IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 16th March 2006, 16:10
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Ужас.... много страшно ми изглежда това как може да се случи, нан какво се дължат подобни деформации?
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 16th March 2006, 19:34
MaDaLeNa MaDaLeNa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 163
По подразбиране

Момичета, какви изследвания си правихте преди операцията? Моят лекар спомена нещо за кръв и урина, но не съм сигурна. И моята промяна наближава и вече нямам търпение
Отговори с цитат
  #113  
Стар 16th March 2006, 20:31
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Взеха ми кръв от вената и пръста.Не съм много компетентна, но доколкото разбрах беше време на съсирване, време на кървене,кръвна захар и повече ве знам честно.В 10 ч. сутринта ми ги направиха, в 15,00 ч. бяха готови и Динев ми се обади, че всичко е шест за сутринта.След това ме срещна с анестезиолога и с него си говорих към половин час, след това до час ме метнаха.Съжалявам, ако не съм ти помогнала много.Мисля, че най-подходящия човек за това е Асет.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 16th March 2006, 20:32
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Пълна кръвна картина, време на кървене и време на съсирване. И преглед при мамолог. Но твоя лекар вероятно ще те изпрати сам на изследвания. Стискаме палци! Пиши непременно! Ако имаш някакви притеснения -питай!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 17th March 2006, 00:33
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Освен посочените неща ми правиха консултация с общопрактикуващ за интерпретация на резултатите, а тя беше и в частност гастро- ентеролог, но прегледа не беше в тази насока, по- скоро ми сне фамилната анамнеза и общото състояние в момента. Разпита ме за минали заболявания, за заболявания в семейството, за това как е протекла първата ми операция, измери ми кръвното и така. Правих и консултация с анестезиолог в началото, а и непосредствено преди операцията. Минах и на ЕКГ. На мамолог ходих по собствено желание, от клиниката не ме пратиха.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #116  
Стар 17th March 2006, 08:10
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MaDaLeNa
Момичета, какви изследвания си правихте преди операцията? Моят лекар спомена нещо за кръв и урина, но не съм сигурна. И моята промяна наближава и вече нямам търпение
Ти при Бояджиев ли щеше да се оперираш? аз бях при него, по телефона ми продиктува точно какви изследвания да си направя, и да са готови като отида. отнемат един ден по принцип, но трябва да се направят сутрин на гладно. на мамолог не ми е казал да ходя.
Отговори с цитат
  #117  
Стар 17th March 2006, 15:42
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Момичета дайте координати на мамолог добър в София.Аз преди операцията не ходих защото никой не ми каза.Може ли да имам нещо и лекаря да не го е видял?И още нещо тия измествания на имплантантите има ли представа някой как стават?Много се уплаших.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 17th March 2006, 15:50
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #119  
Стар 17th March 2006, 16:37
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Не нямам опасения но искам да се провера.А колко време след операцията мога да отида?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 17th March 2006, 16:48
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

След операцията към 5-6 месец е добре да отидеш на мамолог. За лекарите от долните два линка зная, че са работили с доста пациентки с импланти, което знаете, че е предимство, работата е специфична.
http://www.geocities.com/dr_malinov/- д-р Марков
http://www.panaceabg.com/info.html - д-р Свещаров. При втория цената е 30лв., за "Малинов" още не зная, на края на месеца дано смогна да отида най- сетне.


Lady1357,
Не се шашкай за никакви размествания предварително. Някои се случват от натиск върху гърдите, други са от несъобразени импланти или други причини. Ако се чувстваш добре не го мисли, вече така или иначе си с импланти, само се пази от това някой да ти скача върху гърдите както прави дъщеря ми вече месеци наред Е, още нищо не ми се е случило де. Но на едно момиче в болницата й беше отишъл под мишницата.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:52.