IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 1st February 2012, 17:16
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Виждала съм махнати импланти. Ужасна е гледката!...
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #782  
Стар 1st February 2012, 17:22
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Оф, едва ли ще се оставя без импланти Ще е грозна картина. Ако не слага МакГан, ще скоча на Ментор. Мис, сигурно ще трябва да се плаща в такъв случай след време пълната цена - то си е пак екип, медикаменти, всичко наново...
Преди малко се замислих моите как съм ги тормозила с помпата за кърма - лошо ми стана...
Отговори с цитат
  #783  
Стар 1st February 2012, 17:33
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Аз дори не съм мислила да оставам без импланти. Нямам дори 30 години, абсурд да остана по коja със зърно, както бях преди. След 20-тина години може да си помисля. Но както казвах преди няколко дни, като съм се хванала на хорото, ще го играя.
Пък и за мое голямо щастие, до сега, проблеми не съм имала.
МакГан си ги бях харесала още на времето, но първо моят док не ги предложи като вариант, а на другите места цените им бяха непосилни за мен. Плюс това, до колкото знам МакГан са по-меки от Ментор, а аз се стремя да са ми максимално меки. Това е едно от нещата, които харесвам на пипките.
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #784  
Стар 1st February 2012, 17:39
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

И моят док каза, че могат само да се следят ПИП-ките (това преди 3 седмици, де), но аз не си ги и харесвам (и док се съгласи, че има нужда от корекция) и имам дата за 9.02 за операция. И аз не мислех сега да правя корекцията - мислех да е след 2-3 години поне, ама ... спокойствието си е спокойствие. Тази седмица се лигавим с малкия вкъщи (не е на детска градина, че кашля; пък и какъв студ е) и ми е гадно, щото знам после колко пазене пак и как ще лишавам малкия от себе си ... ох, тъпа работа. И аз търся док за ехография на гърди, ама и да е в Пловдив ... ама няма кой да ми каже.
Аник, тормоза с помпата си е сериозен, но едва ли са пострадали имплантите от това.
Отговори с цитат
  #785  
Стар 1st February 2012, 17:43
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Момичета, разбирам че и преди ви е било трудно да съберете парите, но сега е наложително, много повече отколкото първия път, тогава е било от суета, а сега е заради здравето.

Надявам се да не звуча в стил "на чужд гръб...", пиша това с най-добри чувства.

Ако настина са толкова опасни колкото се тръби напоследък, биха могли да доведат до лоши последствия. Имам чувството, че чакате да възникне проблем и тогава да ги махате ?!

Пак казвам, пиша това с добри чувства, не искам да звуча назидателно, ние сме от един отбор
Отговори с цитат
  #786  
Стар 1st February 2012, 17:50
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Аз бих се оперирала веднага, но първо трябва да събера парите. При това положение, най-вероятно април ще успея. Моля се само да няма проблеми до тогава.
Разбира се, почват пак суменията ми дали да не ги преместя подмускулно, но ще видим. Знам, че тук се отрича надмускулния метод,но аз съм доволна. Ох, пак сто неща са ми на главата, поставяне, профил... Смотана работа И трябва всичко наново да чета и препрочитам, защото повечето неща съм забравила.
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #787  
Стар 1st February 2012, 17:58
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl Виж мнението
Аз бих се оперирала веднага, но първо трябва да събера парите. При това положение, най-вероятно април ще успея. Моля се само да няма проблеми до тогава.
Разбира се, почват пак суменията ми дали да не ги преместя подмускулно, но ще видим. Знам, че тук се отрича надмускулния метод,но аз съм доволна. Ох, пак сто неща са ми на главата, поставяне, профил... Смотана работа И трябва всичко наново да чета и препрочитам, защото повечето неща съм забравила.
А може ли кратка визитка ?

При кого се оперира, преди колко време и имаше ли птоза ? Сега увиснали ли са ти, нали това се сочи като основен недостатък на надмускулното поставяне ?!

Извинявам се, ако писала вече, но малко се обърваме(поне аз) от толкова много информация
Отговори с цитат
  #788  
Стар 1st February 2012, 18:07
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Личната няма да ми дадена правление за ЯМР - нямала право, сложила съм си ги била по желание.
Мис, вярно е това, че е належащо, но каточели преди беше по-лесно с парите. Сега такъв спек е настанал... мисля за сметки за ток, за първокласник, за гледачка, ако започна работа и не се класираме за ясла... битовизъм. Както и да е, то за здравето е най-важно!!! Хич не искам да чакам да опре нож до кокала, но ако не се оперирам скоро, ще остане за на есен. Лятото не ми се пазят конци, пресни белези и т.н.
Отговори с цитат
  #789  
Стар 1st February 2012, 18:27
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Мисс,може разбира се. Аз съм писала ама преди 3 години , много време мина. 330 кубикови кръгли ПИПки, среден профил при доктор Динев, август 2008.
Увисване има, но до толкова до колкото в момента изглеждат съвсем естествени. Началния ми старт беше почти никакъв. Единствено си личи че съм с импланти, ако се изпъча и изправя съвсем,нещо, което е рядкост при мен, тъй като съм близо два метра. (То и за това нямах цици).
Но трябва да кажа че аз съм много стриктна. От както се оперираx сутиена не ми пада от гърба, дори когато спя (ако спя сама ) Рядко ходя без, не за друго, просто не ми е приятно.

Винаги съм си мечтала за капковидни импланти, но ме е страх от това че след време може да се обърнат. Но сега ще помисля при реоперацията.
__________________
330сс

Последно редактирано от Crazy_girl : 1st February 2012 на 18:29
Отговори с цитат
  #790  
Стар 1st February 2012, 18:40
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl Виж мнението
Винаги съм си мечтала за капковидни импланти, но ме е страх от това че след време може да се обърнат. Но сега ще помисля при реоперацията.
Благодаря ! Това със сутиена е хубав навик и аз се срастнах с него.

Ако пак си сложиш имплантите над мускула, не те съветвам да са анатомични, защото тогава рискът от завъртане е голям.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:16.