IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2031  
Стар 2nd February 2012, 17:10
Аватара на silviya.ivanova
silviya.ivanova silviya.ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Мерси Криси
  #2032  
Стар 2nd February 2012, 20:19
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Момичета,аз пак не можах да се вредя,даваше ми постоянно заето и спрях да звъня,а на следвашия ден забравих и така...

честито на печелившите,както се казва,някой зае ли кога пак мога да звънна...?
  #2033  
Стар 2nd February 2012, 21:05
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Не трябва да се отказваш...Когато аз исках да си запиша час звънях сигурно час и половина едно след друго и постоянно ми даваше заето и набирах отново и отново...и тъкмо се бях отчаяла и ми даде свободно Успех следващия път
  #2034  
Стар 3rd February 2012, 13:33
Аватара на svoboda
svoboda svoboda не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 129
По подразбиране

Момичета, не се страхувайте от упойката, пак го казвам! Упойките на д-р Ходжев са страхотни! Димитров сподели, че преди е работел в гинекологична клиника в Турция и работи с най-качествените упойки. Аз съм доста чувствителна към упойките и ви казвам нямах абсолютно никакъв проблем с излизането. Просто ме събудиха и това е, бях си в пълна кондиция!
  #2035  
Стар 3rd February 2012, 15:34
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Имам дата за 1-ви Май, ако някой има дата в диапазона 25.02-10.04.2012г. и има необходимост да се размени, може да ми пише!
  #2036  
Стар 3rd February 2012, 20:01
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Момичета, не се страхувайте от упойката, пак го казвам! Упойките на д-р Ходжев са страхотни! Димитров сподели, че преди е работел в гинекологична клиника в Турция и работи с най-качествените упойки. Аз съм доста чувствителна към упойките и ви казвам нямах абсолютно никакъв проблем с излизането. Просто ме събудиха и това е, бях си в пълна кондиция!
Мерси, това ми подейства добре.
  #2037  
Стар 3rd February 2012, 20:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Момичета, не се страхувайте от упойката, пак го казвам! Упойките на д-р Ходжев са страхотни! Димитров сподели, че преди е работел в гинекологична клиника в Турция и работи с най-качествените упойки. Аз съм доста чувствителна към упойките и ви казвам нямах абсолютно никакъв проблем с излизането. Просто ме събудиха и това е, бях си в пълна кондиция!
Аз пък повръщах много..
Ама аз повръщах и от безинтубационната при Стоянов, така че повредата може да е в моя телевизор....
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #2038  
Стар 3rd February 2012, 21:37
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Абсолютно си зависи от организма и от нагласата според мен.
  #2039  
Стар 3rd February 2012, 21:55
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Аз пък повръщах много..
Ама аз повръщах и от безинтубационната при Стоянов, така че повредата може да е в моя телевизор....
Аз само да се събудя, пък...

А точно за упойките при Стоянов съм чувала, че били най-най и ставаш като от дрямка, без никакви странични ефекти. Със сигурност е до организъм.
  #2040  
Стар 4th February 2012, 14:18
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от svoboda Виж мнението
Момичета, не се страхувайте от упойката, пак го казвам! Упойките на д-р Ходжев са страхотни! Димитров сподели, че преди е работел в гинекологична клиника в Турция и работи с най-качествените упойки. Аз съм доста чувствителна към упойките и ви казвам нямах абсолютно никакъв проблем с излизането. Просто ме събудиха и това е, бях си в пълна кондиция!
Зависи колко дълга ти е била операцията и каква упойка е ползвана .
По принцип в Англия при ринопластика те изписват от болницата на същия ден (5-6 часа след операцията), задържат те една вечер само ако имаш някакво кървене или усложнения. В моята много кратка практика съм виждала 1-2 пъти когато пациенти (предимно чернокожи или азиатци) се оплакват че им е лошо и им се повръща. Обикновено след като ги докарат от реанимацията , са в пълно съзнание и само час след това всички са на крак и ходят насам натам.
Вчера видях пациент (след ринопластика) който беше буквално като надрусан и флиртуваше с всички , но като мина 1 час, гледаше засрамено в пода
Иначе самата аз имам страшни спомени от операцията ми при емилчо. Три дена буквално прекарах в леглото и почти нямам спомени , беше ми адски гадно и само да се изправех почваше да ми се гади. Изрита ме от болницата още напълно замаяна и добре ,че една приятелка ме прибра с такси...
__________________
Много отдавна е крайно време!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:19.