IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 19th April 2010, 14:26
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Момичета, може глупаво да прозвучи , но ехография мога ли да направя при гинеколожката ми? Тя има три де ехограф и ме гледа като бях бременна.За такъв ехограф ли става въпрос??
същият е, но трябва да те види специалист мамолог. разликата е в специалността на доктора
Отговори с цитат
  #142  
Стар 19th April 2010, 15:31
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Благодаря Ще отида да се прегледам ,че както се вижда с този ПИП само ядове ...и не знам вече на какво да вярвам.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 19th April 2010, 15:43
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

http://dnes.dir.bg/news.php?id=6236690
Отговори с цитат
  #144  
Стар 19th April 2010, 16:02
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Ами време е да кажат, че да ходим да ги сменим тези докато не е станало късно...
Отговори с цитат
  #145  
Стар 19th April 2010, 17:17
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Ами време е да кажат, че да ходим да ги сменим тези докато не е станало късно...
как не ви омръзна да си късате нервите и да четете глупост след глупост просто не знам.... в статията пише, че скъсаните импланти могат да се сменят. това се случва при вашият лекар - ходихте ли при лекарите си, за да говорите с тях? и тази статия е супер неграмотно написана....спирам да пиша, че се ядосах много!
Отговори с цитат
  #146  
Стар 20th April 2010, 10:05
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Здравейте, аз съм със същите импланти. Посетих моя хирург,който ме успокои. Общо взето каза същото,което видяхме по всички тези интервюта. Ходих и на мамограф-оказа се,че всичко е наред. Аз обаче още от миналата седмица си бях записала час и при доктор Ильо Стоянов и вчера ходих и при него. Той ми каза общо взето следното: факт е, че обвивката на PIP е много здрава, но некачественият гел в импланта взаимодейства с обвивката, което всъщност е причината за руптурите. Потвърди,че дори и да се спука нищо фатално не може да стане.Каза да хоря редовно на мамолог и да не се притеснявам,но отбеляза и че в процеса си на работа още преди 2-3 години е забелязал по-ниското качество на френските импланти и даже е дал интервю в някои списания и като резултат колегите му са скочили срещу него. На нас като потребители никой не ни казва,че PIP e с 30% по-евтин от McGhan примерно, а накрая сумата която искат за цялата операция е приблизително същата. Т.е. повечето български хирурзи са имали полза да работят с PIP, защото ти казват крайната сума ,не ти споделят цената на импланта и ние не разбираме колко голяма е ценовата разлика между марките.
Не се притеснявайте,но се следете редовно.
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #147  
Стар 20th April 2010, 16:39
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Покрай скандала с PIP- имплантите ми хрумна, че оттук нататък БИ БИЛО РЕДНО хирурзите да обявяват цената за корекцията на бюста, като изрично посочват каква е действителната стойност на импланта и колко струва услугата корекция на бюста. Така на пациентките ще е ясно, колко струва протезата, каква е надценката, която докторът получава за себе си, и колко струва трудът му. Така няма да има подведени пациентки, а също при следващ подобен скандал, не дай си Боже, докторите няма да могат да казват, че те не носят отговорност, след като при операцията ТЕ СЪЩО са се облагодетелствали от продажбата на калпавия продукт .
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #148  
Стар 20th April 2010, 17:42
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

аз се оперирах през 2006/та год.в гр.Варна и тогава платих отделно за опер.и отделно за имплантантите.опер.струваш е 1500 евро,а имплантантите ПИП 800 евро.имаше по/евтини,които струваха 600 и по/скъпи от тях за 1100,но не знам точно на кои фирми бяха другите.избрах на ПИП,защото бяха най/естествени на пипане.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 20th April 2010, 22:12
естел естел не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 33
По подразбиране

Гледахте ли сутринта "Денят е прекрасен" по Бтв?Този път Енчев разряза един ПИП имплант и каза вече известните ни неща....
Отговори с цитат
  #150  
Стар 20th April 2010, 22:16
novata novata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Германия
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
Момичета, може глупаво да прозвучи , но ехография мога ли да направя при гинеколожката ми? Тя има три де ехограф и ме гледа като бях бременна.За такъв ехограф ли става въпрос??
мога ли да те попитам дали по време на бременността беше с имплантанти и дали настъпи някаква промяна в бюста ти след товар дотолкова,4е да се налага нова операция
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:22.