IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2801  
Стар 27th January 2012, 23:19
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Важното е да не вдигаш от лежанка, че да не падне лоста върху теб...
Що, бе? Нали си имам аербеци вече?

Цитирай:
Но то не е точно за горна част, както вече дискутирахме.
Да, стигнахме до извода, че е за цяло тяло!

Лъкееееее! И аз съм с асцедент Стрелец. Нямам отказване.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2802  
Стар 27th January 2012, 23:56
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Нели, всичко ще можеш да правиш, трябва ти още време и то доста.

Аз доскоро, не можех да правя някои неща, но с всеки следващ път става по-добре и вече не избягвам никакви упражнения от тези които правех преди операцията.

Друг е въпросът, че аз правех точно това, което ти избягваш - тренирах за долна част предимно и затова краката са ми бетон, а с ръцете съм катастроФ. Имах един инструктор на когото аз казвах как ще тренирам сега имам друг, който е по-голям Хитлер от мен и ме напъва да тренирам всички групи

С гири по 2 кила едва правя по 20 повторения и то не в една серия
  #2803  
Стар 28th January 2012, 00:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ша го слушаш! Трябва да се тренира цяло тяло за да има хармония и симетрия, да не ходим да я търсим после при Др Енчев..

Майтап. Всеки си има люби упражнения, важното е да ти е приятно като тренираш. Аз пък мразя упражнения за корем. Но ме спасява фактът, че свободните тежести изискват баланс, чието пазене заздравява коремните..

Мис, ти мислиш ли, че ограничената ти сила в ръцете е заради имплантите? Ти усещаш ли ги да ти пречат?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2804  
Стар 28th January 2012, 00:31
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Мис, ти мислиш ли, че ограничената ти сила в ръцете е заради имплантите? Ти усещаш ли ги да ти пречат?
Не, нямат нищо общо. Изобщо не ги усещам, раменете са ми много слаби, като сила има предвид, иначе са ми широки и добре оформени, може би затова не съм им обръщала внимание.
  #2805  
Стар 28th January 2012, 10:50
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Да се включа и аз като "ветеран" и във фитнеса и в имплантите. Този ПИП-ски скандал ме върна към подфорума.
Та, по мое мнение гърди и гръб да се правят след първата година. Даже аз гърди почти не правя - тренирам рамо, бицепс, трицепс, гръб. Даже при гръб имплантите ми отиват в страни... Това, след като 1 година след операцията правих корекция и установих, че не е шега работа и наистина трябва да внимавам.
А мъртвя тяга и на мен ми е любимо упражнение, ноооо... такъв ишиас си докарах...
  #2806  
Стар 28th January 2012, 11:05
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Аник, каква корекция си правила една година след операцията ?

Нещо което те е притеснявало от самото начало или се появи впоследствие ?
  #2807  
Стар 28th January 2012, 11:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Anik, и аз да те питам - корекцията от физическото натоварване ли се наложи?
Това за една година направо ме шашна.. Док ли ти го каза?
Аз съм тип, който губи мускул много бързо и особено лесно в горна част на тяло. Ако една година натоварвам само крака и дупе, ще стане много смешна история - анаеробно натоварване на краката само би градило мускул само в тази част и топило мазнина по цялото тяло... На мен док ми каза, че няма никакъв проблем да се трнира след месец и половина. Освен товч снощи се зачетох по чужди форуми - жени, които тренират много усилено как влизат във форма след слагането на импланти. Нито една не беше се отказала от упражнения за гърди. Някои твърдяха, че са намалили интензитета, но други са се върнали към стария си режим.

Предполагам, че трябва да се вслушаш в собственото си тяло и да го даваш много внимателно от начало.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2808  
Стар 28th January 2012, 12:21
Аватара на миссссс 335
миссссс 335 миссссс 335 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: НА ЛУНАТА
Мнения: 429
По подразбиране

Нели, аз не съм много наясно с фитнеса (ходя насила, когато е студено и не мога да тичам навън) и да те питам:
Интересно ми е защо искаш да тренираш гръдния мускул, имплантите не постигат ли ефекта който трябва ?
И какъв резултат целиш ?

Ясно ми е, че почти всички упражненията за горна част, включват и гръдния донякъде, ама ти май целеносочено си тренираш него ? Защо ?
  #2809  
Стар 28th January 2012, 13:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
И какъв резултат целиш ?

Ясно ми е, че почти всички упражненията за горна част, включват и гръдния донякъде, ама ти май целеносочено си тренираш него ? Защо ?
Не! Не ми е проблем точно гръдния мускул, а всички онези упражнения, които пряко или непряко го натоварват. Харесвам развити релефни гърбове с V shape при жени и оформени рамена и ръце. Освен това не обичам изолиращи упражнения, а такива, със свободни тежести, които натоварват цяло тяло.

Обаче нека оставим фитнеса на страна. Главното ми притеснение е, че от тук нататък ще ми се налага да се пазя извънредно, което никак не ми се нрави. Не защото ми е много сложно, а защото съм голяма паника и постоянно ще се притеснвам "това направих ли го правилно? да не повредих нещо, това тука сега защо го чувствам странно, нещо ме маболва/отскача/прищипва/придърпва/пр.." Мислих, че веднъж възстановил се, си физически същия човек, който си бил преди това? Ама тези неща си мислих, че съм ги изяснила преди операцията, а сега излиза, че едва ли не и по корем не можем да спим, белким ги спукаме.. Не казвам, че бих се отказала ако бех наясно, повечето от вас знаят, че имах реална нужда от корекция, но ми се иска да си знам лимитите, преди да съм ги прекрачила сама по схемата проба/грешка..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2810  
Стар 28th January 2012, 14:01
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Нелс, стига с терзанията и страховете. Само след няколко месеца ще чувстваш гърдите си като твои и няма да имаш никакви проблеми с тренировките . Имам подмускулни имланти вече 4 години. Тренирам във фитнеса много интензивно, редовно и сериозно. Не правя упражнения за гърди , но винаги когато тренирам бицепс, трицепс или рамо (особено предно) усещам как се товарят и гръдните мускули. Не ми създава дискомфорт, нямам проблеми - да чукна на дърво, гърдите не са ми мръднали, а междувременно и родих преди има няма 2 години.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:54.