IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #431  
Стар 24th March 2008, 14:44
ayya04 ayya04 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 6
По подразбиране

насочи ме къде да прочета за проблема на natalia1
  #432  
Стар 24th March 2008, 15:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ayya04
насочи ме къде да прочета за проблема на natalia1
Незнам защо решихте, че Наталия има непременно проблем... Не всявайте току така смут, че на някои скорооперирани женици психиката им е по-лабилна на тая тема..
  #433  
Стар 24th March 2008, 15:38
ayya04 ayya04 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 6
По подразбиране

но тя сама го написа, че при нея се е получило така на едната гърда.Просто питам има ли го по подробно написано и има ли промяна?
  #434  
Стар 24th March 2008, 15:53
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Наталия е оперяна преди няколко дни и гърдите и със сигурност ще се оправят, а при твоята приятелка е минало повече време, макар че и това време съвсем не е достатъчно да се оформят гърдите. И аз знам че времето е между 3-6 месеца, така че споко всичко ще е ок.
  #435  
Стар 24th March 2008, 15:59
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Да и аз съм на това мнение! Момичета всичко ще е Ок при всички ни! При това желание което имаме няма начин да е друго яче! Целувки на всички и лятото ще сме с едни перфектни гърди напред!
__________________
335 сс подмускулно
  #436  
Стар 24th March 2008, 16:14
ayya04 ayya04 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря ви мн. Дано всичко си отиде на мястото.
  #437  
Стар 24th March 2008, 16:31
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Да и аз съм на това мнение! Момичета всичко ще е Ок при всички ни! При това желание което имаме няма начин да е друго яче! Целувки на всички и лятото ще сме с едни перфектни гърди напред!
Aбсолютно!
И аз се успокоих вече. Вярвам на Заекова и съм убедена, че всичко ще бъде наред. С позитивни мисли и гърди напреееееед!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #438  
Стар 24th March 2008, 18:15
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

И аз съм с вас за подкрепа духом!!!!
Дръжте се ....
И аз изкарах доста безсънни нощи с болки тук и там ,но сега си обожавам гърдите и наистина си заслужава!
Успех на всички хубавици....
  #439  
Стар 25th March 2008, 16:59
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Моля Ви,момичета помагаите!Днес ми е втори ден от операцията ...и ме боли доста,гърдите ми са като камъни на мен ми сложиха уж кръгли импланти, а защо отгоре не са ми кръгли като вашите?Да не би да не се оформили ли?Какво става..изписаха ми ми едни лепенки да си слагам ама не разбрах от кога трбва да се слагат?
  #440  
Стар 25th March 2008, 17:10
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от боряна христова
Моля Ви,момичета помагаите!Днес ми е втори ден от операцията ...и ме боли доста,гърдите ми са като камъни на мен ми сложиха уж кръгли импланти, а защо отгоре не са ми кръгли като вашите?Да не би да не се оформили ли?Какво става..изписаха ми ми едни лепенки да си слагам ама не разбрах от кога трбва да се слагат?
Ама кви сте паники някои, не е истина... Първо честито и леко възстановяване да ти пожелая... Принципно колкото по-голям кубик са имплантите, толкова повече е вероятността да стоят високо или просто "неестествено" веднага след операцията... Оттук нататък ще следва смъкване и окръгляне - при едни става по-бързо, при други може да отнеме и половин година... Може дори да несе смъкват и закръглят едновременно, защото са две различни операции и гърдите реагират по различен начин. Че боли - боли - всички ни е боляло повече или по-малко; това отшумава и се забравя... А че са като камък - така ще са известно време, при мен гърдите омекнаха след третия месец; дотогава въпреки масажите - стояха като пластмасови и не можех да ги доближа една до друга дори със стегвнат в средата сутиен...
Дано съм ти била полезна поне малко..
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:43.