IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2321  
Стар 14th October 2011, 19:55
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Леле така се зарадвах ,че някои ми е отговорил а вие какъв спор сте заформили
Момичета и още нещо се сетих да попитам,според вас физическите упражнения които натоварват гръдната мускулатура,дали създават предпоставка за КК?
  #2322  
Стар 14th October 2011, 21:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди Виж мнението
Леле така се зарадвах ,че някои ми е отговорил а вие какъв спор сте заформили
Момичета и още нещо се сетих да попитам,според вас физическите упражнения които натоварват гръдната мускулатура,дали създават предпоставка за КК?
Аз също искам да знам категоричен отговор на този въпрос и за натоварването на мускула.

Почти всички културистки са с импланти и до скоро мислих, че си ги слагат само надмускулно, но се разрових и видях, че не е така. Слагат и подмускулно. Може би трябва да се пази само първите няколко месеца, а ти си вече на година. Не би трябвало да има проблем. Може да ти треперят ръцете зашото не си във форма. Просто натоварвай гръдните постепенно - така ще намалиш риска, ако изобщо има такъв.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2323  
Стар 14th October 2011, 22:09
Аватара на mariq78
mariq78 mariq78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 491
По подразбиране

Момичета, пак имам въпроси.
Имплантът явно е поставен прекалено високо, моите гърди си висят отдолу и са си меки, а той си е твърд още. Нормално ли е?
Белезите "омекват" ли? Моите са твърди като ребра, не можеш да ги пипнеш
  #2324  
Стар 14th October 2011, 23:06
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Момичета искам да питам ..бях писала че имам проблем със шевовете ..вече всичко мина,започнаха да зарастват..на 2месеца и половина съм от операцията..както казах не живея в България и искам да попитам тука ми казаха да ходя на някакви масажи казаха ми ги като УЛТРАСОНИДОС наистина не знам какво е това ..било масаж като физиотерапия със някакъв уред обикновено се ходи на 8 такива масажа ..някой има ли представа за какво става въпрос..Сега ще се обадя и на Заякова да и искам мнението ..
Благодаря би ..!!!!!
  #2325  
Стар 14th October 2011, 23:22
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Направо ме изумяваш с тъпотията си ! Толкова ли ти е трудно да потърсиш инфо с гугъла ? или поне да беше питала доктора какво означава това ултрасонидос...баси няма оправия !

Вземи прочети малко и престани да ни занимаваш с простотията си !
http://es.wikipedia.org/wiki/Terapia...nido_(medicina)
__________________
Много отдавна е крайно време!

Последно редактирано от Oompa Loompa : 15th October 2011 на 01:21
  #2326  
Стар 14th October 2011, 23:43
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LUCKY* Виж мнението
Погледни как пишеш първо - като ЛЕКАР!!!
че и аз пиша неграмотно, не ми се занимава нито с главни букви, нито със запетайки, нито с поправки на текста .даже до преди година подписът ми гласеше извинение за това........въпреки това не се считам за по-неграмотна от който и да е тук !!!

колкото до глупавия спор, който тръгна от лекото ми хуморче, мога да ти кажа,че ако щеш и със злато да си ги мажеш един месец преди това, се тая...интервенцията е достатъчно сериозна и в дълбочина,за да може каквото и да външно за 6 часа да извърши някакво вълшебство....
освен това, има чичо гугъл за тези, които не са учили медицина, и там ще видиш,че в съвременната медицина има много видове компреси, които и до ден днешен се използват, но след направена интервенция, за да подпомогнат за разнасяне на отоци, спиране на кървене, по-лесно преминаване на инфекция и т.н...не мисля че нещо ще навреди, но не виждам и как ще помогне, и смятам,че е нещо остаряло...и не виждам кое пречи да си изкажа мнението???
от мен - толкоз !!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
  #2327  
Стар 15th October 2011, 00:47
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Ех умнице ..като се дразниш на въпросите тука вземи спри да четеш ..ако трябва да ти обяснявам питах какво означава това,но тъй като не ми го обясняват на български както трябва да ти е ясно,не мога да им разбера всички медицински термини.А в България знам че сами си правят масажите ако лекаря каже..докато тука не се разрешава,ходи се 2 пъти в седмицата на масаж и се работи само с тази машина ..та айде ти обясни като си професор за какво става дума ..
  #2328  
Стар 15th October 2011, 00:48
ellie_st ellie_st не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране

Искам да ви кажа, че много се радвам, че открих този форум. Изключително полезна информация, всички сте безкрайно изчерпателни с отговорите си и не ви писва да отговаряте на едни и същи въпроси на новак като мен.
Аз съм 6ти ден от операцията. От три не пия никакви обезболяващи. Не ме боли през деня;усещам, че има травма, но гледам да не обръщам внимание. Едната е по-отекла от другата и зърната не са съвсем равни, но вече знам от вас, че ще трябва да почакам до крайния резултат. (още съм на сто и някоя стр от първата тема с въпросите. Реших ей така, вечер докато заспя да попрочета тези две теми, защото сто на сто ще намеря отговори и на моите въпроси). И да ви кажа, въпреки лепенките на шевовете, отоците, болката в гърба съм толкова щастлива, че не мога да ви опиша!!! До преди да родя имах най-хубавите цици на света. След като свалих килата и ужасното кърмене, от тия цици, дето си ги веех най-гордо по плажовете нямаше и следа. Остана просто една дълга кожа до пъпа. И сега като се погледна и се просълзявам от кеф. Че стоят във въздуха. Сложих 375цц, като изрично казах, че не искам големи гърди. Сега от отоците ли- мн големи ми се струват. Дано поспаднат. Ама доктора вика - по-малки няма да ти сложа, щото птозата е толко голяма, че ще трябва да ти извия шевовете до гърба..
Най-ми е кофти, че не мога да си вдигна детето. А то си трябва - да сменя памперс, да я сложа в кревата, да я извадя после, като ревне...ама и да ви кажа, виках, виках неволята и се оправям. Примерно, за да я сложа в кревата и нареждам 4 възглавници една върху друга и само и подпирам дупето и така я слагам да спи. Така и я изваждам от кревата. Ама все пак, тези от вас с дечица, кога започнахте да ги вдигате? Мойто е 10кг.
(предполагам, че досадих с тоя дълъг пост, ама нали и аз да се почувствам част от форума вече )
  #2329  
Стар 15th October 2011, 00:59
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от akrobatkata Виж мнението
Ех умнице ..като се дразниш на въпросите тука вземи спри да четеш ..ако трябва да ти обяснявам питах какво означава това,но тъй като не ми го обясняват на български както трябва да ти е ясно,не мога да им разбера всички медицински термини.А в България знам че сами си правят масажите ако лекаря каже..докато тука не се разрешава,ходи се 2 пъти в седмицата на масаж и се работи само с тази машина ..та айде ти обясни като си професор за какво става дума ..
И как очакваш да ти обясним какво означава нещо което е на испански
или мислиш , че всички знаем испански и познаваме испанската здравна система и как работи тя
Ако си беше направила труда да погледнеш в гугъл нямаше да задаваш тъпи въпроси и след като си в Испания прави това което ти казват там .
И друг път като ходиш на лекар питай , нямаш сливи в устата си ...
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2330  
Стар 15th October 2011, 01:10
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

офф ти си луда ..питах google/то и нищо не ми каза ..и не съм питала специално тебе,можеш да не ми отговаряш или ти си говорител на цялата група ..от къде да знам може и в България вече да се правят такива масажи ..
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:48.