им, би трябвало да са се наместили. А и Док ми каза миналата седмица, че няма да се променят драстично от това, което са в момента.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #4618  
Стар 1st April 2012, 08:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Благодаря ти миличка, да ти се връща тъпкано...
Тва с тъпканото много ми хареса.
  #4619  
Стар 1st April 2012, 10:48
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

А има ли по принцип наместване и след ре-операция, ако няма промяна в джоба и се сложи близък размер?
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4620  
Стар 1st April 2012, 11:41
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Nells,
Аз не съм някакъв капацитет по този въпрос, но моите импланти са Ментор и също си останаха там, където бяха поставени. Не се оплаквам, харесвам си ги много, но просто се "включих", като притежател на различни от Макган импланти да споделя моето наблюдение. Все си мисля, че за два месеца и половина от слагането им, би трябвало да са се наместили. А и Док ми каза миналата седмица, че няма да се променят драстично от това, което са в момента.
Да ти кажа 2 месеца и половина не е много. Знам, че се променят до 7-8 месец.. Аз също съм прясна, не очаквам драстични промени, просто ги усещам много стабилни. Което е добре де..

Но съм виждала драстични промени от ден 1 до една година, направо различни цици. И седя и се чудя... ако не е от имплантите, ако не е до метода.. на какво се дължи?

Цитирай:
А има ли по принцип наместване и след ре-операция, ако няма промяна в джоба и се сложи близък размер?
Би трябвало, но в по-малка степен. Все пак мускула се травмира отново и ще е стегнат известно време. Но нека се включат реоперираните!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:55.