IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4621  
Стар 1st April 2012, 11:56
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Да не изръся някаква глупост, но дали пък не е от това с каква скорост зарастват тъканите след операцията?!? Ако зараства по-бързо, импланта си остава "приклещен" там, където е поставен. И обратното, ако е по-бавно зарастването,импланта се смъква и намества, а от там и гърдите се променят... Не знам
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
  #4622  
Стар 1st April 2012, 12:08
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
А има ли по принцип наместване и след ре-операция, ако няма промяна в джоба и се сложи близък размер?
Аз съм с реоперация - на 1 месец съм, де, но все пак - и аз това се чудя - ще се променят ли още?
Иначе най си се харесвах сега след смяната на ПИП, когато имах още отоци. Просто стояха малко по като анатомични, а сега ... пак са си кръгли ...
  #4623  
Стар 1st April 2012, 12:11
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

аз съм на 2 седмици и половина след реоперация.и виждам,че и за това си трябва време.все още се променят.спадат отоците и т.н.мисля,че хирирзи който не работят по принцип с натреле зареждат по-бавно и трудно
  #4624  
Стар 1st April 2012, 13:09
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Но съм виждала драстични промени от ден 1 до една година, направо различни цици. И седя и се чудя... ако не е от имплантите, ако не е до метода.. на какво се дължи?
Сещам се за една съфорумка, чийто бюст съм гледала 100 пъти в темата с инфото и снимките. Та тя е с МакГан, анатомични, 335....снимала се е преди и последователно след операцията - 5 ден, 11 ден, 1 месец, 5 месеца, 1 година. Разликата е очеИЗвадна!
  #4625  
Стар 1st April 2012, 13:40
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Но съм виждала драстични промени от ден 1 до една година, направо различни цици. И седя и се чудя... ако не е от имплантите, ако не е до метода.. на какво се дължи?
Аз си говоря ама никой не ме слуша. Ако имплантите са поставени изцяло под мускула (моля да не започваме отново старите полемики може ли или не може, щото може ).... промяната идва от отпускането на мускула. Няма как да слязат надолу, защото мускулът ги държи като сутиен. Промяната визуално идва от отпускането на тъканите, а не от смяна на първоначалното позициониране на имплантите. Ако джобът е направен на врата имплантите ще си останат на врата. Ако първоначално са изглеждали по-нагоре, а след време са "слезли" надолу, всъщност не са слезли, а просто отоците са се разсеяли и тъканите са се отпуснали.
  #4626  
Стар 1st April 2012, 14:41
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

При мен, доколкото знам, не са изцяло под мускула и също има голяма промяна между 3-ия месец даже и първата година. Дори сега 3 години по-късно ми се струват различни спрямо преди.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4627  
Стар 1st April 2012, 15:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
При мен, доколкото знам, не са изцяло под мускула и също има голяма промяна между 3-ия месец даже и първата година. Дори сега 3 години по-късно ми се струват различни спрямо преди.
Дяволийче, ти нямаше ли да ги сменяш или аз се бъркам нещо?
  #4628  
Стар 1st April 2012, 15:28
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Сещам се за една съфорумка, чийто бюст съм гледала 100 пъти в темата с инфото и снимките. Та тя е с МакГан, анатомични, 335....снимала се е преди и последователно след операцията - 5 ден, 11 ден, 1 месец, 5 месеца, 1 година. Разликата е очеИЗвадна!
Аз нея точно визирам!

Лил, и точно при това момиче, има съществена разлика при позицията на импланта. Мерила съм й снимките с моливче - горния ръб на импланта е слязъл поне с 2.5 см за една година. Най-очевадно е при позицията на ареолата, която е видимо качена над изпъкналата част на импланта... А е при ИС, а той ги бил слагал изцяло подмускулно...?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #4629  
Стар 1st April 2012, 16:22
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Защо мислиш, че това е бил ръбът на импланта? Моите като позиция не са мръднали грам, а в същото време като визия има огромна разлика между 1, 3, 5 месец и година. Просто омеква всичко и изглежда по-добре. Ако се свличат няма ли това да значи, че излизат от ложето? Аз не мога да си го обясня по начина, по който вие го мислите Нелка.
  #4630  
Стар 1st April 2012, 16:50
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Уф ... точно изчетох темите за ботъминг аут ... и не мога да го разбера това нещо - слизането на импланта и има ли въобще такова. Пък варианта винаги (айде, почти винаги) да си със спортен сутиен си е ... доста крайна мярка.
Лилиана, може би не излизат от ложето, а тъканите се смъкват най-общо казано - нали отдолу няма мускул ... май съвсем откачих.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.