IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3451  
Стар 24th October 2015, 09:20
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Благодаря ти
Отговори с цитат
  #3452  
Стар 24th October 2015, 10:04
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Преди малко влязох да се къпя, поглеждам се в огледалото - направо започнаха да ми харесват
Отговори с цитат
  #3453  
Стар 24th October 2015, 18:37
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Момичета имам неистов косопад след операцията Имах и обилно омазняване на лицето и скалпа, това на лицето се оправи, но косата ми се омазнява за ден и капе в засилваща се прогресия ... Бях чела нещо тук във форума за момичета с подобни проблеми, но сега на го намирам. Някоя от вас имала ли е такива проблеми ?
Отговори с цитат
  #3454  
Стар 24th October 2015, 20:46
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Цвети, аз имах такъв проблем през 2009г - казаха ми, че било от упойката. Може и от стрес да е .....
Отговори с цитат
  #3455  
Стар 24th October 2015, 21:14
karla_amanda karla_amanda не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Момичета имам неистов косопад след операцията Имах и обилно омазняване на лицето и скалпа, това на лицето се оправи, но косата ми се омазнява за ден и капе в засилваща се прогресия ... Бях чела нещо тук във форума за момичета с подобни проблеми, но сега на го намирам. Някоя от вас имала ли е такива проблеми ?
И аз съм го чела това с косопада из форума, купи си приорин, действа много добре на косата и се заздравяла, аз го пих миналата година
Отговори с цитат
  #3456  
Стар 25th October 2015, 09:25
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Момичета имам неистов косопад след операцията ... косата ми се омазнява за ден и капе в засилваща се прогресия ...
Наистина може да е от стрес, но каквато и да е причината вземи си нещо за пиене от аптека - за коса, кожа, нокти - аз съм пила Ревалид (3 х 1 табл. дневно - след хранене), Фитовал (по-удобен е; само х 1 табл. дневно - пак след хранене). Каквото и да вземеш го пий поне 1 месец - до 2-3 месеца максимум. Може да ползваш и шампоани против косопад.
А за омазняването - по принцип пръскане на лак в корените на леко подсушена коса (след измиване). Но недей да прекаляваш с лака за коса, заради капането сега. Можеш да пробваш с катранен сапун или шампоан - пак доста намаляват омазняването и дават малко повече обем на косата.
Отговори с цитат
  #3457  
Стар 25th October 2015, 09:33
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от karla_amanda Виж мнението
Опитах да кача снимка директно тук и също в снимка.бг ето линк за там дано да съм се справила , http://karlaamanda.snimka.bg/other/album-1.884206.
Боже ... аз чак сега ти видях снимките (в snimka.bg се борих да ги видя, но не успях). Ден 10 и ден 70 - така ли са - че са мънички снимките? Кльощачеее ... ребрата ти се броят ... и аз съм така ... и поради таз причина гърдите ми (моите, да уточня) ми се струват много изпъкнали и съответно големи - ето аз съм една от малкото, която не ще по-големи. Е, признавам, че с дрехи е съвсем друго.

Обаче не си се разписала в темата със снимките и не моем ти намерим инфо за размера на имплантите и тем подобни.

Последно редактирано от ina.ina : 25th October 2015 на 09:39
Отговори с цитат
  #3458  
Стар 25th October 2015, 09:35
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Алена, има още много време да се променят.... нема се пуашиш!
Отговори с цитат
  #3459  
Стар 25th October 2015, 09:45
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Алена, има още много време да се променят.... нема се пуашиш!
Лил, много ми харесва косата ти ...
Кажи ми според теб тази изпъкналост и окръгленост в долната част на гърдата - кога и защо се получава. Доколкото съм гледала снимки не при всички е така. От импланта ли е (че е кръгъл), заради тялото на пациента ли, или докторът е виновен? Че да знам кой да

Последно редактирано от ina.ina : 25th October 2015 на 10:28
Отговори с цитат
  #3460  
Стар 25th October 2015, 10:08
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Пия Мерц от месец някъде. Мия се с хубави шампоани дано скоро да има резултат, че ако продължавам така до няколко месеца съм на 0
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:21.