IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 23rd March 2008, 17:24
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Може би, наистина, като поомекнат ще са по-добре. Това е, че и зърната гледат настрани, а не напред. Както и да е, това ще го преживея, но вторият проблем е по-голям. Импланта е тогоре и собственната ми гърда, която беше по-увиснала си виси празна по-надолу, отвратително е. Дано да слезе за да се понапълни, но това е друга тема.
Миличка, разбирам неудобството и притеснението ти; вече какви ли не снимки видях... Но... повярвай, по-лошото е обратния вариант - ако гърдата ти остане отгоре, а импланта се покаже отдолу и се образува дабъл-бабъл... Тогава е по-лошо, тъй като става дума за по-широко направен джоб и трябва коригиране в повечето случаи...докато при теб е обратното - имплантът ще слезе и ще покрие твоята гърда...Така че не се притеснявай предварително; въпрос на малко време е
Отговори с цитат
  #262  
Стар 23rd March 2008, 17:59
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Може би, наистина, като поомекнат ще са по-добре. Това е, че и зърната гледат настрани, а не напред. Както и да е, това ще го преживея, но вторият проблем е по-голям. Импланта е тогоре и собственната ми гърда, която беше по-увиснала си виси празна по-надолу, отвратително е. Дано да слезе за да се понапълни, но това е друга тема.
Миличка, разбирам неудобството и притеснението ти; вече какви ли не снимки видях... Но... повярвай, по-лошото е обратния вариант - ако гърдата ти остане отгоре, а импланта се покаже отдолу и се образува дабъл-бабъл... Тогава е по-лошо, тъй като става дума за по-широко направен джоб и трябва коригиране в повечето случаи...докато при теб е обратното - имплантът ще слезе и ще покрие твоята гърда...Така че не се притеснявай предварително; въпрос на малко време е
Дано, че сега съм
Отговори с цитат
  #263  
Стар 23rd March 2008, 18:46
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Може би, наистина, като поомекнат ще са по-добре. Това е, че и зърната гледат настрани, а не напред. Както и да е, това ще го преживея, но вторият проблем е по-голям. Импланта е тогоре и собственната ми гърда, която беше по-увиснала си виси празна по-надолу, отвратително е. Дано да слезе за да се понапълни, но това е друга тема.
Миличка, разбирам неудобството и притеснението ти; вече какви ли не снимки видях... Но... повярвай, по-лошото е обратния вариант - ако гърдата ти остане отгоре, а импланта се покаже отдолу и се образува дабъл-бабъл... Тогава е по-лошо, тъй като става дума за по-широко направен джоб и трябва коригиране в повечето случаи...докато при теб е обратното - имплантът ще слезе и ще покрие твоята гърда...Така че не се притеснявай предварително; въпрос на малко време е
Аз доколкото сам чела, точно това което описва Наталия е дъббал буббал......дано да греша. сега даже специално отворих един друг сайт и четох че описанието е точно такова, твоята гарда си виси отдолу...Но пак тя е прясно оперирана и дано се оправи.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 23rd March 2008, 19:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

[quote="boryanska"]]
Цитирай:
Аз доколкото сам чела, точно това което описва Наталия е дъббал буббал......дано да греша. сега даже специално отворих един друг сайт и четох че описанието е точно такова, твоята гарда си виси отдолу...Но пак тя е прясно оперирана и дано се оправи
Дабъл бабъл е и в единия и в другия случай, когато имаме "двойна гърда", само че разликата е, че в нейния случай не се налага оперативна корекция, защото се очаква имплантът да се смъкне, докато в другия случай говорим за по-широк джоб и необходимост от "повдигане" на импланта... т.е. корекция... Поне това е, което аз знам... Ето:
It is called a “double bubble” because the upper protrusion (upper “bubble”) is due to the enhanced breast following augmentation mammaplasty. The lower protrusion is due to lowering the implant pocket below the original breast fold (inframammary crease). The crease separating the upper and lower protrusions is due to the original breast fold, which creates a crease between the upper and lower “bubbles”, hence “double bubble”.

Още тук:
http://www.plasticsurgerypa.com/inde...&ProductID=149
Отговори с цитат
  #265  
Стар 23rd March 2008, 20:04
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

http://www.borstenforum.nl/modules.p...een%20DB%20%3F
И ето моят вариант които четох и видях...за щастие не на себе си.
Отговори с цитат
  #266  
Стар 23rd March 2008, 21:14
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ми не, при мен е съвсем различно от тези снимки, може би затова доктора е сложил импланта по-високо на тази гърда.
Отговори с цитат
  #267  
Стар 23rd March 2008, 22:43
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Всичко ще си дойде на мястото, щом доктора не вижда нищо притеснително значи и ти недей да се притесняваш.
Отговори с цитат
  #268  
Стар 24th March 2008, 05:28
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

И аз съм сигурна ,че ще си имаш красиви цици само трябва да изтраеш!! Само исках да те питам защо се е получоли така при теб??
Отговори с цитат
  #269  
Стар 24th March 2008, 09:16
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Ами може би защото моите гърди бяха поувиснали /1.5см/ и меки. А и трябваше да послушам доктора за по-големи импланти.
Някой знае ли какви са цените само за операцията при смяна на имплантите? Аз съм с ПИП.
Отговори с цитат
  #270  
Стар 24th March 2008, 12:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Ами може би защото моите гърди бяха поувиснали /1.5см/ и меки. А и трябваше да послушам доктора за по-големи импланти.
Някой знае ли какви са цените само за операцията при смяна на имплантите? Аз съм с ПИП.
Около 1300 - 1400 евро. зависи при кого
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Правилнопозиционираненаимплантитеразстояние
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:50.