IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 4th February 2012, 13:29
virginia virginia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 89
По подразбиране

Рrincesavm, аз съм оперирана при доц. Тепавичарова, но съм само с повдигане, нямам протези. След това съм правила корекция при Скерлев и накрая по спешност при доц. Евстатиев.
Отговори с цитат
  #862  
Стар 4th February 2012, 14:23
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl Виж мнението
Пуу с това пусто подмускулно и аз го мисля. Ама не ми харесва бре. Пък постоперативно възтановяване, по-твърди импланти(нещо, което не харесвам) за да не ги смачква мускула и още 100 неща. Макар че ме успокоява мисълта че аз гръден мускул нямам почти, смисъл не е развит. Като пиле съм хаха Но по-скоро май пак клоня към надмускулно, а вече живот и здраве след първото детенце ще мисля за репозициониране. Така и така, тогава ще се наложи операция заради увисването.
Вярно голямо проучване и сравняване ще пада.
Между другото, мислех си при подмяната, щом ще се използва вече създадения джоб, колко ли по-големи импланти ще са ми нужни за да се запълни минималното увисване, което има при мен? Защото хич не искам по-големи цици.
Крейзи, то каквито и други импланти да сложиш, ще са ти по-твърди от ПИП-ките. И всички, които ще се реоперирате, трябва да имате това предвид
Доколкото съм чела и съм чувала от мои познати, те са доста меки и естествени и ако от тях се мине на Ментор анатомични примерно, разликата при пипане сигурно ще е огромна.
Крейзи, ако ти е пилешки мускула (като моя), нищо няма да ги смачква, дори и най-меките. Пък и със слаб мускул не боли хич, поне мен не ме боля.

А колкото до ръбовете на импланта - при надмускулното, би трябвало да се виждат и да се напипват повече.... или поне аз така си мисля


Ако сега сложиш по-големи надмускулно, когато решиш да ги слагаш под мускула, вече ще трябва да са огромни, защото едно, че ще имаш кожа и второ, че при подмускулното се губят кубици.
Ти си знаеш, но обмисли добре !

П.П. Всичко което написах е според мен, не претендирам за голяма разбирачка
Отговори с цитат
  #863  
Стар 4th February 2012, 14:41
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Крейзи, аз бих се радвала, ако мускулът ми поне малко ги сплескваше, щяха да са по-естествени, според мен.

Ето виж, подмускулни цици, без мускул (най-меките импланти)
Нямам нито банели, нито подплънки в този бански.

Последно редактирано от миссссс 335 : 4th February 2012 на 22:18
Отговори с цитат
  #864  
Стар 4th February 2012, 14:47
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark Виж мнението
Не знам доколко ще ви помогне моя пост, но си мислех, че може би не е добра идея на мълча.

Аз ходех при Дилова на профилактични прегледи (на УЗ, мамограф се прави на цица, която можеш грубо казано "да сложиш на тезгяха", т.е. да е достатъчно голяма...) далеч преди да сложа импланти. Всъщност Дилова - предвид малкия ми бюст - ми каза, че ако се реша да слагам импланти, да отида при Тепавичарова (цитирам я: "при мен идват дефектните бюстове, от Тепавичарова нямам нито една пациентка с проблем"). Така и направих, преди 7 години. Профилактичните прегледи на гърда с имплант Дилова ги прави на специален УЗ, много добре се вижда и на екрана, и на снимката кое къде е. Дилова обясни, че подмускулния имплант вдига жлезата и я прави по-достъпна за скриниране от УЗ. За единия куриоз, понеже във форума се твърдеше, че нямало пълно подмускулно поставяне, имало било само частично (а не ми се разпитаваше Тепавичарова), аз разпитах Дилова, и тя показа, че съм с пълно подмускулно ...

Понеже не съм писала отдавна - аз съм с McGhan 255 сс (сутиените ми са чашка Д вече...), от 2005 г, и досега не съм имала грам проблем, с годините станаха още по-естествени. Когато с Тепавичарова избирахме марката импланти, тя внимателно ми обясни плюсовете и минусите на различните производители, аз се спрях на най-безопасните и най-анатомичните.

Дано на някой да съм помогнала.
А Дилова в момента работи в Свети Лазар, така ли. Поне се разрових в Гугъл и това открих.
Отговори с цитат
  #865  
Стар 4th February 2012, 15:07
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Мис, харесват ми, много даже
Отговори с цитат
  #866  
Стар 4th February 2012, 15:27
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Тук подмяната на ПИП върви около 2000 евро с новия имплант. Обаче това при все, че не искаш друга корекция. Ако искаш да минаваш подмускулно ще се оскъпи със сигурност.
Мисля, че ако се прави корекцията при същия лекар, който те е оперирал първият път, няма да се оскъпи толкова много даже и да искаш корекция. Все пак всеки лекар гледа да си запази пациентките. И все пак трябва да си питаш доктора. Голямо обяснение дадох, няма що. Но имам предвид себе си и затова - тоест ще си правя корекция (малка) плюс смяна на ПИП и цената не се вдига изобщо. Но пък и операцията още не ми е минала. Ох ... голяма мъка с тези смени.
Отговори с цитат
  #867  
Стар 4th February 2012, 15:29
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Мис, харесват ми, много даже
И на мен!
Мис,какви са ти имплантите и профилът им?При мен още при първото раждане преди мно-о-го време гърдите ми поомекнаха и се поизпразниха в горната част.След второто раждане и кърмене 11 месеца си останаха същите,птоза нямам.Със сутиен са екстра,ама мен не ме устройваИменно тази празнина горе искам да попълня и си мисля за висок или ултра висок профил,например.
Отговори с цитат
  #868  
Стар 4th February 2012, 15:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Мисля, че ако се прави корекцията при същия лекар, който те е оперирал първият път, няма да се оскъпи толкова много даже и да искаш корекция. Все пак всеки лекар гледа да си запази пациентките. И все пак трябва да си питаш доктора. Голямо обяснение дадох, няма що. Но имам предвид себе си и затова - тоест ще си правя корекция (малка) плюс смяна на ПИП и цената не се вдига изобщо. Но пък и операцията още не ми е минала. Ох ... голяма мъка с тези смени.
Ина значи реши се на корекция, браво. Имаш ли дата за реоперация, я разкажи.
Отговори с цитат
  #869  
Стар 4th February 2012, 15:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl Виж мнението
Между другото, мислех си при подмяната, щом ще се използва вече създадения джоб, колко ли по-големи импланти ще са ми нужни за да се запълни минималното увисване, което има при мен? Защото хич не искам по-големи цици.
Ами то така или иначе, като имплантът е друга марка, параметрите са други. Щом не искаш големи цици, ще изберете (с док) нещо, което е малко по-голямо. Ако искаш пък пиши сега с колко си, колко е минимално увисването и всеки ще си каже мнението. Който му се пише, де.
Отговори с цитат
  #870  
Стар 4th February 2012, 16:00
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Ина значи реши се на корекция, браво. Имаш ли дата за реоперация, я разкажи.
Ами аз имах дата - 09.02, ама я промених на 23.02 (че ми се объркаха плановете с отпуската), както и да е, ще чакам повече, пък и дано мине този студ най-накрая.
Реших се, то вместо да се шашкам постоянно ... уф, дано всичко мине нормално, че ... да се похваля после и аз.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:53.