IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #671  
Стар 18th January 2012, 19:30
stella2306 stella2306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна-Кипър
Мнения: 26
По подразбиране

Ето как:
сега съм надмускулно и вече втора година си ги нося, но увиснаха моите гърди а имплантите са си на място. Та затова питам- силикона го държи мускула ама жлезата си е съвсем свободна... или съм в грешка...обяснете ми, че се чуда какво да правя а нямам време
Отговори с цитат
  #672  
Стар 18th January 2012, 21:11
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stella2306 Виж мнението
Ето как:
сега съм надмускулно и вече втора година си ги нося, но увиснаха моите гърди а имплантите са си на място. Та затова питам- силикона го държи мускула ама жлезата си е съвсем свободна... или съм в грешка...обяснете ми, че се чуда какво да правя а нямам време
Значи, не че аз съм голямата компетенция но от проучванията си от години знам, че надмускулно сложените гърди увисват и то доста бързо. Подмускулно сложените гърди увисват доста по-трудно, но ако си носиш сутиен редовно и спиш със сутиен увисването спада до нула. Но ако има увисване просто увисва цялата гърда както си увисват естествените гърди.
Щом ще ги сменя определено е най-добре да ги направиш подмускулно. При кой доктор си решила да си направиш интервенцията?
Отговори с цитат
  #673  
Стар 18th January 2012, 21:22
stella2306 stella2306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна-Кипър
Мнения: 26
Question

Няма да е в България, аз живея в Кипър. Май има нещо вярно в думите ти. А по въпроса за кубиците - ще ми трябват ли по-големи?
Отговори с цитат
  #674  
Стар 18th January 2012, 21:26
stella2306 stella2306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна-Кипър
Мнения: 26
По подразбиране

Ето и малко снимки:
http://stella2306.snimka.bg/other/breast.479292
парола 2306
(То има доста неща за ремонт по тях)
Отговори с цитат
  #675  
Стар 19th January 2012, 08:56
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Дано доктора ти е добър, защото той най-добре ще те прецени. Иначе да, ако слагаш подмускулно, което изцяло те съветвам, трябва кубика да е по-голям защото импланта се притиска от мускула и губи малко кубици. От прочетеното до тук и от думите на моя доктор надмускулното поставяне вече полека изчезва като практика и даже докторите го избягват защото често води до капсулна контрактура и други усложнения. При редовно носене на сутиен и при пазене от силни наранявания в областта на гърдите така че да пострада импланта, моя доктор ми каза че няма нужда след години да сменям имплантите - това за подмускулното.
Отговори с цитат
  #676  
Стар 19th January 2012, 10:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stella2306 Виж мнението
И няма ли да е грозно след години когато импланта си остане на мястото, а останалото по закона за гравитацията увисне?
Аз съм виждала точно такъв резултат. Поставени импланти подмускулно, които стоят високо спрямо собствената жлеза, която е в достатъчно количество. Визуално изглеждаха като две гърбици, а жлезата й висеше надолу... доста неприятна гледка.
Отговори с цитат
  #677  
Стар 19th January 2012, 10:43
stella2306 stella2306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна-Кипър
Мнения: 26
По подразбиране

Док ми обясни всички + и - и на двата вида и ми е пределно ясно, че подмускулното е по-добрият вариант. Но при моят случай е малко по-трудно - имам доста жлеза и се притеснявам да не стоят неестествено. Сега са си съвсем нормални, леко отпуснати
а и аз не искам много стегна бюст - не съм на 20.
Отговори с цитат
  #678  
Стар 19th January 2012, 10:47
stella2306 stella2306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна-Кипър
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Аз съм виждала точно такъв резултат. Поставени импланти подмускулно, които стоят високо спрямо собствената жлеза, която е в достатъчно количество. Визуално изглеждаха като две гърбици, а жлезата й висеше надолу... доста неприятна гледка.
Точно от това се притеснявам и затова се чудя толкова. При надмускулното това няма как да се случи, но пък има други минуси... Незнам какво да правя... Док ми е оставил решението да бъде мое и сега съм толкова раздвоена, че няма на къде!!!
Отговори с цитат
  #679  
Стар 19th January 2012, 11:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако избереш подмускулно при твоя случай при всички положения ще трябва да има повдигане и изрязване на кожа (за да изглеждат добре след това)
Отговори с цитат
  #680  
Стар 19th January 2012, 11:11
stella2306 stella2306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна-Кипър
Мнения: 26
По подразбиране

Това е най-малкият ми проблем - вече съм го правила(по-нагоре пуснах снимки) преди две години а последните 2 снимки са от преди 2-3 дни. Въпроса е че док ми обясни всички + и - и на двата метода и сега от мен се очаква да си избера- подмускулно, за което знам че е по-доброто но май не е точно за моят случаи, или надмускулно отново...
Дали няма някой подобен случай из форума да ми даде съвет...или снимки да видя как стоят...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.