IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 8th May 2008, 13:43
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Имаш ли снимки
Аз бях така но вече не се виждат въобще а минаха 6 месеца
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 8th May 2008, 13:45
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране

Пусни ми ако имаш скайп на лични и ще ти пратя направила съм си един файл с преди и след,само че няма как да го кача
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th May 2008, 13:57
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Имаш ли снимки
Аз бях така но вече не се виждат въобще а минаха 6 месеца
Мила ти при кой хирург си била и не те разбрах дали имплантите са слезнали или просто белезите са се заличили. Кажи ни мила, много те моля , че имаме ужасни притеснения!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th May 2008, 14:07
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

При Илъо Стоянов,имплантите се смъкнаха сами и са върху белезите.Аз също имах доста толямо ратояние и много ме тревожеше.
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 8th May 2008, 18:41
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Много хубава тема, дано не се налага много да се записваме тук но....пак споделеното ще помогне много.
При мен има малка разлика в увисването и ареола, понякога си мисля че и така мога да живея а понякога не, засега още обмислям какво да предприема...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 8th May 2008, 20:22
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

При мен се наложи корекция, мина за половин час, два часа по-късно си бях вкъщи... При Н. Георгиев не се плаща за корекция, но първо се убедете, че наистина имате нужда... При мен всичко изглеждаше ок, но малко преди третия месец се появи една скосеност; тоест очерта се ясно и се наложи отпускане на джоба от вътрешната страна на едната и външната - на другата... Не боли и минава леко; знам, че не е приятно да се стига дотам - но пък резултата и заслужава Но на месец и нещо - нещата са още в променлива фаза и е рано да се мисли за корекции, така мисля
Отговори с цитат
  #17  
Стар 8th May 2008, 21:25
sisi_dim sisi_dim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 22
По подразбиране

И аз искрено се надявам да се променят нещата......но за месец и нещо няма и грам промяна към по добро,даже отива към по зле ,да се надяваме че док ще си свърши работата до край.....дано да не се наложи.Значи Гвендолин казваш че е доста по леко като операция?Ана същите места ли ряза пак???Останаха ли ти по големи белези или е все същото като преди корекцията?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th May 2008, 22:55
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisi_dim
Значи Гвендолин казваш че е доста по леко като операция?Ана същите места ли ряза пак???Останаха ли ти по големи белези или е все същото като преди корекцията?
Определено не може да се сравни с първата операция - след корекцията си абсолютно подвижна и владееш координацията и на двете си ръце На същите места се реже; е да - чакаш ги наново да избледнеят, но...честно казано белезите ми се струваха най-малкия проблем, когато тръгнах да ги коригирам... Даже не бях сигурна, че искам 100 процента да ги коригирам, но стремежът ми към педантичност надделя
Отговори с цитат
  #19  
Стар 9th May 2008, 07:55
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Благодаря на Гуен че се включи в темата.Моля всички момичета който са минали по този път да се включат(знам че има още доста такива).Все пак според мен форума е не само място за събиране на овации и правене на комплименти,а е място където всеки да каже(честно)през какво е преминал и че има и други който тепърва ще преминат през същият път и техният опит може да е в голяма помощ(дори и само като информация).Това го казвам ,защото забелязвам че на последък си пишем само прясно оперираните,а по "старите" с повече опит изобщо не се включват.Изключвам-Гуен и Томи.Моля ви хайде да си помагаме!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 9th May 2008, 08:29
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Благодарности и от мен Гвендолин
Доротея много съм съгласна с теб и както всички нас които имаме някакви притеснения относно гърдите си се надявам по-опитните съфорумнички да се включат!
Целувки на всички!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:29.