IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 31st March 2012, 12:25
Аватара на crystal_eyes88
crystal_eyes88 crystal_eyes88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 5
По подразбиране Липса на сексуално желание

Здравейте!
Искам да помоля за съвет!
Имам връзка от 3 години със страхотен мъж-мил,отзивчив,нежен...
Но преди повече от година във връзката ни се настани един проблем...проблем със секса...
Всъщност секса,когато го има е повече от страхотен,но проблема е че го няма...
Просто в 90% от случаите ми се отказва под предтекст,че му се спи!
Писна ми да все аз да се натискам,да говоря,да искам да реша проблема!
В началото на връзката секса беше по 4-5 пъти на ден,обсипваше ме с целувки от глава до пети,фремска любов и постепенно взе да намалява,докато стигнахме веднъж на месец...За Бога какво е това..та ние сме млади хора...
Питах..питах...обясняваше ми се че го правим доста често...започнахме да разреждаме секса...проблема си оставаше...
После пак питах,,казваше ми се че защото сме се карали и той нямал желание...
спряхме да се караме...проблема пак остана..
сега се разбираме повече от страхотно,но...
Пробвала съм със свещи..еротично бельо и всичко е добре само за момента...
Не помня да е имало път когато той да направи първата крачка и да пожелае секс..
Чувствам се ужасно...
Последния път когато попитах ми се каза,че той винаги си бил така,дори и в предишните връзки...Птосто така го чувствал-нямал желание..
Моля ви ако някой е имал подобен проблем и е успял да го разреши дайте съвет как да постъпя! Ще се радвам и на мнения от силния пол !
П.П. Писала съм и в други форуми,така че извинявам за това че се повтарям,но наистина вече се започнах да се отчайвам,а искам да намеря решение!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 31st March 2012, 16:52
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Не съм имала толкова дълга връзка. Но знам от приятели, познати, че е нормално при дългогодишни връзки сескуалното влечение да намалее. Разбира се, не е нормално и не е редно да си във връзка, в която не си сексуално удовлетворена..

Разбирам, че обичаш партньора си, че си щастлива с него, че те уважава... Но (и това е лично мнение), аз не виждам смисъла да имаш любовник, който не те задоволява. Може да ти се стори повърхносттно, но всъщност не е. Ако двамата не сте на едно ниво на сексуална потребност, не мисля, че тази връзка ще има бъдеще.

Нямам опит с връзките, но ми е толкова близко това усещане за съжаление, защото от мноооогооо време съм сингъл.. Стана ми мъчно за теб, защото аз това наричам "да си клекнал до извора и да не можеш да пиеш".. И си сложила толкова красива еротична снимка за аватар и чета между редовете, че никак не ти е лесно да се справяш с излишъка на сексуална енергия.. И си напълно права да си фрустрирана!
Аз бих те посъветвала, да потърсиш това, което търсиш, някъде другаде. Повярвай ми, един мъж бил! Без задръжки и без угризения!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 31st March 2012, 17:59
Аватара на crystal_eyes88
crystal_eyes88 crystal_eyes88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря за искрения съвет...много е трудно да се вземе такова решение...мислила съм си да му поставя ултиматум...или да се стяга или да се разделим,защото това не е нормално...но като всеки мъж,така и той не би се трогнал...тъжно е!...да намериш идеалния мъж и да знаеш,че този мъж е страхотен и да говорите за деца и т.н.,а същевременно...да липсва секс...има пъти в,които съм се опитвала да го приема,но все пак веднъж на месец...направо е смешно...а в началото не беше така...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 31st March 2012, 18:28
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не познавам мъж, който бяга от секс. Това, което описваш е по-скоро стереотип при жените в дълга връзка. Според мен има някакъв проблем на психично ниво. Мислех си и дали няма и друга връзка, но при мъжете обикновено това не би било проблем да искат секс и в къщи.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 31st March 2012, 19:02
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Да бе, те мъжете го карат на няколко патрондаша: искат вкъщи, искат вън на улицата, искат от врата на по- горния етаж, от тази на домоуправителката, и от инкасаторката за тока.. В конкретния случай може би просто пича на Кристалчето е алкохолик, нормално е да му чезне желанието. Това е най-често срещаната причина. Дружките ми,които се пропиха, омекнаха,загубиха желание, и му подават ръка чат- пат ръка само под душа.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 31st March 2012, 19:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от митю tonight Виж мнението
Да бе, те мъжете го карат на няколко патрондаша:
Ми карат я!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 31st March 2012, 19:24
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

И вие го допускате.. И го търпите..
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 31st March 2012, 19:43
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Не бе, просто си разсъждавах на глас. Момичето пита аз казвам какво мисля
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st March 2012, 20:07
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Мнооогоо грубо ще прозвучи, но моето мнение наистина е че пича има друга връзка. За съжаление се случват такива неща. Първо- секса не върви, защото може би се раздава другаде. Второ- спомена, че сте се карали, което е абсолютно нормално, но в повечето случаи именно това е една от причините да се изневерява. Трето- каза, че иначе се разбирате страхотно- той се държи добре, защото е гузен.
Искрено се надявам да не съм права, ама съм се нагледала на такива истории.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st March 2012, 20:40
Аватара на crystal_eyes88
crystal_eyes88 crystal_eyes88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Ами не е алкохолик,за 3 години само веднъж съм го виждала почерпен-но не пиян...
А що се отнася до изневярата...не вярвам това да е причината..защото живеем заедмо и учим в един университет и реално няма кога да се случи...може да има симпатии към някоя...но дори и така да е не вярвам,че би се отказъл напълно от секса...
Проблема е на психологическо ниво,а той твърди че и в предишните си връзки е било така-вначалото всичко върви добре,а после губи желание
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липсанасексуалножелание
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:23.