IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3301  
Стар 11th February 2012, 20:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Да,височка си,но слаба...не би трябвало да ти малеят все пак 450cc ми звучат внушително
И на мен ми звучаха. Докато не ги сложих.

Казах на братовчетка ми, че ще съм с 450, а нейната свекърва е с толкова, но по-нисичка и брятовчетка ми беше мн притеснена, че ще са ми много. Просто защото са стояли различно на друго тяло. Като ме видя след операцията, каза само "Ъ!". Даже се усъмни, че съм се операла..

Много, много зависи от тялото. Само опитно око може да предвиди кое как ще стои. За това съветвам Ели да се довери на Стоянов.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3302  
Стар 11th February 2012, 20:08
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Нели , поотпуснаха ли се вече твоите, как ги чувстваш ?
  #3303  
Стар 11th February 2012, 20:16
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yana_01 Виж мнението
Нели , поотпуснаха ли се вече твоите, как ги чувстваш ?
Чувствам ги! Това е напредък. Но не са се отпуснали никак. Твоите кога се отпуснаха напълно?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3304  
Стар 11th February 2012, 20:42
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Нели, те моите от самото начало не бяха много оптегнати, към втория месец вече бяха напълно отпуснати, Стоянов каза, че повече нямя да се отпускат и моите нямат нужда от масажи. Меки са , защото отгоре си е моята жлеза , но отдолу напипвам импланта, което ме дразни, но няма идеални неща.
  #3305  
Стар 11th February 2012, 20:57
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Имплантите никога няма да са меки като естесвена гърда, имай го предвид. Аз имам моя теория относно отпускането - зависи колко жлеза имаш и колко е плътна кожата , която ги покрива. Моя приятелка и тя е с макган софт тъч и въпреки че е с 335 сс са и много по - твърди и очертани гърдите отгоре от моите, макар че са и по- малки, но тя нямаше никаква жлеза и напрактика се напипва само импланта. Аз ако не бях излакомила и слижила 420 сс, ами например 330-350, нямаше да се напипва импланта отдолу и леко отстрани, защото ми е тънка кожата и никой нямаше да разбере , че съм с импанти.

Последно редактирано от vanessa01 : 11th February 2012 на 21:22
  #3306  
Стар 12th February 2012, 12:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Да, наясно съм, че няма да са меки като истинските ми гърди, но пък последните бяха прекалено меки...

Важното е да го докарват на визия. И както каза Маркова да са подвижни.
Но както гледам моите няма да са много отпуснати на 2-ри месец.. Може би защото не са Софт Тъч, усещам, че мускула вече е отпуснат, но самия имплант е доста твърдичък.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #3307  
Стар 12th February 2012, 13:17
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Да, наясно съм, че няма да са меки като истинските ми гърди, но пък последните бяха прекалено меки...

Важното е да го докарват на визия. И както каза Маркова да са подвижни.
Но както гледам моите няма да са много отпуснати на 2-ри месец.. Може би защото не са Софт Тъч, усещам, че мускула вече е отпуснат, но самия имплант е доста твърдичък.
Същата работа.....
  #3308  
Стар 12th February 2012, 14:22
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Нели, това дали са софт тъч не е от основно значение, това е моето мнение. Аз като сменя някога ще сложа МХ модел 520 и съм 100 % сигурна, че отгоре, където е моята жлеза ще имам много плавен преход и гърдите ще са меки, а отдолу пак ще напипвам импланта. Моите сигурно са подвижни и меки, защото имам жлеза, без проблеми ги събирам в сутиени и бюстиета, но това не е защото съм с най - меките имплантил
  #3309  
Стар 12th February 2012, 14:55
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yana_01 Виж мнението
Нели, това дали са софт тъч не е от основно значение, това е моето мнение. Аз като сменя някога ще сложа МХ модел 520 и съм 100 % сигурна, че отгоре, където е моята жлеза ще имам много плавен преход и гърдите ще са меки, а отдолу пак ще напипвам импланта. Моите сигурно са подвижни и меки, защото имам жлеза, без проблеми ги събирам в сутиени и бюстиета, но това не е защото съм с най - меките имплантил
А какъв е бил старта ти?
  #3310  
Стар 12th February 2012, 15:12
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Абе доста жени тук са били преди това с нулев старт, но са им станали подвижни и меки гърдите, ще изчакам до 6 месеца и ако няма промяна ще ходя да го тресна Ильо с тях по челото да го попитам какви павета ми е сложил .
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:14.