IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3841  
Стар 19th January 2016, 12:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merijaan Виж мнението
...Щот хич ни щЪ да мрЪ, па макар и с цици...
Оф, много ме разсмя. Аз пък по едно време със зeметресенията си мислех, че поне като изскоча навън през нощта (на втория етаж сме, та ще успея да се изстрелям) по потник и гащи (щото така си спя) поне ще имам цици.
Иначе, подкрепям Лилян - всичко е нормално, все още си прясна.
Отговори с цитат
  #3842  
Стар 20th January 2016, 12:41
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

ina.ina, божке, ако те чуят моите приятелки, че никога не съм мрънкала, направо ще се смеят цял ден...хахаха ама си мрънкам за други неща. за мен моите гърди са просто идеални идеални толкова идеални, на фона на това, че съм изкарала цяло 20-сетлетие без тях, че изобщо не смея и да мрънна...
И аз вечно съм имала проблем, ако съм вкъщи и някой звънне на врата, пък аз съм по домашно, и ме види тъй плоска... хахахах все едно някой точно там ще гледа...ма си ми беше комплекс.

По въпросите на merijaan:

Аз имах същата тъпа болка около зърната- бяха тотално безчувствени, и даже към неприятна болка на пипане, като изтръпнали и т.н. после остана само едното така-около 7-8 месеца...вече отшумя.

И аз като си стегна мускулите на гърдите, и те стават отдолу грапави-това е силикона, който се притиска от тях- така си го обяснявам и смятам, че е нормално, но в началото ми се виж даже странно и обмислях, дали е наред...после спрях да се затормозявам.

И сега ако пипам долните граници на силикона се усещат вълничките му- т.е. самият имплант. Ако и ти си била с нулев старт (а може би отдолу не зависи дори от старта, не знам), то е нормално да се напипват ръбове.

И като сме заговорили - вчера моите нови гърди станаха на годинка йеееее. тоя петък ще пия за тяхно здраве При все колко ме беше шубе дали нещо няма да се обърка, няма ден, в който да съм съжалила, че съм ги сложила.
Отговори с цитат
  #3843  
Стар 20th January 2016, 18:13
Аватара на merijaan
merijaan merijaan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 52
По подразбиране

Честит им рожден ден тогава Благодаря ви за отговорите, друго си е човек да е по-спокоен..
Отговори с цитат
  #3844  
Стар 21st January 2016, 09:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
ina.ina, божке, ако те чуят моите приятелки, че никога не съм мрънкала, направо ще се смеят цял ден...хахаха ама си мрънкам за други неща. за мен моите гърди са просто идеални идеални толкова идеални, на фона на това, че съм изкарала цяло 20-сетлетие без тях, че изобщо не смея и да мрънна...
И като сме заговорили - вчера моите нови гърди станаха на годинка йеееее. тоя петък ще пия за тяхно здраве При все колко ме беше шубе дали нещо няма да се обърка, няма ден, в който да съм съжалила, че съм ги сложила.
Мрънкай си. То човек, ако не мрънка, другите около него как ще разберат че иска нещо от тях? Мрънкане му е майката.
Ай, честито! Да ги полееш доволно и със здраве да си ги носиш.
Отговори с цитат
  #3845  
Стар 22nd January 2016, 21:04
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Kanari честита boobieversary с малко закъснение.На мен вчера ми беше операцията и днес не съм много в кондиция......
Отговори с цитат
  #3846  
Стар 23rd January 2016, 16:56
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

мерси, разказвай-как мина...
Отговори с цитат
  #3847  
Стар 23rd January 2016, 17:19
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kanari Виж мнението
мерси, разказвай-как мина...
Не мога да спя от силни болки в гърба Като цяло аз съм явно много чувствителна към болка,понеже още след операцията като се събудих и можех да седя само в една поза без да мърдам,щото само в нея не ме болеше .... Иначе чакам да минава времето и се вълнувам доста
Отговори с цитат
  #3848  
Стар 24th January 2016, 09:59
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Не мога да спя от силни болки в гърба Като цяло аз съм явно много чувствителна към болка,понеже още след операцията като се събудих и можех да седя само в една поза без да мърдам,щото само в нея не ме болеше .... Иначе чакам да минава времето и се вълнувам доста
Честито!
За болките - освен индивидуалния праг за болка, според мен зависи и колко те дрогират в болницата. Кога те изписаха? Как си днес?
Отговори с цитат
  #3849  
Стар 24th January 2016, 19:31
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

В четвъртък(на 21.) сутринта ми беше операцията и в петък ме изписаха.Днес съм по-добре(неделя)и нямам търпение,утре ще ходя на първата превръзка и за първи път ще ги видя иначе са като камъни. Колко време не можеш да си вдигаш ръцете нагоре?
Отговори с цитат
  #3850  
Стар 28th January 2016, 11:46
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Марта, какво стана? Видя ли ги? аз не си вдигах ръцете поне месец, но все пак съм с разрези под мишниците...
Доста беше смешно в офиса- бях излъгала, че съм със сецнат кръст и като трябваше да взема нещо от някой висок рафт, виках колега
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:43.