IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 1st November 2011, 10:01
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
На мен ми казаха, че не трябва да взимам противозачатъчни един месец преди операцията.
Хм на мен никой нищо не ми каза, а остават 2 седмици...Май да ги спирам ли какво....
  #1022  
Стар 1st November 2011, 10:15
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Хм на мен никой нищо не ми каза, а остават 2 седмици...Май да ги спирам ли какво....
Писах ти на лични!
  #1023  
Стар 1st November 2011, 14:45
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Хм на мен никой нищо не ми каза, а остават 2 седмици...Май да ги спирам ли какво....
Най-добре се обади да попиташ, защото на мен преди първата операция не ми споменаха за противозачатъчните, но аз тогава и не взимах. Преди втората операция обаче изрично ме предупредиха.
  #1024  
Стар 1st November 2011, 17:30
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Svoboda- какво стана, свърза ли се?
  #1025  
Стар 1st November 2011, 18:10
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Да, обадих се на д-р Ходжев и ми каза, че нямало проблем...Хм, незнам защо така на едни са казали да ги спрат, а на мен ми каза, че не влияят.
  #1026  
Стар 2nd November 2011, 15:44
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Всеки случай е "частен"

Последно редактирано от Miss_ME : 2nd November 2011 на 15:54
  #1027  
Стар 4th November 2011, 09:22
Аватара на surita 79
surita 79 surita 79 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 83
По подразбиране

Здравейте на всички Аз съм поредната новобранка тук ,а ето я и моята история.Имам една ринопластика правена ми преди 10г,по мое мнение не много успешна но за онова време в което не толкова хора се подлагаха на такива процедури не мога да очаквам и кой знае какви резултати.Проблема с моя нос е следния ,първо върхът му е леко асиметричен,по цялата дължина е почти еднакво широк ,и не на последно място двата ми профила са различни.Моето желание е да се скъси малко,стесни и оформи на връхчето.Моля ви дайте си мнението как би се справил доктора с моя проблемПредварително благодаря на всички
  #1028  
Стар 5th November 2011, 11:09
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Имам един въпрос..
В деня на операцията кога е срещата с доцента и за колко време? Притеснявам се дали ще имам време да обясня пак това което искам.
И някой ако знае как се пие Арника и от кога, да ми пише, ако трябва да я почвам
Мерси мацки
  #1029  
Стар 5th November 2011, 11:19
Gabi987 Gabi987 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 57
По подразбиране

Здравейте и от мен!Нова съм тук, но от много дълго време чета за ринопластиката, тъй като обмислям и аз да се подложа на тази операция.От този форум реших и аз да се спра на доц. Джамбазов, вдъхна ми доверие някак си ....та звъннах вчера в клиниката, в която оперира и сестрата там ми каза че САМО за консултация ще трябва да чакам до февруари-март месец догодина, а за самата операция май или юни...?!Уаууууу.......искам да попитам тези, които са си правили вече пак ли така по половин година сте чакали?Понеже на мен ми се струва множко иска ми се по-скоро да се случи така чаканата от мен промяна....
  #1030  
Стар 5th November 2011, 11:24
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Имам един въпрос..
В деня на операцията кога е срещата с доцента и за колко време? Притеснявам се дали ще имам време да обясня пак това което искам.
И някой ако знае как се пие Арника и от кога, да ми пише, ако трябва да я почвам
Мерси мацки
Едва ли имаш кой знай колко да му обясняваш Проблема ти е твърде малък освен лека гърбичка ,друго не видях
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:54.