IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 8th October 2011, 01:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
Неллс едва ли е заради филърите по скоро те е свалял
Не бе! Момчето се отказа отдавна.. Ама много искрено се зачуди каква е промяната в лицето ми.. Бившия ми преди няколко дни ми го каза същото.. Или аз просто се надявам всичките тези пари, които ги пръснах по мутрата ми да не са били на вятъра.. )

Дил, чакаме снимки с нетърпение!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
  #532  
Стар 8th October 2011, 01:28
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Никога не знаеш отказал ли се е може изведнъж пак да му е дошъл мерака
Пък за филъра , надявам се това ти е било за първи и последен път докато не направиш поне 40 години
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #533  
Стар 8th October 2011, 11:08
brand_new_look brand_new_look не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране

момичета, чета ви от известно време. Аз също съм с много кофти нос и определено дойде момента да го пипна. Някой има ли впечатления Джамбазов как се справя с месестите носове, защото при мен върха е големия проблем.
Има ли някой, който се справя добре с фотошопа да помогне малко поне за виртуална корекция
  #534  
Стар 8th October 2011, 11:44
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Еее,стига де,толкова много е писано за това и има и нагледно снимки във форума,всеки преценява сам дали се справя или не,хич не си се ровил/а.Моя си беше доста камбест,мисля,че се е справил много добре Джамбазов,за 9 ден от операцията няма как да се каже дали е отлично.Ще ти кажа след няколко месеца.Аз и Сю правим фотошоп,и ако си се върнал/а по-назад щеше да разбереш и това.Мейла вече съм си го оставила на показ някъде назад в страниците от тази тема,но ето пак-dilqna_dimcheva@abv.bg Не съм си допила още кафето и нещо ми е раздразнено още,но ще се радвам да помогна с фотошопа

Последно редактирано от DimchevaD : 8th October 2011 на 11:52
  #535  
Стар 8th October 2011, 11:45
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brand_new_look Виж мнението
момичета, чета ви от известно време. Аз също съм с много кофти нос и определено дойде момента да го пипна. Някой има ли впечатления Джамбазов как се справя с месестите носове, защото при мен върха е големия проблем.
Има ли някой, който се справя добре с фотошопа да помогне малко поне за виртуална корекция
Здравей!Един приятелски съвет-недей да казваш ,че си с кофти нос,че току виж някоя "красавица"от новобранките ти напише,че приличаш на чучело или вместо нос имаш човка.Това беше извън контекста на въпроса ти,или казано с други думи тези камъни не са за твоята градина)Сега на въпроса ти:Нямам представа как изглежда носът ти,но моите наблюдения сочат,че Доц.Джамбазов се справя по-добре с тънките,дълги и гърбави носове.Когато бях в клиниката в деня на операцията една от сестрите там ми сподели,че тези носове били по-лесни за обработване.Това разбира се не означава,че твоят нос не би изглеждал добре след тази интервенция.Все пак аз не съм лекар,за да се изкажа компетентно,но реших да споделя виждането си по въпроса.Успех!!!
  #536  
Стар 8th October 2011, 11:51
brand_new_look brand_new_look не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Димчева, снимки почти няма, защото всички момичета, които са пускали или са ги махнали, или са сменили паролите на албумите си.
вече съжалих, че съм питала и писала
  #537  
Стар 8th October 2011, 11:58
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Не се засягай толкова лесно де,извинявай,не се държа така по принцип,да съгласна съм,че са изтрити доста снимки,а сега със сигурност са останали още по-малко от последния път,когато ги разглеждах.Освен на лични,ако някой ти изпрати тогава,не виждам друг вариант да видиш нослета на Джамбазов,тъй като той не си прави реклама на ляво и на дясно и да се хвали с творенията си.Трудно е да се направи избор за хирург,за това не искам никого да насърчавам да си прави само и единствено при Джамбазов,поне съм убедена,че няма да направи някоя поразия по нослето,от която да се търси спешна помощ от друг хирург.
  #538  
Стар 8th October 2011, 12:01
Аватара на DimchevaD
DimchevaD DimchevaD не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 109
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brand_new_look Виж мнението
Димчева, снимки почти няма, защото всички момичета, които са пускали или са ги махнали, или са сменили паролите на албумите си.
вече съжалих, че съм питала и писала
Не съжалявай,че си питала,всички започват от някъде
  #539  
Стар 8th October 2011, 13:55
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DimchevaD Виж мнението
Не се засягай толкова лесно де,извинявай,не се държа така по принцип,да съгласна съм,че са изтрити доста снимки,а сега със сигурност са останали още по-малко от последния път,когато ги разглеждах.Освен на лични,ако някой ти изпрати тогава,не виждам друг вариант да видиш нослета на Джамбазов,тъй като той не си прави реклама на ляво и на дясно и да се хвали с творенията си.Трудно е да се направи избор за хирург,за това не искам никого да насърчавам да си прави само и единствено при Джамбазов,поне съм убедена,че няма да направи някоя поразия по нослето,от която да се търси спешна помощ от друг хирург.
Точно така!!! Съгласна съм с Дил! Това е и основната причина да се спра на д-р Джамбазов. Най-важното е след операцията да няма поражения. Аз лично оценявам и фактът, че доктора реже "пестеливо" и доколкото видях от снимки наистина носовете, които прави изглеждат естествено. На консултацията исках освен гърбицата, да ми скъси и върха, защото според мен е увиснал, но той ми обсни, че това е илюзия и когато ми махне гърбицата, няма да изглежад увиснал. Вярвам му и нямам търпение да дойде ноември. ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКИ ЦЕННИ СЪВЕТИ И МНЕНИЯ!
  #540  
Стар 8th October 2011, 14:06
Аватара на suonsan
suonsan suonsan не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 162
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от brand_new_look Виж мнението
Димчева, снимки почти няма, защото всички момичета, които са пускали или са ги махнали, или са сменили паролите на албумите си.
вече съжалих, че съм питала и писала
В началто на друга тема, "Снимки", можеш да погледнеш
Аз лично разбирам момичетата/момчетата, които си махат снимките. Достатъчно е, че поне за известно време са публикувани. Хората, които следят форума имат възможност да ги видят. Да покажеш нещо, което не харесваш в себе си (аз нямам снимки в профил!), след това да качиш снимки, когато си почти обезобразен ...е доста лично. Все пак благодаря от сърце на хората, които го направиха, защото адски много помагат!!!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:35.