IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2331  
Стар 15th October 2011, 01:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

хахахахха баси наистина си много неграмотна.
И кво го пита гугъла ? защото аз още докато написах ултрасонидос веднага ми излезе какво е Научи се преди да зададеш някой въпрос да потърсиш малко из нета , в крайна сметка не сме длъбжи да ти търсим инфо.
И не на последно място , научи се да питаш доктора , ако не разбираш вземи с себе си човек който разбира !
Аз също живея в чужбина и много добре знам как седят нещата ! Ако не разбираш или не ти обясняват , то вината е само твоя !
И земи най накрая прочети какво пише в гугъла !
http://es.wikipedia.org/wiki/Terapia...nido_(medicina)
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2332  
Стар 15th October 2011, 01:36
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

ok
  #2333  
Стар 15th October 2011, 07:23
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мен ми е много интересно някои, които нямат мамопластика и нямат намерение да си слагат или поне постоянно това казват, какво търсят в този отдел. Това е важен отдел и всеки опериран или на когото му предстои операция има право да пита абсолютно всичко което го интересува. Има момичета, които са отскоро и питат за неща, които са обсъждани, но все пак не пречи, ако не им се даде отговор да е насочат къде да прочетат.
Акробатката какво стана, обади ли се на Заякова. Ако вече си получила отговор на въпроса си пиши, защото ми стана интересно за тези масажи.
  #2334  
Стар 15th October 2011, 07:46
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33 Виж мнението
само ще кажа без коментар!!!
Лив,

Ясно е,че си компетентно и квалифицирано лице и е излишно да спориш с лаик!
  #2335  
Стар 15th October 2011, 09:41
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз също искам да знам категоричен отговор на този въпрос и за натоварването на мускула.
Ще споделя моя опит. Не мисля, че би предизвикало КК, но лично аз не се чувствам добре когато натоварвам гръдните мускули, затова и изключих каквито и да било силови упражнения, които ги натоварват, включително и такива които са за ръце, но неизбежно участват и гръдните мускули. Може би защото съм слаба, но когато мускула се стегне се очертава, т.е. разделя гърдата на две, все едно някой опъва въже отдолу. Не знам става ли ясно какво имам предвид, но усещането е доста неприятно. Същото се случва и когато вдигам тежко (над 10-15 кг.), или извършвам някакъв по-тежък физически труд (когато копая в градината или почна да местя мебелите из нас, или пробивам дупки в стената с бормашината, и разни други подобни женски занимания )
  #2336  
Стар 15th October 2011, 10:20
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
.. Има момичета, които са отскоро и питат за неща, които са обсъждани, но все пак не пречи, ако не им се даде отговор да е насочат къде да прочетат.
Maркова , едно от нещата които най ме дразнят е когато не четете ! Ако беше ми погледнала постовете щеше да видиш , че два пъти и давам линкове да прочете какво е това ултрасонидос , но явно нито тя нито ти сте прочели !
И е повече от тъпо да не питаш доктора си ,а да ходиш и да питаш по форуми !
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2337  
Стар 15th October 2011, 10:56
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ellie_st Виж мнението
Реших ей така, вечер докато заспя да попрочета тези две теми, защото сто на сто ще намеря отговори и на моите въпроси). И да ви кажа, въпреки лепенките на шевовете, отоците, болката в гърба съм толкова щастлива, че не мога да ви опиша!!!
Ей това нямаше как да го подмина! Страхотна си, поздравления за желанието ти да отвориш тук темите от самото начало и да си набавиш нобходимото инфо!Повечето потребители не си правят труда да прочетат мненията даже на предната страница с удобното извинение, че нямали време! Е, всички знаем, че когато нещо ни е важно, намираме време......Напомняш ми на мен самата в началото, а честно казано няколко сме само тук дето сме си направили труда да изчетем от начало до края писанията по темите, които ни вълнуват!
И се радвам за това, че се чувстваш щастлива и удовлетворена! Наистина много! Като че ли все по-рядко чета такива положителни постове (не говоря за тези, които във всеки свой пост коментирати въздигат до небесата доктора си - болест, която ме беше хванала и мен в началото от еуфорията и готините емоции, но която излекувах след няколко корекции)...
Когато си поставих първите импланти - 375 сс като теб битуийн, моето детенце беше на годинка и четири месеца. В началото бях си обещала да не го вдигам изобщо и мъж ми ми помагаше, поставяше го на коленете ми, когато исках да го вдигна и го взимаше после. Вярно, помагаше ми. Но когато го нямаше - нямаше как - вдигах си го лекичко, силно притиснато до гърдите ми за да "отнема" подпирайки го там част от тежестта му и така....Винаги когато имаш възможност - помоли някой друг да ти го подаде, когато няма как - не се притеснявай - просто още със самото начало на вдигането му го прилепи до гърдите си и така няма да напрягаш толкова пекторалния мускул.
  #2338  
Стар 15th October 2011, 13:55
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

Момичета красиви неразбирам ,защо е тая агресия. В крайна сметка нали това е форум в който можем да черпим информация ние на които ни предстои операция от миналите по този път.Не се натоварвайте с излишни отрицателни емоции, а си се радвайте на придобивките.Хора има всякакви, така че ако някой го дразни нещо просто да не коментира. Да наистина много информация сте дали почти за всичко важно ,но понякога за да намериш отговора на нещото което те интересува трябва да прочетеш всичките тези страници и ти е по-лесно да попиташ макар и да досадиш. Затова извинете отново ако някои неща се предъвкват и предъвкват. Желая ви здраве .Пък след понеделник ако е рекъл господ ще пиша и аз вече като човек компетентен и минал по вашия път
  #2339  
Стар 15th October 2011, 14:38
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Момичета, пак имам въпроси.
Имплантът явно е поставен прекалено високо, моите гърди си висят отдолу и са си меки, а той си е твърд още. Нормално ли е?
Белезите "омекват" ли? Моите са твърди като ребра, не можеш да ги пипнеш
Мария,доколкото знам Стоянов ти е казал,че са ти високо имплантите и да се реоперираш евентуално.А какво каза Кънев,нали той те оперира?!
Незнам дали не трябва да изчакаш импланта сам да се "посмъкне" близките няколко месеца ...
  #2340  
Стар 15th October 2011, 14:45
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa04 Виж мнението
Момичета красиви неразбирам ,защо е тая агресия. В крайна сметка нали това е форум в който можем да черпим информация ние на които ни предстои операция от миналите по този път.Не се натоварвайте с излишни отрицателни емоции, а си се радвайте на придобивките.Хора има всякакви, така че ако някой го дразни нещо просто да не коментира. Да наистина много информация сте дали почти за всичко важно ,но понякога за да намериш отговора на нещото което те интересува трябва да прочетеш всичките тези страници и ти е по-лесно да попиташ макар и да досадиш. Затова извинете отново ако някои неща се предъвкват и предъвкват. Желая ви здраве .Пък след понеделник ако е рекъл господ ще пиша и аз вече като човек компетентен и минал по вашия път
Сис,утре последен ден в очакване
в понеделник!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:18.