IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1041  
Стар 14th April 2012, 00:38
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

За пръв път чувам някой с нисък профил, това за запълване на разстояние ли е? Или като цяло по-ниско седят?
Отговори с цитат
  #1042  
Стар 14th April 2012, 07:45
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Тук сме няколко с нисък профил, стоят си нормално но горния полюс не е изпъкнал и прехода там е по плавен.
Отговори с цитат
  #1043  
Стар 14th April 2012, 12:20
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Стоят по-естествено, предполагам? Ти може би за това казваш, че на голо ти малеят, а под дрехи са много големи : ) а ти ли си го избра профила или хирургът ти го препоръча? Ще потърся в нет да видя как изглеждат, че ми стана интересн : )

Сори, ако много те разпитвам
Отговори с цитат
  #1044  
Стар 14th April 2012, 12:59
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ми доста естествено стоят да. Аз харесах гърдите на една друга потребителка тук с нисък профил и попитах хирурга си за него и той каза че става. Само че му надух главата, че не искам големи, а да са ми точно толкова както бях тогава със сутиена с подплънки и точно така и ми ги направи човека, ама сега като свикнах започнаха да ми малеят.
Отговори с цитат
  #1045  
Стар 14th April 2012, 14:26
linkata81 linkata81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 10
Question

И все пак, никой ли не знае кой е правил гърдите на Славена?
Отговори с цитат
  #1046  
Стар 14th April 2012, 17:23
Аватара на Ballerina
Ballerina Ballerina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 83
По подразбиране

Не виждм как някой ще знае, ако не е по случайност или тя самата не е казала в някое свое интервю, макар че се съмнявам. Малко публични личности го правят. А и честно казано, това реално как може да ти послужи не виждам? Никой не може да ти направи 'същите гърди' като на някой друг. Можеш да отнесеш снимката й на който и да е, преценен от теб или не само, добър хирург, и да кажеш, че искаш размера и формата да напободява този и пак няма никаква гарамция, че ще си приличат, Почти всичко зависи от собственото ти тяло, това, с което разполагаш самата ти за старт.
Отговори с цитат
  #1047  
Стар 14th April 2012, 18:20
linkata81 linkata81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Знам че е така. Интересува ме, защото нейният хирург знае с точност какви импланти, какъв профил и т.н и е сложил, какъв е бил старта и т.н, а не някой друг да предполага .
Отговори с цитат
  #1048  
Стар 14th April 2012, 18:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от linkata81 Виж мнението
Знам че е така. Интересува ме, защото нейният хирург знае с точност какви импланти, какъв профил и т.н и е сложил, какъв е бил старта и т.н, а не някой друг да предполага .
Разбирам те, но мен наистина ме съмнява тези гърди да са пипани. Все пак свали си тази нейна снимка и покажи на хирурга си какво точно търсиш като резултат. Хирурга ако си го бива ще те разбере. Моя хирург Стоянов, не че му правя реклама, но в това отношение много добре ме разбра точно какво искам и точно това получих и други момичета оперирани покрай мен при него също са получили това което са му обяснили че искат.
Отговори с цитат
  #1049  
Стар 14th April 2012, 18:57
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ballerina Виж мнението
Стоят по-естествено, предполагам? Ти може би за това казваш, че на голо ти малеят, а под дрехи са много големи : ) а ти ли си го избра профила или хирургът ти го препоръча? Ще потърся в нет да видя как изглеждат, че ми стана интересн : )

Сори, ако много те разпитвам
Бих качила снимки направо тук ама въобще незнам как става номера със качването на снимки тук. Даже ще ви кача една гола и една с тясна блуза да видите как с блузата изглеждат по големи.
Отговори с цитат
  #1050  
Стар 14th April 2012, 19:05
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Шоки, отиваш на нов отговор долу вляво,а не на бърз и долу под полето за текста има бутон "управлявай прикачените файлове",цъкваш и то ти показва как да прикачиш.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чиигърдинаизвестниилинеженибихтеискалидаимате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:59.