IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 9th November 2011, 21:08
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

От моята операция минаха 23 дни, синините почти изчезнаха, но чувствам носът си все още доста подут, много се надявам, че още има да спада. Както ви обещах качвам малко снимки преди/след.

http://www.snimka.bg/
user : shanito
pass: 123456

Лявата ми част е по-подута и това създава несъразмерност между ноздрите, д-р Димитров каза,че това било нормално понеже се реже от ляво на дясно и с времето това ще се оправи, но ще видим.

Аз не си слагах упойка нито на тампоните, нито на плаките.Мисля,че е напълно излишно. За мен болка нямаше, по-скоро неприятно чувство.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1062  
Стар 9th November 2011, 21:14
shani shani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: varna
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marchela Виж мнението
кажете ми моля в болницата достатъчна ли е храната и трябва ли да си нося. Има ли откъде да се купува, а аптека има ли. Ще бъда сама без познати в Пловдив и без придружител с три нощувки.

Споко сутрин, обед и вечер дават храна, в близост има и магазинчета/супермаркет, а аптеката е на около 50м. Но честно казано на мен след операцията и през 3те дена въобще не ми беше до ядене, насилвах се да хапна сутрин от сиренката за да мога да си изпия антибиотика.
__________________
Големте победи не се постигат с първата битка...
  #1063  
Стар 9th November 2011, 21:34
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi Виж мнението
С четири има - tediidet, за нея има инфо някъде в старите теми. Ако тъканите позволяват поредна операция, не е проблем, проблемът е когато носът е прекомерно оразян, защото в повечето случаи така се получава след много операции. Нека момичето иде на консултация, докторът ще й каже може или не може.
Мерси , Сиби. Ще я пратя мацката пък дано се оправи...
  #1064  
Стар 9th November 2011, 21:56
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
От моята операция минаха 23 дни, синините почти изчезнаха, но чувствам носът си все още доста подут, много се надявам, че още има да спада. Както ви обещах качвам малко снимки преди/след.

http://www.snimka.bg/
user : shanito
pass: 123456

Лявата ми част е по-подута и това създава несъразмерност между ноздрите, д-р Димитров каза,че това било нормално понеже се реже от ляво на дясно и с времето това ще се оправи, но ще видим.

Аз не си слагах упойка нито на тампоните, нито на плаките.Мисля,че е напълно излишно. За мен болка нямаше, по-скоро неприятно чувство.
Да, бе, да! Пфффф! И са минали само 23 дена!!!! Адски ми харесва носа ти! Това е един от най-хубавите носове които съм виждала правени от Джамбазов - мое мнение разбира се! Моля те ми кажи какво точно каза, че искаш да ти прави? ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
  #1065  
Стар 9th November 2011, 22:03
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan_88 Виж мнението
Момичета да ви питам нещо. Има ли някой от форума с по четири или пет ринопластики и това възможно ли е въобще - в смисъл не е ли вече много опасно.
Аз съм с 4 операции. Да, опасно си е и наистина тук важна роля играе дали тъканите позволяват поредна операция, защото от всяка предишна има някакви намествания, пренамествания,шевове и т.н. При мен проблемни като сложност бяха последните две, тъй като имаше много сраствания от предишните, както и нарушение в целостта на носните канали,ако мога така да ги нарека. От това пък неможех да дишам. С едната ноздра не дишах въобще. Когато отидох на консултация някога при доцента, той сам ми каза че моя случай ще бъде доста сложен и е възможно да не може да се оправи с една операция само. Същевременно пък ми каза,че не се знае дали ако при тази не стане, ще има възможност за следваща,точно поради предишните две. В крайна сметка се подложих, нямах друг избор, трябваше да не дишам цял живот. Когато се възстанових от първата операция при него (която всъщност се падаше вече трета), и когато бях на преглед - стигнахме до извод че ще има и четвърта за дооправяне на функциалността на носа. Още тогава каза, че не гарантира за резултата, поради това че носа ми не е "натурален" но ще направи всичко възможно. И ето, че след всички тези манипулации, вече дишам добре.
  #1066  
Стар 9th November 2011, 22:12
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Много мерси, meriaaan81! При теб обаче е имало функционален проблем, което е от най-важно значение. При това момиче проблема е чисто естетически и затова се чудя дали доцента ще се навие, защото малко или много си е глезотийка. Диша си идеално, ама носа й е грамадански и то след три операции. Аз да не я съжалявам, де , че по нейните стъпки вървя. Мерси отново за инфото.
  #1067  
Стар 9th November 2011, 22:16
Sharpy Sharpy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 77
Smile

Проблема ми не беше само функционален. Да,той беше главния проблем,но имах и естетически и то много голям. Носа ми беше крив (и то се изкриви след първата операция) иначе поне ми беше прав. Ноздрите ми нямаха нищо общо една с друга. Абе плачевна гледка си беше...
  #1068  
Стар 9th November 2011, 22:25
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от shani Виж мнението
От моята операция минаха 23 дни, синините почти изчезнаха, но чувствам носът си все още доста подут, много се надявам, че още има да спада. Както ви обещах качвам малко снимки преди/след.

http://www.snimka.bg/
user : shanito
pass: 123456

Лявата ми част е по-подута и това създава несъразмерност между ноздрите, д-р Димитров каза,че това било нормално понеже се реже от ляво на дясно и с времето това ще се оправи, но ще видим.

Аз не си слагах упойка нито на тампоните, нито на плаките.Мисля,че е напълно излишно. За мен болка нямаше, по-скоро неприятно чувство.
Шани,много добре се получило,ще има да спада,и при мен имаше разлика в ноздрите,но започнаха да се уеднаквяват.Честито и със здраве да си носиш нослето
  #1069  
Стар 9th November 2011, 23:29
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Шани, честито и от мен! Според мен също се е получило много добре и ще спадне нослето!
  #1070  
Стар 10th November 2011, 13:27
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Шани, честито, много хубаво носле е станало! Да си го носиш със здраве и много да му се радваш.
П.с. Писах ти на лични
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:08.