IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 2nd February 2012, 23:03
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

Преди малко видях че има тема в Пластична хирургия/нека се представим .И четох до преди малко.После се отказах ,че ми стана гадно като си помислих за жените.Ама много са с ПИП при Георгиев...
Отговори с цитат
  #842  
Стар 3rd February 2012, 07:19
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джуфи Виж мнението
Преди малко видях че има тема в Пластична хирургия/нека се представим .И четох до преди малко.После се отказах ,че ми стана гадно като си помислих за жените.Ама много са с ПИП при Георгиев...
Той работеше само с Евросиликон (опела) и Пип (Мерцедеса). Може би към края на 2008 започна и с Арион, тогава бяха нови, непознати и цената с тях доста по-висока, отколкото с останалите 2 марки, много малко жени си сложиха.
Отговори с цитат
  #843  
Стар 3rd February 2012, 09:12
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Да се спука ли? Миналия април, когато избухна за пръв път скандала, аз ходих точно на мамограф и то във Велико Търново и нямах никакъв проблем.
Радвай се на късмета си.
Отговори с цитат
  #844  
Стар 3rd February 2012, 09:33
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Не знам доколко ще ви помогне моя пост, но си мислех, че може би не е добра идея на мълча.

Аз ходех при Дилова на профилактични прегледи (на УЗ, мамограф се прави на цица, която можеш грубо казано "да сложиш на тезгяха", т.е. да е достатъчно голяма...) далеч преди да сложа импланти. Всъщност Дилова - предвид малкия ми бюст - ми каза, че ако се реша да слагам импланти, да отида при Тепавичарова (цитирам я: "при мен идват дефектните бюстове, от Тепавичарова нямам нито една пациентка с проблем"). Така и направих, преди 7 години. Профилактичните прегледи на гърда с имплант Дилова ги прави на специален УЗ, много добре се вижда и на екрана, и на снимката кое къде е. Дилова обясни, че подмускулния имплант вдига жлезата и я прави по-достъпна за скриниране от УЗ. За единия куриоз, понеже във форума се твърдеше, че нямало пълно подмускулно поставяне, имало било само частично (а не ми се разпитаваше Тепавичарова), аз разпитах Дилова, и тя показа, че съм с пълно подмускулно ...

Понеже не съм писала отдавна - аз съм с McGhan 255 сс (сутиените ми са чашка Д вече...), от 2005 г, и досега не съм имала грам проблем, с годините станаха още по-естествени. Когато с Тепавичарова избирахме марката импланти, тя внимателно ми обясни плюсовете и минусите на различните производители, аз се спрях на най-безопасните и най-анатомичните.

Дано на някой да съм помогнала.
Отговори с цитат
  #845  
Стар 3rd February 2012, 09:41
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

SweetShark, в коя клиника си ходила на преглед при Дилова? Къде е този уред, който най-добре гледа гърди с импланти?
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #846  
Стар 3rd February 2012, 10:31
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

SwetShark,
а тогава Тепавичарова какво казваше за Ментор? Тогава (2005) Макган ли предпочиташе повече?
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #847  
Стар 3rd February 2012, 15:32
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

"Уреда" на Дилова е един ултразвук, не прилича много на АГ УЗ. Ходила съм все в Бодимед, там ми беше най-удобно едно време...

А Тепавичарова какво е казвала за Ментор не помня, беше много отдавна, сори, на мен от нейните обяснения ми остана само, че най-естествено стояли McGhan-ките и че били най-безопасните. За мен това бяха критериите, друго не ме е интересувало и не съм запомнила...Те моите и затова са толкова малка кубатура, докторката каза, че при моята малко кожа по-голям кубик би увеличил опасността от проблеми и от КК.
Отговори с цитат
  #848  
Стар 3rd February 2012, 16:05
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Интересно. Сега обаче се застъпва само за Ментор.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #849  
Стар 3rd February 2012, 22:37
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Ето това ми е едната от дилемите - Ментор или Макган ... и аз по принцип искам по-меки ,за по-естествена визия ... но и твърдите си имат предимствата, като здравина, по-фиксирана позиция... то естествено си зависи и от структурата на човек (в смисъл на гърдите)... искам да съм убедена,че правя най-добрия избор този път и това ме побърква ...
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #850  
Стар 3rd February 2012, 22:50
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ти при кой хирург мислиш да се оперираш? Определено всеки се застъпва за дадена марка.
Но аз Тепавичарова съм я признала като фанатик, човек, който не обича риска (въпреки привидно тежкия й характер) и не се съмнявам в нейното мнение за добри импланти.
Аз съм с Ментор, кох.3 (които УЖ били най-твърдите, но не и според нея), и аз лично не ги намирам за твърди. Разбира се, трябва да сравня с тези прословути Софт Тъч, за да имам по-добра преценка. Но аз с тези се чувствам ОК.
Е, не мога да ги премятам във всички посоки и да стискам от единия до другия край, но дори да бях с най-меките (наречени такива), не бих си правила подобни експерименти Просто стоят добре и сякаш не се смачкват толкова от мускула както "меките".
__________________
Ordnung muss sein!

Последно редактирано от ЛИСКУ : 3rd February 2012 на 22:52
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.