IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 30th January 2012, 19:01
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Край, вече тотално почнах да откачам... Още снощи, преди Натали да пише, усетих миризма на бензин или нещо подобно. Понеже си масажирам дясната гарда и след това си помирисах дланта и миришеше на нещо като бензин. Ще откача вече. Това възможно ли е?
Тая седмица ще ходя пак на ехограф иимамолог, но не знам как ще дочакам консултацията с Динев. Някои може ли да ми даде мобилния му телефон, на лични, защото преди време загубих визитката, а искам да се опитам да го накарам да се видим по-скоро.
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #752  
Стар 30th January 2012, 20:37
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl Виж мнението
Край, вече тотално почнах да откачам... Още снощи, преди Натали да пише, усетих миризма на бензин или нещо подобно. Понеже си масажирам дясната гарда и след това си помирисах дланта и миришеше на нещо като бензин. Ще откача вече. Това възможно ли е?
Тая седмица ще ходя пак на ехограф иимамолог, но не знам как ще дочакам консултацията с Динев. Някои може ли да ми даде мобилния му телефон, на лични, защото преди време загубих визитката, а искам да се опитам да го накарам да се видим по-скоро.
само с ямр може да се види истината, но е доста скъпо.
Отговори с цитат
  #753  
Стар 30th January 2012, 21:46
Аватара на bilian4o
bilian4o bilian4o не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: София
Мнения: 439
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SvetaDqvoliq Виж мнението
Някой може ли да ми даде координати на добър мамолог или ехографист в София, който да ме прегледа, защото и аз съм с ПИП?
Редовно се преглеждам при Д-р Свещаров клиника Панацея в София,намира се с/у Медицинска Академия.Тел. може да намериш в сайта им,но е с предварително записване.
__________________
не страдам от принцесизъм
Отговори с цитат
  #754  
Стар 31st January 2012, 10:54
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Crazy_girl Виж мнението
Край, вече тотално почнах да откачам... Още снощи, преди Натали да пише, усетих миризма на бензин или нещо подобно.

Е, в такъв случай аз трябваше да съм избухнала, докато мъжа ми е пушил до мен…

Crazy_girl, по-спокойно, паниката те обърква повече в момента… Ти направи всичко, което зависи от теб. Насочила си се към мамолог и пластичния ти хирург, ако е необходимо и ЯМР. От там нататък, каквото докторите кажат. Допусни, че имплантите може да са ти напълно здрави и се тревожиш напразно в момента.
Отговори с цитат
  #755  
Стар 31st January 2012, 14:52
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Crazy_girl, пиши какво се случва. Според мен трябва да внимаваш с масажите.
Аз чакам да ми се обадят за преглед, офф имайки предвид огромния брой потърпевши и тук в Испания, кой знае кога ще е... Само знам, че до лятото трябва да ги сменя.
Отговори с цитат
  #756  
Стар 31st January 2012, 18:26
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
С много познати и други ПИП-ки си говорим да не се режем, ако няма причина, но как да разберем има ли, няма ли - да стигнем до болница ли... То и ЯМР-то струва 250 кинта и аз не бих се успокоила напълно, дори да покаже, че имплантите са си здрави. Колко често ще го правя този преглед - утре може да стане сакатлъка
АниК, при кого ще си сменяш имплантите?
Отговори с цитат
  #757  
Стар 31st January 2012, 18:38
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Lifeisbeautiful, ще отида другата седмица при НГ, че сега съм и с двете деца, ще му дойдат в повече на прегледа . Ако ми иска 1850, а Ильо иска 2000, ще се замисля сериозно. Нямам излишни и 1000, но трябва да мисля нещо...
Не знам Тепавичарова дали се навива на тия смени. Едно време цената на основната операция беше от най-ниските. Сега не съм се интересувала...още...

Искам да видя Тонев какво ще казва на пациентките си, като сега всички с подмишничен разрез, ще трябва да ги реже под гърдата

Последно редактирано от aniK : 31st January 2012 на 18:41
Отговори с цитат
  #758  
Стар 31st January 2012, 19:00
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Lifeisbeautiful, ще отида другата седмица при НГ, че сега съм и с двете деца, ще му дойдат в повече на прегледа . Ако ми иска 1850, а Ильо иска 2000, ще се замисля сериозно. Нямам излишни и 1000, но трябва да мисля нещо...
Не знам Тепавичарова дали се навива на тия смени. Едно време цената на основната операция беше от най-ниските. Сега не съм се интересувала...още...

Искам да видя Тонев какво ще казва на пациентките си, като сега всички с подмишничен разрез, ще трябва да ги реже под гърдата
Мога да ти дам телефона и да я попиташ, дали изобщо има така опция за ПИП !

Сега самата операция е около 2500 лв,, но няма как да си занесеш имплантите, първо защото е забранено и второ Тепавичарова печели точно от тях. Видях някъде, че питаш колко струват само имплантите. Все пак можеш да я питаш
А мислили ли сте да се възползвате от безплатното махане на ПИП (тези коите сте при НГ ) и после като има парички да си сложите нови импланти ?

Последно редактирано от миссссс 335 : 31st January 2012 на 19:04
Отговори с цитат
  #759  
Стар 31st January 2012, 19:29
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Lifeisbeautiful, ще отида другата седмица при НГ, че сега съм и с двете деца, ще му дойдат в повече на прегледа . Ако ми иска 1850, а Ильо иска 2000, ще се замисля сериозно. Нямам излишни и 1000, но трябва да мисля нещо...
Не знам Тепавичарова дали се навива на тия смени. Едно време цената на основната операция беше от най-ниските. Сега не съм се интересувала...още...

Искам да видя Тонев какво ще казва на пациентките си, като сега всички с подмишничен разрез, ще трябва да ги реже под гърдата
Да, това за пациентките на Тонев е ужасно, но той май не ги сменял. Така четох тук във форума от преди няколко месеца са постовете, казвал, че няма основание за притеснение.
Направи си и при тримата консултации, мен ако питаш, а пък после ще решиш. Ще събереш впечатления и ще знаеш, на кого да си дадеш отново парите. Не са много пари като сравним с останалите цени за мамопластика, но това напрежение покрай тези импланти е неприятно. Цялата ситуация е абсурдна, освен това на никого не са му излишни 1000-2000 евро, че да ги дава с лекота. Но си ги смени, защото винаги ще те притесняват и съмняват, ако останат ПИП-ките в теб. Успех ти желая, дано да нямаш никакви проблеми и да мине леко и неусетно.
Отговори с цитат
  #760  
Стар 31st January 2012, 19:41
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Интересувах се от цената на имплантите, з'то нали Ники-то правел подмяната безплатно Пък Ильо нали е будала, само за 150 Е отгоре подменя на не негови пациентки.
Както и да е, първо ще ида при НГ, после ще решавам.
миссссс 335, не мога да си представя да остана без импланти Аз едно време бях ребро с пъпка, къде ще отиде тази кожа сега, ще съм грозна гледка
А Тонев сега какво ще казва на своите пациентки след този призив в новините (http://www.dnes.bg/obshtestvo/2012/0...traneni.150155)

Последно редактирано от aniK : 31st January 2012 на 19:48
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:51.