IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4721  
Стар 8th April 2012, 19:06
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
,с прекрасен плавен преход......
Елисавета, не искам по никакъв начин да ти "трия сол", но ми е интересно, как въобще си очаквала да има плавен преход при кръгли импланти, висок профил ? Плавният преход е при анатомичните, точно това е и основната им разлика с кръглите, затова някои плащат повече и поемат риска от завъртане

И пак искам да те попитам, дали е възможно това което ти е обяснил Асенов - да си личи ръба на анатомични, а на кръгли и високи - не ? Защото, доколкото разбрах, това е бил аргументът му за да избереш такива протези.

Последно редактирано от миссссс 335 : 8th April 2012 на 19:10
  #4722  
Стар 8th April 2012, 19:11
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
Aделини,как са твоите ,,кукли''?Отока при мен спадна и нещо доста кръгли ми се виждат...Дясната ми е малко по-вирната нагоре от лявата..И профила май ми идва висок...
Елисавета, моите са добре, харесват ми, петък вечер излизахме на бар и се пуснах по блузка с деколте, тип прегърни ме, без сутиен и много се харесах, стояха доста естествено и се чувствах страхотно
При мен след спадане на отока ми харесват повече, не стоят като топки, ама аз съм с висок профил, не ултра висок. Като сравня с преди, когато бях с анатомични, сега са малко по-кръгли и обемни отгоре, но пак си има плавен преход. проекцията ми е 5,1 а основата 12,2.
Като се гледам в огледалото се харесвам, но от 2 седмици не съм се снимала, че ме е страх да се видя на снимки, че имаше разлика в началото на снимки и ме е страх да я видя пак, че се дразня...засега ще чакам да минат още 2 месеца и тогава ще се снимам пак....

Дай снимки на лични, да видя как е? А и смятам, че е рано за окончателен резултат, изчакай още месец-два
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4723  
Стар 8th April 2012, 20:52
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini Виж мнението
Елисавета, моите са добре, харесват ми, петък вечер излизахме на бар и се пуснах по блузка с деколте, тип прегърни ме, без сутиен и много се харесах, стояха доста естествено и се чувствах страхотно
При мен след спадане на отока ми харесват повече, не стоят като топки, ама аз съм с висок профил, не ултра висок. Като сравня с преди, когато бях с анатомични, сега са малко по-кръгли и обемни отгоре, но пак си има плавен преход. проекцията ми е 5,1 а основата 12,2.
Като се гледам в огледалото се харесвам, но от 2 седмици не съм се снимала, че ме е страх да се видя на снимки, че имаше разлика в началото на снимки и ме е страх да я видя пак, че се дразня...засега ще чакам да минат още 2 месеца и тогава ще се снимам пак....

Дай снимки на лични, да видя как е? А и смятам, че е рано за окончателен резултат, изчакай още месец-два

На снимки по-различни изглеждат гърдите,може на тях да виждаш разлика,която всъщност не съществува..Много зависи от ъгъла на снимане,не се параноясвай

Нека мине малко време и ще ти изпратя снимки,дано моите паднат малко по-надолу..Това,което не харесвам в моите е профила,особено на дясната...В профил прехода направо ме блъска в главата...Може да е защото съм свикнала на анатомични,знам ли
Както и да е,поне не са ми качени на врата като предишните
Някой има ли представа дали ако имплантите паднат леко надолу,преходът ще стане по-незабележим?
  #4724  
Стар 8th April 2012, 21:00
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Елисавета Виж мнението
На снимки по-различни изглеждат гърдите,може на тях да виждаш разлика,която всъщност не съществува..Много зависи от ъгъла на снимане,не се параноясвай

Нека мине малко време и ще ти изпратя снимки,дано моите паднат малко по-надолу..Това,което не харесвам в моите е профила,особено на дясната...В профил прехода направо ме блъска в главата...Може да е защото съм свикнала на анатомични,знам ли
Както и да е,поне не са ми качени на врата като предишните
Някой има ли представа дали ако имплантите паднат леко надолу,преходът ще стане по-незабележим?

Разбира се, ако паднат по-надолу, преходът става малко по-плавен Рано е според мен за окончателен вид на имплантите, поне така си мисля...моите вече са малко по-меки и подвижни, но още не ми е комфортно със сутиен, има накъде да се раздвижват и наместват сякаш...
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4725  
Стар 8th April 2012, 21:27
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Това ме успокоява,че още има време за окончателен резултат...Но и предишният път все си казвах,че ще ми слезнат от врата,но там си останахаВажното е да сме живи и здрави,пък останалото все е поправимо с още една операция
  #4726  
Стар 8th April 2012, 21:30
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Adelini,колко време мина от твоята операция?
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
  #4727  
Стар 8th April 2012, 22:37
vesi.bg vesi.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте Искам да ви попитам на вас кога ви се върна чувствителноста?
Аз съм на три месеца след операция,но все още на някой места нямам усещане
  #4728  
Стар 8th April 2012, 22:38
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Много съм назад аз, дори не знаех, че анатомичните импланти са по-скъпи, наистина ли? Аз пък дори не ги харесвам капковидните, някак като виснали са ми.. Но пък аз съм фен на горния полюс и заоблеността, нормално.

И кръгли, и други, все с времето си 'падат' и преходът много се променя, става си по-естествен.

Последно редактирано от Ballerina : 8th April 2012 на 22:43
  #4729  
Стар 9th April 2012, 07:07
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Adelini,колко време мина от твоята операция?

На 14 ще стане 1 месец, но да напомня че си сменях ПИП, не съм за 1 път

Веси, още е доста рано за чувствителността, при мен се върна напълно слава богу, но може би след 6-8 месеца, имай търпение! Аз също се страхувах че няма да се върне напълно...най-вече отдолу около разреза...
__________________
"Хората страдат не от това, което се случва, а от своето отношение към станалото" - Mонтен
  #4730  
Стар 9th April 2012, 07:42
Аватара на Елисавета
Елисавета Елисавета не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Много съм назад аз, дори не знаех, че анатомичните импланти са по-скъпи, наистина ли? Аз пък дори не ги харесвам капковидните, някак като виснали са ми.. Но пък аз съм фен на горния полюс и заоблеността, нормално.

И кръгли, и други, все с времето си 'падат' и преходът много се променя, става си по-естествен.
По-скъпи са,но разликата в цената не е съществена..Вече взех да се успокоявам,че ще слезнат поне муничко надолу

Вчера започнах да се масажирам,но много внимателно,само дясната,с по-изразения горен полюс..По-скоро само избутвах импланта надолу,не масажирах усилено,тъй като още не е минал месец....И сега,като се събудих,седнах да пия кафенце и по навик взех да се опипвам,и оооо чудо...Горният полюс на дясната е почти изравнен с лявата..!!!!За наместване на импланта ли са тези масажи,които ни препоръчват,аз мислех че са за предотвратяване на капсулна контрактура..Страх ме е да натискам повече заради белезите..Има ли някой с белези около ареолата,който да е масажирал още от рано...да не навредя на белезите..?Как сте се масажирали?
А в какво се състоят упражненията,които Тепавичарова препоръчва,знае ли някой?

Последно редактирано от Елисавета : 9th April 2012 на 07:53
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:40.