IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1561  
Стар 11th April 2012, 14:56
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Знам,че е рано,но се престраших да махна лентата и да ги огледам и голямата разлика между двете ме стресна,затова се допитвам и търся някакво обяснение.
АниК, твоите са с много хубав размер. На мен ми изглеждаш на Д,а не на С.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #1562  
Стар 11th April 2012, 18:06
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Ей лакомии, как може да ви малеят д-та и е-та, бе! Уау : )! Аз се притеснявам с моите c-д-та, вие сте луди : )

Дяволийке, аз съм с обратния проблем. Дясната ми е по-висока, а това ми беше по-малката и по висналата гърда, иии. И се дразня, щото освен, че преди си ми бяха различни една от друга ареолите, сега е още по-видно и повече.. Макар че, ако беше по-ниско, щеше видимо да малее.. Чудя се дали не сбърках като не сложих различни кубици в двете гърди..
И мен като ме видят в магазините за бельо - 70 c или d и ме гледат като индианци хах.

Последно редактирано от Ballerina : 11th April 2012 на 18:16
Отговори с цитат
  #1563  
Стар 11th April 2012, 18:30
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

Момичета и на мен едната видимо ми е по-голяма от другата(точно спуканата)дясната.С времето мисля,че нещата ще се получат.Дяволийке ти си много прясна,нищо още не може да се каже при теб
Отговори с цитат
  #1564  
Стар 11th April 2012, 20:53
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
Ей таквъз дющек трябва да си купим за лятото...
Отговори с цитат
  #1565  
Стар 11th April 2012, 21:40
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Бижу, ти как от нулев старт и 355 докара 75Д Аз едва С докарвам с 400сс, че даже преди с 365-те ултра висок профил и чашка Б ми ставаше от някои сутиени. Добре си си, недей да ламтиш
Аааа, Ани, не си разбрала, душко.
Аз бях 75 Б, не много пълно. А имплантИтИ са 375сс.
А тва, че леко ми малее Д чашка на тоя грозен спортен Триумф, съвсем не означава, че ще съм за Д на нормален сутиен...
Отговори с цитат
  #1566  
Стар 12th April 2012, 06:52
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Здравейте!
Ето че приключих и аз с консултациите при хирурзите които си бях избрала .Да споделя ,че най ми допадна Стоянов с предложението му и подхода.
Само ме притесни,че каза че се съмнява за руптура на импланта А скоро бях на контролен и моят хирург каза че нищо им няма......
Стоянов предложи и на Макган и на Ментор близки до моите размери,остава решението мое,коя марка да избера,и пак повдигане което ме притеснява.....
Възможно ли е от зърното до гънката нормално да е 8,5/10 см а моето да е 14/16.Ужас!!!!!Хем ме е страх да не ми се вирнат много с това намаляне на разтоянието и от белезите пак...Объркано ми е........
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #1567  
Стар 12th April 2012, 07:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цвети, ареолите ли са ти високо? Стоянов освен подмяна и корекция ще ти прави, така ли?
Отговори с цитат
  #1568  
Стар 12th April 2012, 09:17
Аватара на cvet81
cvet81 cvet81 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Цвети, ареолите ли са ти високо? Стоянов освен подмяна и корекция ще ти прави, така ли?
Ани не мисля че са ми високо,повече ми е дълго разтоянието от тях до гънката.Аз и преди операцията бях с големи гърди но с птоза след кърменто .Тонев когато ми е правил обирането на кожа не е обрал достатъчно .Предлага ми пак да ми ги повдигне и пак да обере кожа което си е отделна операция и отделна цена.Т.е общо 3,600 евро ))))).Преди 3 год платих 4000 за същото нещо.Егати и циците златниииииииииии ще ми излезнат!!!!
__________________
Умният човек не вярва на всичко, което чува. Не казва всичко, което знае. Не харчи всичко, което има!
Отговори с цитат
  #1569  
Стар 12th April 2012, 10:14
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз да кажа и какви недостатъци има в по-големите размери. Като вляза в магазин и питам за размер 70 Д или 75 Д ме гледат като отровени с гъби... риза класическа, леко вталена няма шанс да ми стане щот няма закопчаванката при зизите, а по-голям размер седи като торба (така е не само с ризите)... като се сетя за още минуси ще пиша...
Абсолютно е права Лилиана. Аз щото съм 75С и все гледат да ми пробутат 75В, 80В или 80С (ама кой да се съгласи ), та имам предвид 75С няма много-много, а какво остава за 75Д ...
Отговори с цитат
  #1570  
Стар 12th April 2012, 10:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
[B]Бижу, ти как от нулев старт и 355 докара 75Д Аз едва С докарвам с 400сс, че даже преди с 365-те ултра висок профил и чашка Б ми ставаше от някои сутиени. Добре си си, недей да ламтиш
Бижуто беше старт чашка В, поне доколкото помня аз. Ами аз съм с 280сс сега и съм 75С, така че ... При мен може и да е от диаметъра на имплантите - 12.4 см са (кръгли).

Да, Бижу, хич недей да ламтиш ... ти искаше малки импланти в началото, недей така.

Последно редактирано от ina.ina : 12th April 2012 на 11:53
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:39.