IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #761  
Стар 31st January 2012, 19:58
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Интересувах се от цената на имплантите, з'то нали Ники-то правел подмяната безплатно Пък Ильо нали е будала, само за 150 Е отгоре подменя на не негови пациентки.
Имам спомен, че Марисабела си смени ПиП-ките, които и е поставил Н.Г, при И.С.

Ако се разровиш може и да откриеш нещо, но ми се върти, че и беше взел повече от посочените пари в сайта, като се е обосновал с онзи текст, че трябвало да се поправят щети.

В тази връзка да попитам - има ли тук жена оперирана другаде, която е отишла да си смени ПИП-ките при Ильо и е платила точно 2000 евро ?
Отговори с цитат
  #762  
Стар 31st January 2012, 20:14
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Имам спомен, че Марисабела си смени ПиП-ките, които и е поставил Н.Г, при И.С.

Ако се разровиш може и да откриеш нещо, но ми се върти, че и беше взел повече от посочените пари в сайта, като се е обосновал с онзи текст, че трябвало да се поправят щети.

В тази връзка да попитам - има ли тук жена оперирана другаде, която е отишла да си смени ПИП-ките при Ильо и е платила точно 2000 евро ?
Lorein__ . Порови се в архива ще и намериш постовете.
Отговори с цитат
  #763  
Стар 31st January 2012, 20:51
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Да,точно Мариса си ги смени,още преди да има скандал ,по-скоро защото не и харсваше рзултата И аз си спомням ,че беше доплащала.Но тя скоро не е писала..........Оф почвам и аз да се плаша с тези Арион,заща съм била толкова смотана на тема импланти преди операцията,трябваше да си искам и да настоявам за Ментор или Макган.А ,аз "ами оставам вие да преценети,каква марка и колко кбика,каквото ми кажете ,ще ви се доверя......... "патка голяма съм била Не правете мойта грешка,четете ,ако трябва и с години преди това ,но в крайна сметка да сте сигурни ,че избирате най-правилното!!!
Отговори с цитат
  #764  
Стар 31st January 2012, 21:31
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
четете ,ако трябва и с години преди това ,но в крайна сметка да сте сигурни ,че избирате най-правилното!!!
Много точно, според мен !

Марисабела, мисля че спя да пише окончателно ?!
Лъке, нали сте другарки мЪ, къде е на Дециро музата ?
Отговори с цитат
  #765  
Стар 31st January 2012, 21:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цяла вечер умуваме с мъж ми... Ще ида другата седмица и ще го решавам. Марисабела от каприз си ги смени при Ильо. Той си я таксува за нормална операция.
Аз много дълго време не съм влизала в мамопластика, от едновремешните момичета много малко пишат, а май има и сменени никове. Преди да сменят платформата на форума, Льофи беше започнал масово да банва, след това и тази промяна... много хора се отказаха.

Последно редактирано от aniK : 31st January 2012 на 21:52
Отговори с цитат
  #766  
Стар 31st January 2012, 21:54
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Марисабела от каприз си ги смени при Ильо. Той си я таксува за нормална операция.
Не беше от каприз - бяха откровено криви. Единия й джоб беше по-високо позициониран. Много хубави й ги направи ИС.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #767  
Стар 31st January 2012, 22:11
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Тя се изпокара с НГ - едно не може да му се отрече, прави си корекциите без пари. За Ильо се знае, че нещо като не е направил добре, никога не си признава. Никито не го защитавам, точно сег ами е яко крив, но и за моята корекция един лев не ми взе.
Отговори с цитат
  #768  
Стар 31st January 2012, 22:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Тя се изпокара с НГ - едно не може да му се отрече, прави си корекциите без пари. За Ильо се знае, че нещо като не е направил добре, никога не си признава. Никито не го защитавам, точно сег ами е яко крив, но и за моята корекция един лев не ми взе.
И аз съм го чувала това за НГ. Добре е, че си поема отговорност. За ИС не знам - дано не ми се налага да разбирам..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #769  
Стар 31st January 2012, 22:41
Lifeisbeautiful Lifeisbeautiful не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK Виж мнението
Тя се изпокара с НГ - едно не може да му се отрече, прави си корекциите без пари. За Ильо се знае, че нещо като не е направил добре, никога не си признава. Никито не го защитавам, точно сег ами е яко крив, но и за моята корекция един лев не ми взе.
Това за д-р Стоянов кой го е разказвал? Никога не съм чувала такова нещо, но нямам и познати, които да са стигали до корекции при него.
Отговори с цитат
  #770  
Стар 31st January 2012, 23:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lifeisbeautiful Виж мнението
Това за д-р Стоянов кой го е разказвал? Никога не съм чувала такова нещо, но нямам и познати, които да са стигали до корекции при него.
Има случаи и то немалко. Повече в миналото, по "моето"време. И тук във форума е писано.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:04.