IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1611  
Стар 3rd March 2008, 09:28
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Когато му дойде времето ще ти стискаме палци
А защо чак за 21.03 ти насрочи операцията ? Много ли и е натоварен графика или ти тогава искаше ?
Отговори с цитат
  #1612  
Стар 3rd March 2008, 09:34
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Амиии, явно графикът й е препълнен и това беше най-ранната дата, която можеше да ми даде. Наистина сега ще ми е по-притеснено, защото има много време дотогава, но най се опасявам, че има голяма вероятност да се отложи и за по-далечна дата ако ми дойдат гости от Червен бряг...
Пак ще ви пиша. Дано всичко мине успешно!

Аз исках и да е петък, защото имам бебе на 10 месеца и да хвана и мъжът ми вкъщи, за да се гледат. Това беше другата причина, за изтеглянето на операцията.
Отговори с цитат
  #1613  
Стар 4th March 2008, 22:06
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

sweety_L, на мен трябваше да ми дойде точно за операцията. Седмица по-рано започнах да пия Оргаметрил. Операцията ми беше в петък, тогава го спрях и ми дойде в понеделник. Никога досега не бях взимала каквито и да е хормонални, но не можех и да си помисля за отлагане на операцията
Отговори с цитат
  #1614  
Стар 5th March 2008, 15:06
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

момичета, а да ви попитам вас сърбеше ли ви яко? от сутиена ли е? щото аз цял ден днес седа и само се чеша по сутиена ужас.

а и също има ли метод срещу болката в гърба?като спя през нощта и от едната страна започва да ме боли плешката, какво мога да направя (?
благодаря за отговорите
Отговори с цитат
  #1615  
Стар 5th March 2008, 16:30
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojana
момичета, а да ви попитам вас сърбеше ли ви яко? от сутиена ли е? щото аз цял ден днес седа и само се чеша по сутиена ужас.

благодаря за отговорите
Не е от сутиена миличка и при мен беше така (дори на моменти сърбежът беше по силен и от болката в началото). Не при всички момичета е било чак така , явно раните зарастват по различен начин.
Отговори с цитат
  #1616  
Стар 5th March 2008, 16:41
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
sweety_L, на мен трябваше да ми дойде точно за операцията. Седмица по-рано започнах да пия Оргаметрил. Операцията ми беше в петък, тогава го спрях и ми дойде в понеделник. Никога досега не бях взимала каквито и да е хормонални, но не можех и да си помисля за отлагане на операцията
Ти знаеш ли, че и аз очаквам по същото време... Ужас! Май и аз ще звъня да я питам какво да пия, а хич не ми се искаше да се тъпча с подобни лекарства. То май има и определени, които са позволени. Не може да се пие каквото и да е. А някой знае ли, дали ако вече е тръгнал, цикълът може да се спре?
Отговори с цитат
  #1617  
Стар 5th March 2008, 16:50
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Ти знаеш ли, че и аз очаквам по същото време... Ужас! Май и аз ще звъня да я питам какво да пия, а хич не ми се искаше да се тъпча с подобни лекарства. То май има и определени, които са позволени. Не може да се пие каквото и да е. А някой знае ли, дали ако вече е тръгнал, цикълът може да се спре?
Мисля, че може да се спре с Примолут Нор, но все пак гинеколог е най-добре да каже.
Отговори с цитат
  #1618  
Стар 5th March 2008, 17:58
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

а някоя от вас задъхвала ли се е първите няколко дена? аз се задъхвам от време на време, много лесно се уморявам, днес ми е 6-ти ден от операцията
Отговори с цитат
  #1619  
Стар 5th March 2008, 18:36
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

аз също много лесно се изморявах но това е докъм първите 10-12 дена.После постепенно се нормализират нещата .На мен днес ми е 22ден след операцията и мога да кажа че вече съм по добре/като изключа гадното спане само по гръб/
Отговори с цитат
  #1620  
Стар 6th March 2008, 06:56
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

За забавяне на цикъла се пие Оргаметрил!!!Никакви противозачатъчни не взимайте защото недуват първо гърдите.Оргаметрила се взема няколко дена преди операцията 2 пъти по 1.На мен трябваше да ми дойде на 3.12 аз го започнах на 30.11 до 3.12.Мина ми операцията и на 5.12 ми дойде.Гинеколога ми забрани противозачатъчни.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:03.