IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th November 2011, 16:06
ednabgroza ednabgroza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
По подразбиране пластични операции при Др Динев

Здравейте, предстои ми операция при Др Динев и започнах много да се притеснявам. До сега не съм проверявала форуми и мнения, но колкото повече наближава и започнах да сънувам разни кошмари Искам да си правя ринопластика и импланти на гърдите ( може и липосукция тук там Динев ми каза, че е напълно възможно. пробелмът е, че съм в чужбина и дори не съм била на преглед, ще ме прегледат и по план операцията трябва да е на другия ден. Много ви моля за някакви отзиви за този доктор, беше ми препоръчан от приятелка със силикон надмускълно, а аз го искам под мускула. Също така, ако някой си е правил носа при него ще съм много благодарна за малко морална подкрепа............. вие знаете как е преди операция. Ще чакам вашите мнения!!! ххх
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th November 2011, 16:16
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Жено, ние в този форум дори решението за покупка на обувки го правим по-трудно отколкото твоето за покупка на операция.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th November 2011, 17:45
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ринопластика при Динев - не! Има доста инфо из форума, използвай търсачката горе, напиши примерно "Динев ринопластика" и ще ти излязат куп теми, но ето ти една наготово:
http://www.tialoto.bg/forum/showthre...B8%D0%BA%D0%B0
Отговори с цитат
  #4  
Стар 25th November 2011, 13:06
ednabgroza ednabgroza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Благодря на тези, които ми писаха. Опитах се да се поровя из форумите, но не откривам нещо по-конкретно за мнения след операциа, повечето е за консултации. Ако някой въобще е ползвал услугите на Динев за каквото и да е било моля да ми пише, искам да знам дали сте били доволни и ако не сте защо. Знам, че искам малко на готово да получа информация, но наистина не мога да открия нищо конкретно. Благодаря ви и до скоро
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th November 2011, 01:39
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Моето мнение вече го знаеш. Добре дошла във форума!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th November 2011, 16:33
ednabgroza ednabgroza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Ей Нели, как ме разсконспирира само, голям си детектив
Май наистина ме убеди!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd March 2013, 10:20
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
Thumbs up след ринопластика

Дойде и моят ред да пиша Вече 8ми ден след операцията, за разлика от първите 3-4 дни, сега се чувствам прекрасно. Едно от най-ужасните неща беше, махането на тампоните. Беше ме страх какво ще видя, като махнат гипса. Въпреки, че избирах и проучвах близо 2 години, при кой да се оперирам, винаги има риск нещо да се обърка. Сега обаче съм много щастлива, а резултата е по-добър от колкото очаквах. Все още имам отток, но пак много се харесвам хихи. Това което правих беше, изправяне на изкривена преграда, повдигане на връхчето, стесняване, изправяне на гърбичката и стесняване на ноздрите. Освен от резултата съм много доволна и от отношението на персонала, определено след такава операция е важно да получиш добро отношение.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th March 2013, 10:05
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от J.J Виж мнението
Дойде и моят ред да пиша Вече 8ми ден след операцията, за разлика от първите 3-4 дни, сега се чувствам прекрасно. Едно от най-ужасните неща беше, махането на тампоните. Беше ме страх какво ще видя, като махнат гипса. Въпреки, че избирах и проучвах близо 2 години, при кой да се оперирам, винаги има риск нещо да се обърка. Сега обаче съм много щастлива, а резултата е по-добър от колкото очаквах. Все още имам отток, но пак много се харесвам хихи. Това което правих беше, изправяне на изкривена преграда, повдигане на връхчето, стесняване, изправяне на гърбичката и стесняване на ноздрите. Освен от резултата съм много доволна и от отношението на персонала, определено след такава операция е важно да получиш добро отношение.


При докор Динев ли ти беше операцията J.J ?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th March 2013, 11:18
Аватара на J.J
J.J J.J не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Да, при д-р Динев в болница "Вита"
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th March 2013, 11:57
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

А ще пратиш ли снимки?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: пластичниоперацииприДрДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:50.