IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 30th January 2012, 05:19
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Здравейте, момичета. От както излезе скандала с ПИП, следя новините, но истината е че нищо не съм направила до сега по въпроса. От известно време ме понаболява дясната гурда и сега съвсем се изплаших. Знам, аз съм си виновна че толкова време не съм предприела мерки, но много ме е страх да не би да спукан импланта, тъй като спя предимно по корем.
Моите пипки са поставяни август 2008 и честно казано изобщо не бих искала да ме режат пак, но ако се налага нямам друг избор.
Ще отида още тази седмица на консултация при моя хирург - Динев. Четох назад в темата че е обявил преференциялни цени, но имам доста въпроси, които смятам да му задам лично.
Ако се организираме за някакви съвместни действия, с вас съм!
Само се питам защо всички гадости все на нас се случват. С толкова зор събрах парите първия път...а сега това.
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #742  
Стар 30th January 2012, 08:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

С много познати и други ПИП-ки си говорим да не се режем, ако няма причина, но как да разберем има ли, няма ли - да стигнем до болница ли... То и ЯМР-то струва 250 кинта и аз не бих се успокоила напълно, дори да покаже, че имплантите са си здрави. Колко често ще го правя този преглед - утре може да стане сакатлъка
Отговори с цитат
  #743  
Стар 30th January 2012, 09:55
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Снощи казали по новините за още един импланти, които били дефектни - Силимед, произвеждат се в Германия. Майка ми изпаднала в истерия - притеснява се, че накрая и моите щели да излязат канцерогенни.. То май никой не е в безопасност.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #744  
Стар 30th January 2012, 12:07
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Някой може ли да ми даде координати на добър мамолог или ехографист в София, който да ме прегледа, защото и аз съм с ПИП?
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #745  
Стар 30th January 2012, 13:13
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Явно ще трябва да режем. Изобщо не искам, но все пак ще чуя какво ще каже Док. Лошото е че сега звънях да си запазя час за консултация и имаше първи свободен за 17 февруари.... Това е някакъв ужас! Мисля да му пиша меил, защото това са повече от 2 седмици.
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #746  
Стар 30th January 2012, 15:17
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Някой може ли да ми даде координати на добър мамолог или ехографист в София, който да ме прегледа, защото и аз съм с ПИП?
Дилова- казаха за нея, че имала опит с имплантите.

Нямам координати и не съм се преглеждала при нея, защото не съм от София.

Можеш да се допиташ до гугъл

Нели, така е права си, че не знаем какво има в нашите импланти, аз затова, като ме питат : ти да не си с "онези гърмящите", простичко отговарям "не" без да обяснявам много, щото в крайна сметка, не знам какво има вътре в моите "негърмящи", надявам се да са ОК !

Последно редактирано от миссссс 335 : 30th January 2012 на 15:22
Отговори с цитат
  #747  
Стар 30th January 2012, 15:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението

Нели, така е права си, че не знаем какво има в нашите импланти, аз затова, като ме питат : ти да не си с "онези гърмящите", простичко отговарям "не" без да обяснявам много, щото в крайна сметка, не знам какво има вътре в моите "негърмящи", надявам се да са ОК !
И аз се надявам, то друго няма какво да се направи.
Мен майка ми много ме тормози, тя е най-притеснена. И с право - ПИП е е имал сертификати и пр... Как да сме сигурни, сертификатите на нашите са оправдани? И аз отговарям с половин уста като ме пита сигурна ли съм какво съм сложила, защото честно казано, не съм..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #748  
Стар 30th January 2012, 17:11
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
Unhappy

Говориха и тази сутрин по тв... показаха жени с проблеми, излизат едни червени петна по гърдите и казаха, че гелът в тях миришел гадно, нещо като бензин ... бррр.
Едната жена от поканените с Пип-ки минута назад получи гадната новина, че и двата са спукани...
Отговори с цитат
  #749  
Стар 30th January 2012, 17:41
Аватара на SvetaDqvoliq
SvetaDqvoliq SvetaDqvoliq не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 118
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1 Виж мнението
Говориха и тази сутрин по тв... показаха жени с проблеми, излизат едни червени петна по гърдите и казаха, че гелът в тях миришел гадно, нещо като бензин ... бррр.
Едната жена от поканените с Пип-ки минута назад получи гадната новина, че и двата са спукани...
Това тук в България ли или?
__________________
"Няма кратки пътища към местата,които си заслужават да се посетят."
"Един различен свят не може да бъде построен от безразлични хора."
Отговори с цитат
  #750  
Стар 30th January 2012, 18:24
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

В Испания.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.