IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1121  
Стар 14th April 2007, 17:17
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nadia28
Честито и от мен!И бързо възстановяване!Дано да имаш най прекрасния нос,за който си мечтала!
И от мен.
__________________
За да почувствате цената на това,което притежавате,представете си,че сте го изгубили.
Плутарх
Отговори с цитат
  #1122  
Стар 14th April 2007, 19:29
izzie izzie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: BG
Мнения: 25
По подразбиране

честито ти носленце и от мен,yolk
Отговори с цитат
  #1123  
Стар 15th April 2007, 10:56
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Честито и от мен и бързо възстановяване!
Отговори с цитат
  #1124  
Стар 15th April 2007, 17:01
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

Благодаря ви!
Имам чувството, че се побърквам, идва ми да обикалям из нас и да крещя и да си изскубя всички тампони и гадости от носа, не очаквах да е чак толкова кошмарно Как може да трябва да седя с тия тампони 5 дена!!! Между другото излизах навън, ходихме с мъжа и детето на пикник и минахме през Макдоналдс, където обрах всички погледи Много се шокират хората от такива гледки, сигурно си мислят, че мъжа ме е хванал с любовника и ме е пребил Ама не ми пука, разхождам си се навсякъде, че ако стоя само вкъщи тотално ще откача. Нетърпимо е д***а
Отговори с цитат
  #1125  
Стар 15th April 2007, 19:37
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Хич дан'ти пука:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #1126  
Стар 16th April 2007, 08:01
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Тва с тея тампони неприятна работа, ама потърпи малко остава! И аз полудях като бях 5 дни с превръзка на главата и бинт на гърдите.... Добре, че бяха приятелките ми идваха една след друга да бърборим нещо, че иначе откачаш направо! Хубавото е, че бързо се забравя и после виждаш, че си е струвало! Поздрави от мен Yolk, приятен ден
Отговори с цитат
  #1127  
Стар 16th April 2007, 09:00
gin100nic gin100nic не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 260
По подразбиране

Ох, днес ми е 4 ден след ринопластиката и отивам да ми махат тампоните и на превръзка.. Стискайте ми палци, момичета..
__________________
NO DEPOSIT- NO RETURN
Отговори с цитат
  #1128  
Стар 16th April 2007, 12:03
Аватара на liuskata8305
liuskata8305 liuskata8305 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 337
Изпратете съобщение чрез ICQ до liuskata8305
По подразбиране ......

Честито и от мен и бързо възстановяване!
__________________
335cc,PIP,кръгли,подмускулно...
Отговори с цитат
  #1129  
Стар 16th April 2007, 13:20
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yolk
Много се шокират хората от такива гледки, сигурно си мислят, че мъжа ме е хванал с любовника и ме е пребил ...
Хахаха....и моят предложи да ми счупи носа,като му споменах за ринопластика и то щяло да е безплатно Честито мила и от мен-да се радваш на страхотно ново носле!
Отговори с цитат
  #1130  
Стар 16th April 2007, 14:13
yolk yolk не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 46
Изпратете съобщение чрез ICQ до yolk
По подразбиране

ХОРА ЩЯХ ДА УМРА!
Щях да умра сигурно по-най нелепия начин в историята на пластичните операции. С мъжа ми си легнахме след обяд, понеже малката заспа и решихме и ние да се възползваме. Тъкмо легнах и изведнъж почувствах, че нещо се спуска в гърлото ми като храчка и започнах да се задавям, а от натъпканите тампони нали знаете, че то неможеш и да се изкашляш като човек. Та започнах все повече да се задавям, докато вече неможеш да дишам, мъчех се да кашлям, започнах да издавам някакви звуци, задушавах се все повече, от никъде не преминава въздух - нито през носа, нито през устата! Вече бях изправена над мивката, защото веднага скокнах, мислех си, че е някакъв съсирек кръв, който се е стекъл в гърлото ми и с който съм се задавила. Немога да ви опиша кошмара, който преживях, много се уплаших, започнах да получавам някакви спазми като в същото време се мъчех да се изкашлям за да си поема въздух, бръкнах си колкото успях надълбоко с пръст в гърлото и започнах да чопля каквото ми попадне за да си освободя някаква дупчица за дишане, като всичко това се случва много бързо, за много малко време, но сега като си го спомням ми минава все едно на забавен кадър и все едно е било цяла вечност. Та най-накрая си викам "хванах съсирека" и успях да си освободя гърлото като го издърпах и ТАМПОНИТЕ ОТ НОСА!!! Само че не успях да ги издърпам целите, защото оказаха съпротивление при носа, те трябва през него да се издърпат. Сигурно можете да си представите какво е чувството един метър марля да ти влиза в носа и да ти излиза през гърлото, останах си така - с две педи висящ макарон от устата покрай който обаче за щастие вече минаваше въздух. Не успях да се свържа с хирурга и с мъжа ми, викнахме съседката да дойде у нас да гледа детето и веднага отидохме до клиниката, където една сестра ми извади с пинсета тампоните през носа, а до тогава, честно ви казвам се молех само за живота си и треперех, стараех се да дишам много внимателно и изобщо не ми пукаше какво ще стане с носа ми и как ще изглежда.
Сега като гледам - едната ноздра нещо е подута отвътре и през нея дишам много трудно, а през другата си дишам нормално. Надявам се да се оправи това, да не ми се е изкривило нещо и така да си остана...
На всички с предстояща ринопластика искам да кажа - ВНИМАВАЙТЕ какво правите, как дишате, лежите, спите, кашляте и ако ви се случи нещо подобно издърпайте шибаните тампони отпред през носа, много е лесно, хващате ги и дърпате бързо и смело, няма нищо страшно и нищо няма да ви се разшие и повреди. Това е.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:24.