IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1381  
Стар 29th March 2011, 18:42
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

ееееех, късмет късмет, дано и при мен да е така.....
  #1382  
Стар 29th March 2011, 18:50
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
ееееех, късмет късмет, дано и при мен да е така.....
Мисли позитивно,аз преди операцията имах само черни мисли в главата-ОГРОМНА ГРЕШКА,всичките ми притеснения се оказаха напълно безпочвени....но,следоперат вното възстановяване зависи до голяма степен и от изпълнението и методът на работа на оператора)...НО- имай доверие на хирурга,който си избрала!УСПЕХ!!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1383  
Стар 29th March 2011, 18:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Това, че не сте имали дренажи и секрети означава само лошо за доктора, че не ги прави! Опитвам се да ви дам някакъв съвет да размислите при кого отивате и да не рискувате здравето си, но ваша си работа!..
А просто недоумявам, че махат лентата на втория ден..някои хирурзи!!! При нас се седи 10 дни с нея, но тя е само отпред, не минава и прпез гърба.
__________________
Ordnung muss sein!
  #1384  
Стар 29th March 2011, 19:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аз пък мога да заявя, че това че 10 дена не може да се излиза, щото били адски болки - това може да се случи изключително рядко и при хора с много нисък праг на болка; да не кажа - че си е глезотия на десети ден да се оплачеш, че те боли чак пък толкова... Аз още ня следвяащия ден бях навън по презрамки на кафе, но ме напече слънцето и ми стана лошо и се прибрах, но не пропуснах разходката на малкия на чист въздух, а всеки ден излизахме. На десетия ден вече летях със самолет за Италия и там - си се пекох даже на плаж, от 14 ти ден нататък.
Надмускулни не са ми, щото с 600 сс вече да си ги подритвам с коленете докато ходя
Така че...без излишни драматизми, всички различно се справяме с болките. Камо ли пък да не се къпя толкова време; ми то август месец бе...кво да се вмириша ли...
Елица, при пътуване с кола дискомфортът е меко казано "як"....боли си доста, ако е с кола или автобус особено....
  #1385  
Стар 29th March 2011, 19:04
Аватара на julijuli
julijuli julijuli не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: СОФИЯ
Мнения: 145
Wink

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Това, че не сте имали дренажи и секрети означава само лошо за доктора, че не ги прави! Опитвам се да ви дам някакъв съвет да размислите при кого отивате и да не рискувате здравето си, но ваша си работа!..
А просто недоумявам, че махат лентата на втория ден..някои хирурзи!!! При нас се седи 10 дни с нея, но тя е само отпред, не минава и прпез гърба.
Лъки,това че си очарована от работата на Тепавичарова,е страхотно и всички ние те поздравяваме).НО СЪВСЕМ НЕ ОЗНАЧАВА,ЧЕ ОСТАНАЛИТЕ ХИРУРЗИ са по-непрофесионални от нея!
__________________
325cc подмускулно Мc Ghan MX410 анатомични д-р Стоянов
  #1386  
Стар 29th March 2011, 19:06
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

плановете ми са с кола, но ако все пак нещо се прецака да знам имам ли алтернатива автобус-5 часа пътуване....... май май няма да стане
  #1387  
Стар 29th March 2011, 19:13
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ако си при Тепавичарова - забрави! Там само заради дренажите ако щеш не би изкарала такъв дълъг път...И иначе ще е тежко, да знаеш - още повече, че на следващия ден съвсем те е отпуснала упойка и всичко и боли повечко и при движения на ръцете е болка и гърба също...ако имаш вариант поне ден-два да преспиш в Сф - би било най-добре за ТЕБ.
  #1388  
Стар 29th March 2011, 19:38
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

благодаря за съвета! то най-добре със самолет, ама като се има предвид че никога не съм пътувала, мисля , че малко в повече ще ми дойдат емоциите и преживяванията. Може да остана в клиниката още малко ако е възможно или на хотел или на гости- ще го измисля , но наистина изобщо ми излезе от главата че това може да се окаже проблем. В крайна сметка най-доброто решение за мен е да се оперирам във Варна и никъде да не мърдам, но разликата в цената ми идва доста..... Както и да е, момичета незнам какво щях да правя без вас!
  #1389  
Стар 29th March 2011, 19:42
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Ох, изморих се вече..опитвам се да ви обясня, че е НЕСЕРИОЗНО да те изпишат на 2-ри ден, че дренажите са повече от задължителни и ч е не се поставят за един ден, а се следи течността да падне под 30 мг, че трябва да се следи фебрилността, а превръзката трябва да стои 10 дни до махане на конците!!!
Всичко останало, което се прави по частните клиники, е несериозно към здравето на клиентката!
А аз нямам нисък праг на болка, напротив. На същия ден от операция станах 3 или 4 пъти от леглото, но не си и представям на другия ден да съм си вкъщи!! Болката е наистина голяма и се увеличава към 6-ия ден, когато започват отоците. Аз съм 8-ми ден и си ме боли зверски, дишането е затруднено и въобще....не съм за навън!
Но съм се примирала, че трябва да изтърпя всички неудобства, за да се намали рискът от инфекции и контрактури до абсолютния минимум. Затова избрах Тепавичарова - защото само тя има промисъл за бъдещото ти здраве!
__________________
Ordnung muss sein!
  #1390  
Стар 29th March 2011, 19:44
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky Виж мнението
Това, че не сте имали дренажи и секрети означава само лошо за доктора

Нещо не схващам, я разясни малко...има доста мацки без дренажи, пък аз на всичко отгоре съм и без секрети
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:58.