IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th December 2008, 23:52
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Благодаря ви много на всички, толкова сте мили
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th March 2011, 14:32
Muniche Muniche не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Може ли да попитам колко струваше аборта ???
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th May 2013, 13:11
cvqt.lilav cvqt.lilav не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте!
Никога не съм вярвала, че мога да съм в подобна ситуация. Бременна съм (някъде около 5 г.с. по мои изчисления) и нямам никакво намерение да задържа embriona, тъй като с приятеля ми сме все още студенти (при това аз съм първа година и то в чужбина) и и двамата не мислим, че сега ни е времето да ставаме родители. Също така родителите ни не биха го приели и ги разбирам напълно, затова сме решили да направя аборт без да казваме на никой. Проблемът е, че не съм в България и ще се върна чак след 6 седмици. А тук абортите са безбожно скъпи и не мога да си ги позволя без нашите да разберат. Плана ни беше това да е първото нещо, което да направим когато си дойда, но не искам да чакам толкова дълго, страх ме е (а и ако си проличи корема!??).. Искам това да приключи възможно най-скоро. Мисля да си дойда тайно в БГ след 3 седмици за два дни и с приятеля ми да да отидем в клиника и всичко да приключи. Но тук идват въпросите: къде, при кой доктор, и изобщо може ли за толкова кратко време да се организира нещо подобно (предполагам, че трябва да отида на преглед, да ми се направят изследвания, да ми се насрочи дата.. а всичко това отнема време, а аз буквално ще имам по-малко от ден и половина)... Има ли вариант в който просто да си запиша час предварително и да отида и всичко да приключи в рамките на един ден? Предполагам, че от прочетеното ще ме помислите за някаква малка пикла без акъл. Аз самата осъзнавам в колко абсурдна ситуация съм се забъркала и не мога да повярвам, защото с приятеля ми не сме някакви необразовани цигани, които не знаят как да се пазят. Но се оказва, че може да се случи на всеки. Не ме съдете за решението ни да не казваме на родителите си или да не правя аборт в държавата в която съм в момента, моля ви. Така или иначе няма да го променя, нито ще си съсипя бъдещето и образованието, или отношенията с родителите ми. Решила съм да го направя, искам просто повече информация за тази процедура.
Благодаря Ви предварително за отговорите!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 5th April 2017, 14:00
MariqM MariqM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 1
Thumbs up Д-р Домусиев

Наложими се и на мен. Бях в Медицински център "Домусчиеви". Препоръчвам! Изключително внимание и професионализъм. Всичко е ОК. Имат сайт. Центъра е зад втора градска, Успех и спокойно!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АбортСофиякъде
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:26.