IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4711  
Стар 6th April 2012, 22:42
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Ами още не съм много във форма да седя на компютъра Но вторник дойдоха имплантите и четвъртък беше операцията. Сега още ме боли, имам лента и не съм ги видяла как изглеждат, защото ме е страх, че ако я махна,после от болка няма да успея да я сложа пак.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4712  
Стар 7th April 2012, 23:05
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Aделини,как са твоите ,,кукли''?Отока при мен спадна и нещо доста кръгли ми се виждат...Дясната ми е малко по-вирната нагоре от лявата..И профила май ми идва висок...

Последно редактирано от Елисавета : 7th April 2012 на 23:09
  #4713  
Стар 8th April 2012, 09:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
Aделини,как са твоите ,,кукли''?Отока при мен спадна и нещо доста кръгли ми се виждат...Дясната ми е малко по-вирната нагоре от лявата..И профила май ми идва висок...
Елисавета, на колко дни си от операцията? И аз си се харесвах повече с оток - не че бяха по-големи, а изглеждаха различно - т.е. като анатомични някак си - а сега са си кръгли. Иначе при мен проекцията е малка - 3.9. Как са ти параметрите на имплантите?
  #4714  
Стар 8th April 2012, 11:14
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

[QUOTE=ina.ina;771411] И аз си се харесвах повече с оток - не че бяха по-големи, а изглеждаха различно - т.е. като анатомични някак си - а сега са си кръгли.

Да..Точно така и при мен
След седмица правя 1 месец.Проекцията ми е 5.6,висока,което май не беше добра идея..Преди колко време беше твоята операция?Различаваха ли се гърдите ти една от друга..?Взеха да ме хващат лудите,дано поне слезнат още по надолу
  #4715  
Стар 8th April 2012, 11:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
Да..Точно така и при мен
След седмица правя 1 месец.Проекцията ми е 5.6,висока,което май не беше добра идея..Преди колко време беше твоята операция?Различаваха ли се гърдите ти една от друга..?Взеха да ме хващат лудите,дано поне слезнат още по надолу
Операцията ми беше на 23.03 - т.е. вече съм на месец и половина. Това ми е реоперация, де (ПИП), при първата ми операция го нямаше този ефект с отока и приликата с анатомични. Гърдите ми не се различават особено, но ако има такава разлика, тя се оправя с времето обикновено - т.е. искам да кажа, че това не е за притеснение. А същото важи и за слизането надолу. Така че, нека не те хващат лудите, няма за какво.
  #4716  
Стар 8th April 2012, 13:47
Sury Sury не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте момичета, предстои ми операция, имплантите са избрани и поръчани, времето тече а аз съм в пълен стрес от това което ми предстои. Незнам защо започнах да мисля, че имплантите които избрах ще ми бъдат страшно големи... а когато избирах тези ми се сториха перфектни.Всъщност ме разколеба моя близка, която е много по-висока от мен и е с по-малки импланти от тези на които аз се спрях а бюста й никак не изглежда малък... Та така.. висока съм 166/48-9кг,подгръдна 75, чашка Б- но вече не съм сигурна, 3 бременности, много-много кърмене. Гърдите ми са малки, не увиснали, просто малки- незнам как се стопиха, подкожната мазнина липсва. В периодите на кърмене бюста ми ставаше много голям, изглеждаше добре Избрах 350, кръгли, висок прфил. Какво мислите от позицията на опита си?
  #4717  
Стар 8th April 2012, 13:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Въобще няма да са ти големи.
  #4718  
Стар 8th April 2012, 14:35
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Ina.ina, как така си на месец и половина от 23.03.. ? Не си ли на 2 седмици по-скоро?

Ми suny, ти с моите мерки, с разликата, че моята подгръдна е по-малка даже, а имплантите са ми 355.. Супер стои резмерът, отначало с оттока изглеждат доста големи, след месец вече са други. : )

Не се панирай преди операцията, стресът е излишен, операцията изобщо ще ти мине много бързо, вкъщи после е по-дискомфортно, но всичко страшно минава след първите 3 дни.

Последно редактирано от Ballerina : 8th April 2012 на 14:38
  #4719  
Стар 8th April 2012, 14:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Ina.ina, как така си на месец и половина от 23.03.. ? Не си ли на 2 седмици по-скоро?
Объркала съм - 23.02, а не 03.
  #4720  
Стар 8th April 2012, 18:42
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

[QUOTE=ina.ina;771415]Операцията ми беше на 23.03 - т.е. вече съм на месец и половина. Това ми е реоперация, де (ПИП), при първата ми операция го нямаше този ефект с отока и приликата с анатомични. Гърдите ми не се различават особено, но ако има такава разлика, тя се оправя с времето обикновено - т.е. искам да кажа, че това не е за притеснение. А същото важи и за слизането надолу. Така че, нека не те хващат лудите, няма за какво. [/QUOTЕ

Ще чакам,какво друго ми остава...Но хич не е честноТакива хубави бяха,едрички и месести,с прекрасен плавен преход......Доста лъжовни излезнаха тези отоци,как да не го е яд човек
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:58.