IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2351  
Стар 17th October 2011, 18:01
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Изчаквам, какво друго да правя
Но моите не приличат на гърди - криви са и са гърбави ((
Мария,много притеснена ми звучиш от последните постове......какво мисли хирургът ти,предлага ли реоперация....за него трябва да е ясно,че не си доволна от резултата.....какво е мнението му?
  #2352  
Стар 17th October 2011, 18:48
ellie_st ellie_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте. Искам само да ви питам, според вас въжможно ли е от рязкото влошаване на времето да ме болят много днес гърдите? До сега ми е било едно такова тъпо чувство, а днес усещам болка, усещам ги напрегнати.. А видимо не виждам промяна или допълнително подуване. 8ми ден съм от операцията.
  #2353  
Стар 18th October 2011, 19:16
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Седмица слез операцията е напълно нормално да те боли Не се притеснявай,предполагам ,че заради товамного скоро е било..........,надявам се ,че вече си ок
  #2354  
Стар 20th October 2011, 14:19
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
Мария,много притеснена ми звучиш от последните постове......какво мисли хирургът ти,предлага ли реоперация....за него трябва да е ясно,че не си доволна от резултата.....какво е мнението му?
Притеснена е слабо казано!
Вярно, гърдите се наместват в джобовете, периодът може да е около 3-6 месеца, но не ми се вярва да станат хубави ей така, отведнъж, особено като се гледам в огледалото.
Пукам се от яд!
  #2355  
Стар 20th October 2011, 15:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
Притеснена е слабо казано!
Вярно, гърдите се наместват в джобовете, периодът може да е около 3-6 месеца, но не ми се вярва да станат хубави ей така, отведнъж, особено като се гледам в огледалото.
Пукам се от яд!
Мария, съмнявам се, че ще оправиш профила без реоперация. Настрой се за всеки случай за такава. Мисля, че носенето на ластичната лента нямаше да помогне особено в твоя случай, тъй като по мое мнение джобовете са направени по-високо. Но НЕносенето на лента е добра предпоставка за упрек към теб, че не си спазила препоръката на хирурга си, което е довело до едикакво си... разбираш ме, предполагам. На твое място веднага бих се сдобила с една лента отнякъде - която да не се сваля почти изобщо (само по време на къпане) и да я носиш един месец постоянно, за да знаеш поне пред себе си, че поне каквото зависи от теб си направила! Успех ти желая и дръж ни в течение....! Не че нещо много може да помогне някоя, но... поне морална подкрепа...може пък и да помогне носенето на ластична лента... с бинт не е същото изобщо, така че - пробвай!
  #2356  
Стар 20th October 2011, 15:28
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

gwendoline, и аз се съмнявам, че ще се наместят без реоперация. Имам лента, почти денонощно съм с нея, масажирам циците, но в моят случай е нужно чудо
Нямате си представа каква депресия е и колко зле се чувствам. Вероятно ще чакам да минат 3-4-6 месеца и ще ходя при Стоянов
  #2357  
Стар 20th October 2011, 15:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
gwendoline, и аз се съмнявам, че ще се наместят без реоперация. Имам лента, почти денонощно съм с нея, масажирам циците, но в моят случай е нужно чудо
Нямате си представа каква депресия е и колко зле се чувствам. Вероятно ще чакам да минат 3-4-6 месеца и ще ходя при Стоянов
Скъпа, нека минат 3 месеца и ходи направо при Стоянов, не чакай повече, то ако нещо се оправя, до 3 месеца ще си покаже. много съжалявам, че така се получи при теб. Представям си как се чувстваш. Както каза Гуен, от нас моралната подкрепа. Знам, че и ти събира пари за тази операция, една реопария колко ще ти струва имаш ли представа?
  #2358  
Стар 20th October 2011, 16:28
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Събирах парите, и заем теглих, и се чува, че където работя ще има съкращение, може и без работа да остана
Не знам реоперацията колко струва, не питах д-р Стоянов за пари, но на сайта видях едни чудесни 5 хиляди евро за риплейсмънта ((
  #2359  
Стар 20th October 2011, 16:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mariq78 Виж мнението
.... не питах д-р Стоянов за пари, но на сайта видях едни чудесни 5 хиляди евро за риплейсмънта ((
Реплейсмънт е подмяна на имплантите - това не ти е нужно, а просто леееекинко отпускане на джобовете. Така че не гледай тая цена - не е за теб.
  #2360  
Стар 20th October 2011, 17:53
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Мария, защо ще ходиш при друг лекар ?

Кънев да си оправи грешката

Ако до 2-3 мес., не ти се смъкнат , не виждам как ще те убеди, че си е свършил работата

Аз от първият ден чакам да ми слязат около 1 см. и вече 8 мес не мърдат Отгоре ми поспаднаха, но отдолу не мърдат.
Много ме дразни, но околните казват, че не го забелязват, затова все още си трая.
А и се чудя корекция ли да правя или направо да минавам на друг размер
__________________

Умният сам си създава щастие !
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:08.