IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3411  
Стар 14th February 2012, 08:38
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Да си кажа честно, и аз се страхувам да не се объркам още повече ако отида на консултация при двама трима. От друга страна, винаги съм търсила повече от едно мнение, а накрая или правя каквотото си искам , или...абе най-лошо става като взема да се чудя и да избирам много-много.
  #3412  
Стар 14th February 2012, 09:07
nikita77 nikita77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 14
По подразбиране

aniK защо не би се доверила на нито един от двамата? Ако искаш пиши на ЛС.
  #3413  
Стар 14th February 2012, 10:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Бижуто, ако 200 лева ти се струват много (пък то не си е малка сума) може при малко повече късмет да вземеш направление от личен лекар. Пояснявам - нали всяка година уж трябва да правим профилактични изследвания при личния... ако ти е печен личния лекар можеш да минеш с направление за повечето изследвания (това естествено ако не ги правиш в есте клиник)
  #3414  
Стар 14th February 2012, 10:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Бижу, в есте клиник изследванията са си скъпотия. най-добре с направление. Аз моите изследвания ги направих без направление в една клиника и абсолютно всичките ми излязоха 200лв (в есте само кръвните ти струват толкова). Повечето клиники са сложили ценоразписи в сайтовете си, така че може да погледнеш и да си направиш сметка, ако си без направление.
Относно избора на доктор и цени - аз моя доктор го избрах по наблюдения и мнения на жени от този форум. Заради цените първо се бях спряла на Кънев, но съм доволна че се отказах. ако нямате достатъчно пари по -добре отложете операцията, но не правете компромиси и нека парите не са водещия ви избор за доктор.
Новите потребителки да си направят труда да прочетат в този форум всички мнения, защото доста вече не пишат тук а имат полезни мнения по темата.
  #3415  
Стар 14th February 2012, 10:27
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Бижу Виж мнението
Мерси, Нелс!
Не предполагах, че ПКК и вирусологията са толкова скъпи..
Бижу, аз ти писах на лични подробно за изследванията ми, но наистина ако имаш готин личен лекар по-добре си вземи направление за каквото можеш. Мисля дори, че и за мамолог се полага направление за преглед на жените веднъж годишно. Изпратих ти и линк към снимките ми.
  #3416  
Стар 14th February 2012, 10:52
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Мерси, момичета!
На фона на 8000-9000, които ще дам, 200 са си смях в залата, но просто ми се стори много за едно изследване Колкото до направленията...трудна работа. В началото на месеца взех за мамолог, но се оказа, че ехото НЕ може да е по каса, както и мануалния преглед, а само мамографията, но пък аз не подлежа на такава...(явно нещо с кодовете беше объркано), та си платих 70 лв. кат' пич, ей така, за профилактика Та в този ред на мисли, хич не искам да се занимавам с лични, здравни каси и т.н.
Просто се чудя къде да отида, за да приключа с всичко за ден и да ми се маха от главата. Мислех си за Токуда, ама там е едно висене и чакане, предварителни записвания и т.н., и т.н.
Уфф, сори за спама.
Щях да забравя...
Честит Празник на всички влюбени и не само почитатели на виното!

  #3417  
Стар 14th February 2012, 11:02
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз моите ги направих в Перник - клиника Еврика. Не съм чакала въобще за нито един преглед. Цялата работа я свърших два дена преди операцията.
Честит празник на всички празнуващи днес. пожелавам им щастие. А на тези като мен, вечно чакащите да празнуват любовта, айде дано най накрая огрее слънце и на нашата улица.
  #3418  
Стар 14th February 2012, 11:20
Джуфи Джуфи не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 187
По подразбиране

ООО аз празнувам зарезан )

Бижу аз моите си ги направих в Токуда около 70 лв ми бяха кръвните изследвания.Отиваш в 8 сутринта първа,дирекно на касата в лобораторията.И стават за 3 часа.Само кръвната група става следобед.Ама ако си я имаш върви..
А останалите ехограф в Доверие 35 лв..Аз мамограф си имах от преди месеци и не го правих...

Мая има и други доктори ,не по малко професионалисти ..Дето цифрата не зависи от името....Моя например ...) )Клиниката е на Джеимс Баучер 97..

Ветеранките днес съм с нормален сУтиен..без банели споко..Искам да пробвам от утре пак ще си сложа Триумфа за още 2 седмици ( не го понасям вече )..ама нали доктора каза 6 седмици поне..или 2 месеца ....

Добавям..1 час после : надървели са се

Последно редактирано от Джуфи : 14th February 2012 на 12:03
  #3419  
Стар 14th February 2012, 11:51
nikita77 nikita77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 14
По подразбиране

Шоки аз чета от няколко месеца и доста коментари изчетох, но съзнателно прескачах тези от 2008 г.вкл. назад. Може би е трябвало? Връщам се да ги дочета
  #3420  
Стар 14th February 2012, 12:39
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikita77 Виж мнението
По въпроса за метода на операцията няма друг начин освен Т образния разрез, заради силно изразената птоза и доста голяма асиметрия - о-о 100СС и малко повече.
Това кой ти го каза ? Именно, затова ти казваме да отидеш и на друга консултация и то конкретно при Тепавичарова.
Да, възможно е и да няма друг начин на обиране, но може и да има.
В някои случаи тя прави обиране само от ареолите на жени на които другите доктори са казали, че се налага Т-образен разрез.
А колкото до въпроса ти - защо не тези доктори, ами защото това е най-трудната операция при циците (обиране и асиметрия) и най-добре да се довериш на някой специалист точно в тези интервенции. Посочените доктори не се славят с изкусни умения точно в тази област.

Всъщност, сега като се замисля, май е лесно да направиш големи разрези, да режеш и да кърпиш откъдето ти е удобно, но не в това е майсторлъка !

Не искам да ти се бъркам, но ми се струва, че си избрала тези доктори, защото са ти най-близо, а не защото си убедена в уменията им !

Последно редактирано от миссссс 335 : 14th February 2012 на 12:45
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:26.