IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3901  
Стар 24th February 2012, 17:57
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Момичета да ви питам какво мислите контролният преглед 1г. след оп. да се направи при друг хирург? Това ходене рано сутринта при Тепавичарова хич не мога да го вместя в програмата, а така или иначе ако ще правя някакви корекции най-вероятно няма да е при нея(нали щяла да се пенсионира)
  #3902  
Стар 24th February 2012, 18:11
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

според мен,трябва да си ходиш при този който те е оперирал.
  #3903  
Стар 24th February 2012, 18:19
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Идеята на тези контролни не е ли да се проверява за КК , състоянието на импланта и тн. Аз ходих на мамолог на 6мес. и всичко е наред. След 6м пак. Та мисълта ми е, че ако недай си боже има нещо И. Стоянов(примерно) не би го пропуснал.
  #3904  
Стар 24th February 2012, 19:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Инче, добре звучат, а и щом ти харесват. И аз много исках естетвена визия...
Много бързо да забравиш, че си правила нещо и да си доволна от новите нянки
Аник, нищо не се знае, може и твоите да стоят естествено като минат 1-2 месеца, може пък тогава аз да не си харесвам моите вече ... всичко се променя доста особено в началото. Уф, аз вече почнах ентерол с антибиотика ... гадно, ама няма как.
  #3905  
Стар 24th February 2012, 20:07
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
Момичета да ви питам какво мислите контролният преглед 1г. след оп. да се направи при друг хирург? Това ходене рано сутринта при Тепавичарова хич не мога да го вместя в програмата, а така или иначе ако ще правя някакви корекции най-вероятно няма да е при нея(нали щяла да се пенсионира)
Яна, аз когато си записвам консултация, казвам на Тепавичарова, че пътувам и няма как да дойда толкова рано. Винаги ми влиза в положение и то без да знае кой е отсреща на телефона (в смисъл че не съм някаква вътрешна).
Може да и кажеш, че трябва да закараш детето на градина/у-ще, аз и така съм казвала
Отиди при нея, дори и да не ти прави тя корекцията я разпитай все едно ще я правиш при нея, мнението и е много важно според мен. Най-малкото, ще имаш вариант да сравняваш с предложението на друг хирург.
  #3906  
Стар 24th February 2012, 22:36
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Как си изкарах акъла тази вечер - гледам се в огледалото и на едната отстрани като пипна, се тресе като желе, все едно е пълна с течност. Направо ми причерня - викам си останал е гел или и нещо друго. Звъннах на НГ в късна доба. Той беше много любезен, каза, че е нормално да има въздух, течност не толкова. Не би могло да е гел, но нали ще се видим във вторник, ще види какво ме притеснява Много се скофтих... представих си една одисея с рязане, операция след операция... Дано да е нещо нормално, никога преди не съм се притенснявала и гледала толкова.

Ина, аз и Микомакс 150мг изпих противогъбично и мисля още едно да гаврътна след АБ. Също взимам Ентерол.
  #3907  
Стар 24th February 2012, 22:59
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

АниК, почти сигурно е, че няма място за притеснение. Нормално е да има оток. Мен ме предупредиха точно за бълбукане от течност.
Сега си по-притеснена заради цялата тази одисея с ПИПа, за това си шашната. Споко. Ако има проблем обикновено е съпровеоден с болка, температура и пр други екстри.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3908  
Стар 24th February 2012, 23:05
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ох, Nells, много ме успокои
  #3909  
Стар 24th February 2012, 23:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Ох, Nells, много ме успокои


Дано наистина!

Забрави за гърдите поне за седмица. Каквото и да те притеснава - нищо не можеш да направиш, освен да чакаш да мине.
Разсейвай се.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3910  
Стар 25th February 2012, 10:30
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението


Дано наистина!

Забрави за гърдите поне за седмица. Каквото и да те притеснава - нищо не можеш да направиш, освен да чакаш да мине.
Разсейвай се.
Мда, следоперативния период е много гаден, с тия притеснения ... на мен ми махнаха едно мастно топче от носа (по време на операцията) и вчера в 1 часа ставах, та се мазах с кисл. вода, после с йодсептадон и си представях как ми се е инфектирал носа и тем подобни ... а сутринта се чудех аз в ред ли съм та ги върша такива ... Нелс определено е права, трябва да се разсейваме по някакъв начин.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:01.