IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 20th January 2012, 09:24
stella2306 stella2306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна-Кипър
Мнения: 26
По подразбиране

Ето така:
Attached Images
Тип файл: jpg IMG046.jpg (75,2 КБ, 82 views)
Отговори с цитат
  #692  
Стар 27th January 2012, 01:07
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

След глупостите изписани и казани,реших да се прегледам.Бях на ехограф,при лекаря който посещавам от как съм с импланти/3г/И аз и инплантите сме добре,както каза док.Оставам си с тях ,а и си ги харесвам.Риска от това да се опрерирам и да се получи нещо което не ми харесва също е толкова голям,колкото и това да се спукат....не е ли така момичета?!
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #693  
Стар 27th January 2012, 08:44
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Спукан имплант не се вижда на ехограф. Моя позната преди десетина дни си подмени ПИП-ките при Н.Георгиев. Единият имплант е бил спукан, а предишния ден е била на мамолог, който е казал, че всичко е ок и проблеми няма. Въпросното момиче, за което говоря едно време пишеше много във форума. Сега само влиза от време на време. Ако тя пожелае може да разкаже подробности.

Последно редактирано от демили : 27th January 2012 на 14:33
Отговори с цитат
  #694  
Стар 27th January 2012, 09:43
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Момичета, няма ли да направим нещо - да пишем до М-во на Здравеопазването, да се обединим, държавата да заеме някаква позиция. Като някакви патици сме (извинете), всяка се спасява по единично. Да вземат да наложат на хирурзите да ни ги подменят ако не безплатно, поне на минимална цена. За мен 2000Е (хайде 1850) не е минимална цена ами са си доста пари!!! Да не говорим за евентуалните проблеми след "поредната" за мен поне корекция... На времето избрах "мерцедеса" на имплантите по насочване от НГ!!!
Демили, дано мацката се включи с подробности!!! От масовата ПИП-ска вълна 2007-2008 много малко влизаме вече във форума (донякъде и заради сменената платформа), но мисля, че трябва да СИ направим нещо сами!!! И на мен не ми се реже отново...
Отговори с цитат
  #695  
Стар 27th January 2012, 09:49
stella2306 stella2306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Варна-Кипър
Мнения: 26
По подразбиране

Аз също си смених ПИП преди 2 дена и се оказа, че и двата са били на път да се цепнат...така че моето лично мнение е имплантите да се сменят ако има възможност!!!
А що се отнася до риска от повторна операция - не смятам че има голяма вероятност нещо да се обърка - все пак става дума само за смяна. Друг е въпросът ако се налага и някаква друга корекция.
Отговори с цитат
  #696  
Стар 27th January 2012, 12:00
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

...И аз съм от тези,дето си ги смениха миналата година от страх...Със старите ПИП-ки приличах на чучело....Сега съм ОК, обаче още си събирам парички да си върна борча за подмяната / и нея си я платих/....Та, ако ще си искаме парите обратно и решите нещо да се прави АЗ СЪМ С ВАС!!!!!
Отговори с цитат
  #697  
Стар 27th January 2012, 13:25
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

Стана ми интересно,как така на всяка с подменени импланти са спукани ,а преди скандала никоя от нас не е отбелязала такъв проблем.Не се заяждам,но е факт.Рядко пиша но на дълго и широко чета какво става във форума.
И аз съм за това да се вдигнем,да не си мълчим както обикновенно.Все пак е въпрос свързан със здравето на всяка една от нас.Да не говорим,че и бъркат в нашия джоб.И както винаги печелишите са "любимите"ни доктори,на които се доверявахме!
А и не знам за вас как така бързо решавате да се подлагате пак на операция,но за мен отново си е риск.Първата операция е обмислях две години,а в крайна сметка губещата останах аз
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #698  
Стар 27th January 2012, 13:29
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

Има ли компетентни???
По какъв начин се открива руптура на импланта?Щом с ехограх не се забелязва,само след като ме разтворят отново като пуйка за пълнене ли?
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #699  
Стар 27th January 2012, 14:13
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad Виж мнението
...И аз съм от тези,дето си ги смениха миналата година от страх...Със старите ПИП-ки приличах на чучело....Сега съм ОК, обаче още си събирам парички да си върна борча за подмяната / и нея си я платих/....Та, ако ще си искаме парите обратно и решите нещо да се прави АЗ СЪМ С ВАС!!!!!
Петя, би ли отговорила с какви направи подмяната, защото и аз съм с ПИП, твърдо съм решила да ги сменя, но идея нямам с какви и като марка, и като кубици...Пипките ми са 350 подмускулно, но бих искала мааалко по-големи и с не толкова висок профил като сегашните. Благодарна ще съм на всяка , която ми даде някакви съвети!
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
Отговори с цитат
  #700  
Стар 27th January 2012, 14:23
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bilian4o Виж мнението
По какъв начин се открива руптура на импланта?
ЯМР
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:07.