IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #861  
Стар 26th April 2008, 21:53
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Присъединявам се към мнението на Дол - най-добре ще се прецени на консултацията. Лекаря ще те измери и освен това ще прецени степента на птоза, за да види дали могат да се изпълни кожата и с какви импланти.
Щом не си в БГ те съветвам да си насрочиш консултации с няколко хирурзи и да видиш дали мнението в някаква степен съвпада.
  #862  
Стар 27th April 2008, 10:43
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране thanx

благодаря ти doll,милена на теб също, аз съм си набелязала няколко доктора(благодарение на форума и вашият опит) ,при които ще ида на консултация веднага щом се прибера,и естественно ще сравна техните мнения както и цените им(хаха),че от форума разбирам колко различни са те.
Но засега ме инресесува вашето мнение,разбирасе!
  #863  
Стар 27th April 2008, 11:18
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Ще можем да сме малко по-конкретни в съветите, ако пуснеш снимки.

Ти ориентирала ли си се какъв метод предпочиташ? Понеже надмускулното е с по-големи възможности за обиране на птоза, ако държиш на ПОД вероятно ще трябва да се направи и повдигане.
  #864  
Стар 27th April 2008, 14:10
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

оооооооо иска ми се да пусна снимки,но много ме е срам не изглеждам добре!
А относно начина на поставяне ,искам ПОД мускола,защото четох че при слаби хора той е за предпочитане,а и гледам тук по една програма самоо за холивуд предаване за докторите на Beverly Хиллс - снимат различни случаи на пациенти(не е безплатно като \\\"пълна промяна\\\") желаещи различни пластични операции,това предаване е с цел повече хора да се образоват относно правилна косултация,компетентен хирург ,нормален начин на протичане на операция както и безупречно възтановяване,защото в Америка има много хора обезобразени от самозвани пластични хирурзи.
Това предаване мн ми помогна,да си избера начин на поставяне както и размер на cc,но да ви кажа там и веднъж не видях слагане на какъвто и да е вид импланти НАД мускола.
Всички поставяния са ПОД мусколно,независимо какъв рарез,макар че и най практикуваните разрези са през ареолата ,под мишницата,както и през пъпната ямка(но по този метод се поставят селинови импланти само) нито веднъж не срязаха жена под гърдата.
  #865  
Стар 27th April 2008, 14:15
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

а и ме е страх че ще кеснат с НАД мускулно поставяне(нали искам по големи cc)
Разреза искам да е или под ареолата или под мишницата
  #866  
Стар 27th April 2008, 15:04
monti monti не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 93
По подразбиране

към bobeto83 ....Аз съм с разрези под мишниците и чесно казано сега съжелявам и не ти го препоръчвам.Съжелявам защото имах проблем с едната гърда-ботаминг аут и реоперацията ми е с разрез под гърдата тъй като не можеше да се оправи от разреза под мишницата.И сега имам разрези в повечко та затова смятам че е по добре под гърдата...
  #867  
Стар 27th April 2008, 15:48
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

благодаря ти Монти за съвета,права си небях помислила за това,аз неразбирам много и затова искам да питам ботаминг само с разрез под гърдата ли се оправя?през ареолата може ли?
  #868  
Стар 27th April 2008, 16:54
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Bobeto83, а защо си избрала да си направиш операцията в Бг, при вас какви са цените? Питам, защото като гледам цените в Бг и Европа са почти едни и същи. А и ако живееш навън и недай си боже ти се наложи реоперация...
  #869  
Стар 27th April 2008, 18:29
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Христос Воскресе! Много здраве на всички!
Искам да разпитам за мамопластиката, искам да си сложа имплантанти, но несъм достатачно запозната , каква е разликата м/у под и над мускула . А иаз искам над 500 CC
Някой ако има над 500 cc да разкаже ,и най вече как е след оперативния период ,болки има ли много
  #870  
Стар 27th April 2008, 19:11
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Борянска,аз не съм в Eвропа а в Dubai тука цените са като в най скъпите БГ клиники,но честна дума арабите нестават за доктори ,да неговорим за хирурзи по пластична и естетична хирургия,виждала сам резултати-белези огромни,не стават или поне НЕ на този етап.
В БГ или където и да е в Европа докторите са за предпочитане пред араби абе азиатци.
Желание имат кадърност НЕ.
А и скоро няма да се връщам тук,ще съм си в БГ.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:41.