IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 22nd March 2008, 17:52
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

  #392  
Стар 22nd March 2008, 18:06
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Да ви са честити на всички момичета придобивките и със здраве да си ги носите!
  #393  
Стар 22nd March 2008, 18:40
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Момичета кажете ми какви обезболяващи ползвате, защото съм на втори ден и много ме боли и гърба освен гърдите и ръцете? Благодаря ви предварително!
__________________
335 сс подмускулно
  #394  
Стар 22nd March 2008, 18:49
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Момичета какво е растоянието между гърдите ви. При мен е много малко, дори прекалено бих казала не повече от кибритена клечка. Вчера ги видях за първи път. Едната наистина е по-високо и точно тази ми беше по-увиснала преди. Сега импланта е горе и отдолу виси моята гърда. Вероятно ще се намести след време, но това растояние...Така зърната не гледат напред, а настрани. Това растояние как се корегира, знае ли някой?
  #395  
Стар 22nd March 2008, 19:56
gaby1704 gaby1704 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 51
По подразбиране

natalia, и при мен е така. Едната ми гърда виси. Преди беше много, чак ми се плачеше. Сега висенето е по-малко, но го има. Минаха 2 месеца от операциятя. Доктора каза че ще се оправи. Писала съм преди за това. Само че зърната ми гледат надолу. Мисля че трябва да мине време и ще се оправим. . А за разтоянието, незнам, при мен е обратното - голямо. Кога беше твоята операция?
  #396  
Стар 22nd March 2008, 20:48
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мили момичета и при мен разстоянието е голямо сигурно е поне 3 см което не ме устройва, но някъде във форума имаше тема по въпроса в която Асет обяснява защо е така, а именно че структурата е определяща при местоположението и не винаги може да екакто искаме. Това което обаче и мен ме притеснява е че и моите зърна гледат надолу и разреза е 1 см под гърдите и се притеснявам далли това ще се коригира? Моля за инфо ако някой е имал този проблем и как е в момента. благодаря предварително!
__________________
335 сс подмускулно
  #397  
Стар 22nd March 2008, 20:49
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Преди две седмици, но моите зърна не са ниско, а гледат на ляво и на дясно. Не напред. Но това разстояние е кофти, така като 8.
  #398  
Стар 22nd March 2008, 21:09
gaby1704 gaby1704 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Преди две седмици, но моите зърна не са ниско, а гледат на ляво и на дясно. Не напред. Но това разстояние е кофти, така като 8.
Мисля, че това зависи от структурата на собствените гърди. Изчакай да мине време...
  #399  
Стар 22nd March 2008, 21:24
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Това което обаче и мен ме притеснява е че .... разреза е 1 см под гърдите и се притеснявам далли това ще се коригира?
Със сигурност. На мен разрезите ми бяха на около 2см под гънката на гърдата дълго време.Имплантите ти ще се смъкнат няколко сантиметра надолу и тогава разрезите ще си дойдат точно.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
  #400  
Стар 22nd March 2008, 21:30
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Преди две седмици, но моите зърна не са ниско, а гледат на ляво и на дясно. Не напред. Но това разстояние е кофти, така като 8.
Ареолите ти сочат на страни,защото имплантите ти са много събрани.Има ластично бельо,като стегнат потник,което минава и между гърдите-използва се при коригиране на симмастия.Попитай доктора ти дали може да се направи такава превръзка/защото в БГ едва ли ще си намериш/ и дали това ще помогне в случая.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:51.